Університет Гуманітарних Наук і Психології

Познань
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg

Університет Гуманітарних Наук і Психології

Uniwersytet SWPS Poznań

Відділення університету у Познані розпочало свою роботу у 2010 році. З початку свого існування університет робить акцент на сучасному підході до навчання. Щорічно SWPS здобуває гранти на науково-дослідну діяльність.

2000
Кількість випускників
8 з 10 випускників
Працевлаштування
85%%
Рейтинг серед ВНЗ Польщі
2010
Рік заснування

Акції та пропозиції університета

Безкоштовний курс польської мови

Вступайте на осінь 2021 та отримуйте курс польської мови на 50-100 годин безкоштовно

900 грн/місяць

Детальніше

Ціни та спеціальності

Бакалавр
3 роки (6 семестрів)
Польська мова

Право (Неперервна магістратура – 5 років)

1893 євро/рік
Класичне право Спеціальність
Бізнес право Спеціальність

Психологія (Неперервна магістратура – 5 років)

2250 євро/рік
Психологія підтримки розвитку дітей та молоді (Навчання: 3 роки) Спеціальність
Клінічна психологія Спеціальність
Психологія для підтримки особистісного та професійного розвитку Спеціальність
Психологія бізнесу Спеціальність
Клінічна психологія дітей та підлітків Спеціальність
Магістр
2 роки (4 семестри)
Польська мова

Право (Неперервна магістратура – 5 років)

1893 євро/рік
Бізнес право Спеціальність
Класичне право Спеціальність

Психологія (Неперервна магістратура – 5 років)

2250 євро/рік
Психологія підтримки персонального і професійного розвитку Спеціальність
Клінічна психологія дітей та підлітків Спеціальність
Психологія бізнесу Спеціальність
Клінічна психологія Спеціальність

Зацікавив університет?

Вкажіть електронну пошту та отримайте список спеціальностей та актуальних цін!

UP-STUDY – офіційній представник в Україні

SWPS.jpg
Kozminski.jpg
SOFsmallU1.jpg
San-Krakow-small.jpg
WSB-Wroclaw.jpg
UP-STUDY_WSM_v.jpg
ALK.jpg
OSW.jpg
SANLodz.jpg
SAN.jpeg
SAN2.jpg
SWPS.jpg
SWPSThanks.jpg
WSBWROCLAW.jpg
WSH.jpg
WSBPoznan.jpg
Vistula.jpg
ZPSB.jpg
SANWarsaw.jpg
WSB-Poznan.jpg
SWPSThanksU1.jpg
CIVITASsmallU.jpg
SANLodz.jpg
wsh-cert.jpg
osw-cert.jpg
sof-cert.jpg
Представник університету про UP-STUDY

Програма UP-STUDY надає найкращі поради та пропозиції студентам, для того щоб вони змогли швидко призвичаїтися до життя та навчання за кордоном. Тому студенти сміло та успішно розпочинають навчання в SWPS. Ми рекомендуємо Програму UP-STUDY

Mykhailo Pryshliak
International University Representative

Інформація про університет

Університет SWPS у Познані вже кілька років поспіль відкриває рейтинг вищих навчальних закладів у Польщі за статистикою “Perspektywy”, що підтверджує високий рівень навчального закладу. Завдяки UP-STUDY Ви можете навчатися на таких спеціальностях, як: Психологія та Право.

Студенти познанського відділу Університету SWPS здобувають знання від видатних науковців, дидактиків, а також практиків з багатолітнім досвідом.

Університет SWPS гарантує студентам великі можливості розвитку власних здібностей . Щорічно відбуваються лекції у рамках Форуму Трансферу Знань (Forum Transferu Wiedzy), під час яких студенти мають можливість зустрітися з практиками, видатними експертами з різних галузей.

Університет міститься у новому будинку, який розташований у самому центрі міста. Поруч нього знаходиться парк Cytadeli(Цитаделі) і Stary Rynek(Старовинний ринок). У будинку знаходиться кількадесят лекційних зал, також є зали, які пристосовані для практичних лекцій. У кожній із цих зал є присутні комп'ютери і проектори, які кожний студент може використовувати для власного розвитку у науці.

Також SWPS має власну бібліотеку і кафе.

У 2013 році відкрилася сучасна психологічна лабораторія, в якій студенти можуть реалізовувати свої дослідження. У лабораторії знаходиться 6 комп'ютерних місць з програмним забезпеченням E-Prime, Inquisit також SPSS до створення і проведення психологічних експериментів, вступного статистичного аналізу отриманих результатів.

Студентське життя

Університет має бурхливе студентське життя. Особи які зацікавлені поширенням своїх знань у сфері психології мають можливість відвідувати додаткові лекції із відомими психологами-практиками. Ці лекції є організовані в рамах – “Strefa Psyche SWPS”. Студенти від UP-STUDY також мають можливість приймати участь у інноваційних проектах, які проводить університет.

Для студентів права в 2015 році було створено Наукове Коло для майбутніх адвокатів. Студенти від першого року зможуть брати участь у цьому колі і отримувати додатковий досвіт у сфері права під час лекцій із адвокатами-практиками.

Також для додаткового розвитку власних знань існують такі наукові Кола як : Наукове Коло Судової Психології, Студентське Коло Клінічної Психології, Коло Суспільної Психології Індивідуальності. Також університет йде вперед разом із розвитком нових технологій, тому при університеті є власний Блог, який ведуть студенти.

Подальше працевлаштування

Напрямки, які надає Університет SWPS у Познані, являються одними із найпопулярніших на світовому ринку, тому студенти під час навчання вже можуть отримати свою першу роботу. При університеті діє Агенція яка допомагає знайти практику і подальшому працевлаштуванні. Також Ви маєте можливість прийняти участь у міжнародних практиках з якими SWPS співпрацює : Erasmus+, Atlantis, Fundusz Stypendialnyi Szkoleniowy і Excellencein Mobility. Від 2015 року студенти SWPS можуть отримати можливість виїхати на один семестр до США і отримати сертифікат навчального закладу College of Saint Rose, який знаходиться в Нью-Йорку.

Відгуки студентів

Анна Боришко

Я приїхала на навчання до SWPS 2 роки тому, в цьому році планую приймати участь в програмі ERASMUS, що дає змогу студентам з закордону безкоштовно навчатися в Європі. Окрім того зараз я отримую стипендію університету за високі досягнення в навчанні. Мені подобається, що університет заохочує старанних студентів і в них є безліч можливостей для практики за кордоном

Анна Боришко

Київ
Більше відгуків (3)

Розміщення на карті

Інші університети