Знижка 50% на вступ до Польщі 2025 + Курс польської

Вступайте на осінь 2025 та отримайте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла, курс польської в Україні та при ВНЗ

499 євро 250 євро

Розпочати вступ

Діє до 31.07.2024

Вступ до Польщі “Все включено” для 11-класників

Про акцію

💛💙 Знижка 50% на послуги зі вступу до Польщі "Все включено"

Пакет послуг із зарахування до Польщі "Все включено" зі знижкою 50%

Компанія UP-STUDY підготувала унікальну можливість подати документи на вступ до Польщі зі знижкою 50% (початок навчання - осінь 2025) не оплачуючи повну вартість вступних послуг 499 євро (еквівалент 19980 грн). За наш пакет послуг зі вступу "Все включено" Вам потрібно заплатити лише 9990 грн (еквівалент 250 євро). Кількість місць є обмеженою, встигніть подати документи (можливий дистанційний вступ).

ВАЖЛИВО!
У період війни ми тимчасово НЕ приймаємо документи на вступ чоловіків-абітурієнтів віком 18+ років

Набір абітурієнтів на акційні місця триває менше 30 днів. Кожен учасник у рамках пакету Все включено отримує:

 • Пакет послуг із організації вступу "Все включено" зі знижкою 50%. Стандартна вартість послуг 499 євро - зараз 250 євро (орієнтовно 9990 грн). Детальніше →
 • Гарантований вступ без знання польської мови у обрані університети Варшави і Вроцлава
 • Безкоштовний курс польської мови до 8 місяців в Україні - проводиться у представництвах UP-STUDY або дистанційно. Початок: жовтень 2024. Детальніше →
 • Безкоштовний двомісячний підготовчий курс польської у Польщі перед навчанням у корпусі ВНЗ. Початок курсу 1 серпня 2025 року. Стандартна вартість курсу близько 600 євро - для учасників акції безкоштовно (обрані ВНЗ).
 • Гарантовану участь у розіграші стипендіальних грантів, які покривають 50% вартості навчання. Детальніше →
 • Безкоштовний підбір житла у Польщі. Всі учасники безкоштовно отримують підбір житла у Польщі або підтримку у самостійному пошуку. Детальніше →
 • Трирічну підтримку UP-SUPPORT у Польщі. Детальніше →

Кількість акційних місць у кожному представництві UP-STUDY є обмеженою. Участь у акції гарантується абітурієнтам, які заповнять Анкету студента.

☎️ Безкоштовна консультація щодо вступу можлива за телефонами:

 • +380 (50) 722-7777 + VIBER + TELEGRAM
 • +380 (97) 744-7777

Дистанційна подача документів

У період війни ми додали можливість дистанційно подати документи на вступ. Окрім стандартної подачі у офісі, Ви можете пройти всі етапи вступу від консультації, вибору напрямку, ВНЗ та міста навчання до отримання документу про зарахування віддалено. Процедурою вступу займатимуться представники центрального офісу UP-STUDY у Києві.

Щоб розпочати дистанційний вступ, заповніть Анкету студента у якій оберіть "Спосіб подачі документів - Дистанційно".

Після заповнення анкети, Ви отримаєте на свій емейл детальну покрокову інструкцію, щодо дистанційного вступу. Як і при подачі документів в офісі, дистанційна подача документів гарантує зарахування до обраного ВНЗ Польщі.

Підробіток для студентів під час навчання

Підробіток під час навчання у Польщі, це чудова нагода фінансово підтримати своїх батьків. Одночасно навчаючись та підпрацьовуючи студент може не тільки покрити всі свої витрати, але і непогано заробляти. А все тому, що європейська освіта спеціально побудована так, щоб студент міг самостійно покрити витрати на своє навчання, проживання та побит. Навчання у ВНЗ триває не більше ніж чотири дні на тиждень, а спеціально сформований розклад занять дозволяє комфортно об'єднувати відвідування університету та підробіток.

Європейці НЕ оплачують своїм дітям навчання.

У Польщі, як і інших країнах ЄС не прийнято, щоб батьки оплачували своїм дітям навчання в університетах. Адже мінімальна зарплата у 3,5 євро за годину на підробітку чи практиці, дозволяє студенту самостійно заробляти аж до 600 євро на місяць, працюючи 3-4 дні на тиждень. Рекомендуємо переглянути відео на нашому Інстаграм каналі, де наші студенти UP-STUDY розповідають, скільки вони заробляють працюючи у невеликому магазинчику "Żabka" - відео за посиланням. Тобто за 3 місяці підробітку у Польщі студент може покрити всі річні витрати на навчання. А протягом навчального року реально відкладати по 3000-5000 євро на банківський рахунок. А вже через 3 роки навчання студент зможе накопити необхідну суму на перший платіж для отримання кредиту на власне житло.

Де можуть працювати студенти під час навчання, та чому їх охоче беруть на роботу?

Студентам раді будь де. У кав'ярнях, супермаркетах, продуктових магазинах, практиках від ВНЗ, торгових центрах та інших місцях. А все тому що у Польщі роботодавці не платять за студентів податки, а це означає, що отримавши мінімальну у Польщі заробітню плату 4000 злотих на місяць, студент отримає всю суму на рахунок. Для прикладу НЕ студент отримає із 4000 злотих лише 2500 злотих на рахунок.

Розрахувати вартість навчання у Польщі Ви можете безкоштовно у спеціальному онлайн-калькуляторі.

Витрати на навчання та проживання

В університетах Польщі студенти окрім оплати самого навчання оплачують, також, проживання та побутові витрати (харчування, транспорт та інше). Слід зауважити, що витрати на проживання є основною та найбільшою статтею витрат під час здобуття освіти за кордоном:

ВАРШАВА / ВРОЦЛАВ - Витрати під час навчання становлять від 3550 євро/рік:

 • Навчання від 1000 євро/рік, 550 євро/семестр
 • Харчування та транспорт від 75-100 євро/місяць
 • Проживання у кімнаті у квартирі за ціною гуртожитку. У вартість вже включено комунальні:

Самостійний пошук житла. Якщо Ви розглядаєте самопоселення, рекомендуємо взяти до уваги сайт: otodom.pl де зібрана максимально велика пропозиція по здачі нерухомості у Польщі.

Вимоги до вступу за акцією

 1. Подати вступні документи у період дії акції (можна у дистанційній формі)
 2. Вступати на осінь 2025 року
 3. Мати вік від 15 до 18 років
 4. Вступати у один із ВНЗ-партнерів акційної послуги
 5. Подати документи на вступ
 6. Підписати договір учасника у день подачі документів
 7. Оплатити вартість акційної послуги із зарахування UP-STUDY протягом 2-ох днів від моменту підписання договору

Перелік документів для вступу за акційною ціною

Актуальний перелік документів необхідних для вступу, Ви можете переглянути на сторінці "Як вступити".

Університети, які приймають участь у акції

Перелік університетів-партнерів UP-STUDY, у які можливий вступ за акційною вартістю послуг, Ви знайдете нижче у розділі "Університети-партнери доступні для вступу за акційною ціною"

Вартість вступу в університети, які відсутні у списку, становить 499 євро. Можливість участі у розіграші Стипендіальних грантів надається всім учасникам незалежно від вибору ВНЗ.

Переглянути всі університети-партнери UP-STUDY Ви можете за посиланням Університети Польщі. Підібрати університет за спеціальністю Ви можете за допомогою спеціального інструменту пошуку напрямків навчання.

Залишилися запитання або не визначилися зі вступом до Польщі?

Якщо у Вас є запитання або Ви ще не вирішили остаточно чи бажаєте вступати до Польщі, Ви можете зателефонувати у найближче до Вас представництво UP-STUDY, та отримати безкоштовну консультацію за телефоном.

Наші спеціалісти працюють з понеділка по п'ятницю з 10:00 по 18:00 та із задоволенням дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Ми працюємо для Вас!

Контакти 25+ представництв UP-STUDY доступні за посиланням.

Повний супровід абітурієнта при вступі

Учасники програми UP-STUDY отримують повний пакет послуг, що дозволяє гарантовано вступити до обраного університету Польщі, від підготовки документів та перекладів до організації трансферу до міста вступу.

Вартість послуг

Ознайомтесь із повним переліком послуг пакету "Все включено" та його вартістю.

Переглянути

Бажаєте отримати знижку?

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Кроки вступу в польський університет

1. Заповнення анкети

2. Консультація по телефону

3. Запис на співбесіду

4. Подача документів

5. Безкоштовні курси польської

6. Гарантоване зарахування

Цікавить знижка 50% на вступ до Польщі 2024 + Безплатний курс?

Заповніть форму зворотнього зв’язку і наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб надати кваліфіковану допомогу та відповісти на всі запитання, що стосуються навчання в Польщі.

Безкоштовна консультація

Замовте безкоштовну консультацію від спеціалістів UP-STUDY

Щоб наш менеджер зміг з Вами сконтактувати, прослідкуйте щоб Ваш номер у Telegram не був прихованим

Чому варто навчатися в Польщі

Доступна вартість навчання

Середня вартість навчання у Польщі така ж, як в Україні

ПМЖ у безпечній країні

Гарантоване ПМЖ у одній із найбезпечніших країн ЄС

Наявність стипендії

Старанні студенти легко можуть отримувати стипендію

Легкість у вивченні мови

Безкоштовні підготовчі мовні курси від UP-STUDY у Вашому місті

Вступ до Польщі по пакету "Все Включено" включає

 • Послуги в Україні у "Програмі UP-STUDY": підготовка документів, переклади, апостилізація, легалізація, візовий супровід та організація виїзду.
 • Послуги на території Польщі у "Програмі UP-SUPPORT" протягом всього періоду навчання.
Детальніше про UP-SUPPORT →

Курс польської мови безкоштовно

Центр польської освіти UP-STUDY, надає можливість отримати спеціалізований курс польської мови тривалістю 100 годин у Києві або 50 годин у 25 містах України безкоштовно. Щоб вивчати польську, не заплативши за це жодної гривні, Вам достатньо подати документи на вступ до університетів Польщі за Програмою UP-STUDY.

Знайти спеціальність

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Знайти

Діючі акції та пропозиції від UP-STUDY