Останні місця - Знижка 50% на вступ до Польщі 2023

Вступайте на осінь 2023 та отримуйте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

499 євро 250 євро

Розпочати вступ

Діє до 31.05.2023

Вступ до Польщі “Все включено” для 11-класників

Про акцію

💛💙 Знижка 50% на послуги зі вступу до Польщі "Все включено" під час війни

💛💙 ДРУЗІ У ПЕРІОД ВІЙНИ із росією, наша компанія надає свої послуги зі вступу на осінь 2023 року зі знижкою 50%. СЛАВА УКРАЇНІ!

ОСТАННІ МІСЦЯ! Основний набір вступників на осінь 2023 до університетів Польщі завершено. Триває набір на останні резервні місця.
ВАЖЛИВО! У період війни ми тимчасово НЕ приймаємо документи на вступ чоловіків-абітурієнтів віком 18+ років
ВАЖЛИВО! Навчання та проживання на території Польщі є платними: навчання від 950 євро/рік, проживання від 1900 євро/рік. Проте, вступаючи з UP-STUDY, Ви гарантовано отримуєте знижку на навчання, мовний курс при ВНЗ та участь у розіграші стипендій. Пропозиція діє для обраних університетів.

Пакет послуг із зарахування до Польщі "Все включено" зі знижкою 50%

Компанія UP-STUDY підготувала унікальну можливість подати документи на вступ до Польщі зі знижкою 50% (початок навчання - осінь 2023) не оплачуючи повну вартість вступних послуг 499 євро (еквівалент 19900 грн). За наш пакет послуг зі вступу "Все включено" Вам потрібно заплатити лише 9900 грн (еквівалент 250 євро). Кількість місць є обмеженою, встигніть подати документи.

Набір абітурієнтів на акційні місця триває менше 30 днів. Кожен учасник у рамках пакету Все включено отримує:

 • Пакет послуг із організації вступу "Все включено" зі знижкою 50%. Стандартна вартість послуг 499 євро - зараз 250 євро (орієнтовно 9900 грн). Детальніше →
 • Гарантований вступ без знання польської мови у обрані університети Варшави і Вроцлава
 • Гарантовану участь у розіграші стипендіальних грантів, які покривають 50% вартості навчання. Детальніше →
 • Безкоштовний підбір житла у Польщі. Всі учасники безкоштовно отримують підбір житла у Польщі або підтримку у самостійному пошуку. Детальніше →
 • Трирічну підтримку UP-SUPPORT у Польщі. Детальніше →
 • Безкоштовний двомісячний підготовчий курс польської у Польщі перед навчанням у корпусі ВНЗ. Початок курсу 1 серпня 2023 року. Стандартна вартість курсу близько 500 євро - для учасників акції безкоштовно. (Обрані ВНЗ)

Можливий дистанційний вступ! Під час війни Ви можете подати документи на вступ до Польщі дистанційно через емейл, не відвідуючи наш офіс. Інструкцію із дистанційного вступу Ви можете знайти нижче у розділі "Покрокова інструкція як вступити до Польщі під час війни. Дистанційна подача документів".

Кількість акційних місць у кожному представництві UP-STUDY є обмеженою. Участь у акції гарантується абітурієнтам, які заповнять Анкету студента та по телефону забронюють за собою акційне місце.

* - учаснику залишається сплатити кошти за навчання, страхування, трансфер та проживання у Польщі.

☎️ Режим роботи Всеукраїнської гарячої лінії під час військового стану. Безкоштовні консультації, щодо вступу проводяться за телефонами:

 • +380 (97) 744-7777 + VIBER 
 • +380 (50) 722-7777 + VIBER + TELEGRAM

Прийом дзвінків з 10:00 по 18:00 з понеділка по пʼятницю. Субота та неділя вихідні.

💛💙 Покрокова інструкція як вступити до Польщі під час війни. Дистанційна подача документів

У період війни ми спростили процедуру вступу. Окрім стандартної подачі у офісі Ви можете подати документи дистанційно - по емейлу. Нижче Ви знайдете покрокову інструкцію зі вступу в період війни.

КРОК 1: Оберіть університет, напрямок навчання та місто навчання. Якщо Вам потрібна допомога у виборі навчального закладу, зателефонуйте на номери гарячої лінії (10:00-18:00 Пн.-Пт.) або напишіть на VIBER або Telegram +380507227777 та отримайте безкоштовну консультацію.

КРОК 2: Підготуйте документи необхідні для вступу не виходячи із дому. Наступним кроком після вибору університету та напрямку навчання, є підготовка спрощеного першого пакету документів. Сфотографуйте (або відскануйте телефоном) Ваші документи:

 • 4 фото на шенгенську візу (3,5x4,5 см, крупне лице). УВАГА АЛЬТЕРНАТИВА! Фото можна зробити вдома, щоб хтось з Ваших рідних Вас сфотографував на білому фоні за дуже доброго денного світла.
 • фото українського паспорту абітурієнта (якщо виповнилося 16 років) + довідка про місце проживання/реєстрації 
 • фото закордонного паспорту* абітурієнта 
 • фото українських та закордонних (якщо є) паспортів обох батьків абітурієнта (Для неповнолітніх - до 18 років)
 • фото свідоцтва про народження абітурієнта
 • фото табеля за 9-й або 10-й клас, або свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти (колишня назва – атестат, якщо у Вас вже є на руках). Атестат можна додати після отримання у червні

* - До 28 лютого або раніше абітурієнт повинен надати нам закордонний паспорт. Якщо абітурієнт не має закордонного паспорту і він/вона зараз за кордоном, обов'язково потрібно буде повернутися в Україну і виготовити закордонний паспорт. Отримання документу про зарахування можливе лише після отримання закордонного паспорту.

КРОК 3. Надішліть нам на емейл manager.n@up-study.net (або на емейл Вашого регіонального представництва) необхідні документи та інформацію, щодо Вашого вибору університету і напрямку із темою листа «Дистанційна подача документів_Ім'я та прізвище абітурієнта».

У листі потрібно зазначити таку інформацію:

 • Назву університету до якого бажаєте вступати
 • Назву факультету на який бажаєте вступати
 • Рівень на який бажаєте вступати (бакалавр або магістратура)
 • Вкажіть бажаний рік початку навчання (наприклад: осінь 2023)
 • На якій мові бажаєте навчатися (польська або англійська)
 • Діючий номер телефона абітурієнта
 • Діюча email адреса абітурієнта
 • Контактні номери телефонів батьків
 • Контактна email адреса батьків
 • Чи бажаєте їхати на мовні курси при ВНЗ?
 • За який період бажаєте платити за навчання (рік або семестр)?
 • Звідки Ви дізналися про нас? Оберіть актуальний варіант для Вас: Знайшли через пошук Google / дізналися з Youtube / дізналися із соцмереж (Instagram, Facebook, TikTok та інше) / дізналися від знайомих / дізналися у школі, технікумі чи ВНЗ / відвідали презентацію UP-STUDY / інше (вкажіть будь ласка джерело)

КРОК 4. Після отримання Ваших документів на емейл наш центральний офіс в Києві прийме їх в обробку. Про це за деякий час Ви будете поінформовані по телефону або на емейл. Протягом наступних днів, після підтвердження Вам на емейл надійде декілька важливих листів, тому дуже просимо Вас перевіряти електронну пошту щодня. 

КРОК 5. Вам на емейл надійде рахунок на оплату послуг UP-STUDY із знижкою 50% у розмірі 250 євро (орієнтовно 9900 грн).

КРОК 6. Після отримання Вашого платежу за послуги очікуйте від нас дзвінок або емейл, щодо того, що Ваші документи прийнято в роботу. За Вами буде заброньовано акційне місце у програмі та місце в університеті.

КРОК 7. Оплатіть іменні рахунки на оплату навчання та проживання, які будуть надіслані Вам на емейл у травні (оплата за семестр або рік).

КРОК 8. Надішліть нам решту необхідних документів. Перший пакет документів не є повним, його не достатньо, щоб університет міг виписати Вам документ із яким Ви зможете перетнути кордон із метою навчання. Тому як тільки Ви отримаєте свідоцтво про закінчення школи, одразу надішліть нам його копію (для абітурієнтів, які вступають на магістратуру потрібно надіслати і свідоцтво про закінчення школи і диплом).

КРОК 9. Отримайте від нас оригінал документу про зарахування від ВНЗ та готуйтеся вирушити до Польщі на підготовчий курс та навчання

💛💙 Підробіток для студентів під час навчання

Підробіток під час навчання у Польщі, це чудова нагода фінансово підтримати своїх рідних під час війни. Одночасно навчаючись та підпрацьовуючи студент може не тільки покрити всі свої витрати, але і непогано заробляти. А все тому, що європейська освіта спеціально побудована так, щоб студент міг самостійно покрити витрати на своє навчання, проживання та побит. Навчання у ВНЗ триває не більше ніж чотири дні на тиждень, а спеціально сформований розклад занять дозволяє комфортно об'єднувати відвідування університету та підробіток.

Європейці НЕ оплачують своїм дітям навчання.

У Польщі, як і інших країнах ЄС не прийнято, щоб батьки оплачували своїм дітям навчання в університетах. Адже мінімальна зарплата у 3,5 євро за годину на підробітку чи практиці, дозволяє студенту самостійно заробляти аж до 600 євро на місяць, працюючи 3-4 дні на тиждень. Рекомендуємо переглянути відео на нашому Інстаграм каналі, де наші студенти UP-STUDY розповідають, скільки вони заробляють працюючи у невеликому магазинчику "Żabka" - відео за посиланням. Тобто за 3 місяці підробітку у Польщі студент може покрити всі річні витрати на навчання. А протягом навчального року реально відкладати по 3000-5000 євро на банківський рахунок. А вже через 3 роки навчання студент зможе накопити необхідну суму на перший платіж для отримання кредиту на власне житло.

Де можуть працювати студенти під час навчання, та чому їх охоче беруть на роботу?

Студентам раді будь де. У кав'ярнях, супермаркетах, продуктових магазинах, практиках від ВНЗ, торгових центрах та інших місцях. А все тому що у Польщі роботодавці не платять за студентів податки, а це означає, що отримавши мінімальну у Польщі заробітню плату 4000 злотих на місяць, студент отримає всю суму на рахунок. Для прикладу НЕ студент отримає із 4000 злотих лише 2500 злотих на рахунок.

Розрахувати вартість навчання у Польщі Ви можете безкоштовно у спеціальному онлайн-калькуляторі

💛💙 Витрати на навчання та проживання в Польщі

В університетах Польщі студенти окрім оплати самого навчання оплачують, також, проживання та побутові витрати (харчування, транспорт та інше). Слід зауважити, що витрати на проживання є основною та найбільшою статтею витрат під час здобуття освіти за кордоном:

ВАРШАВА - Витрати під час навчання становлять від 3550 євро/рік:

Навчання від 1000 євро/рік, 550 євро/семестр

Харчування та транспорт від 75-100 євро/місяць

Проживання у кімнаті у квартирі за ціною гуртожитку. У вартість вже включено комунальні:

✅ ВРОЦЛАВ - Витрати під час навчання становлять від 3300 євро/рік:

Навчання від 950 євро/рік, 550 євро/семестр

Харчування та транспорт від 75-100 євро/місяць

Проживання у кімнаті у квартирі за ціною гуртожитку. У вартість вже включено комунальні:

Самостійний пошук житла. Якщо Ви розглядаєте самопоселення, рекомендуємо взяти до уваги сайт: otodom.pl де зібрана максимально велика пропозиція по здачі нерухомості у Польщі.

Вимоги до вступу за акцією

 1. Подати вступні документи у період дії акції (можна у дистанційній формі)
 2. Вступати на осінь 2023 року
 3. Мати вік від 15 до 18 років
 4. Вступати у один із ВНЗ-партнерів акційної послуги
 5. Подати документи на вступ у представництві UP-STUDY у присутності мінімум одного із батьків
 6. Підписати договір учасника у день подачі документів
 7. Оплатити вартість акційної послуги із зарахування UP-STUDY протягом 2-ох днів від моменту підписання договору


Перелік документів для вступу за акційною ціною

Актуальний перелік документів необхідних для вступу, Ви можете переглянути на сторінці "Як вступити"


Університети, які приймають участь у акції

Перелік університетів-партнерів UP-STUDY, у які можливий вступ за акційною вартістю послуг, Ви знайдете нижче у розділі "Університети-партнери доступні для вступу за акційною ціною"

Вартість вступу в університети, які відсутні у списку, становить 499 євро. Можливість участі у розіграші Стипендіальних грантів надається всім учасникам незалежно від вибору ВНЗ. 

Переглянути всі університети-партнери UP-STUDY Ви можете за посиланням Університети Польщі. Підібрати університет за спеціальністю Ви можете за допомогою спеціального інструменту пошуку напрямків навчання.

Залишилися запитання або не визначилися зі вступом до Польщі?

Якщо у Вас є запитання або Ви ще не вирішили остаточно чи бажаєте вступати до Польщі, Ви можете зателефонувати у найближче до Вас представництво UP-STUDY, та отримати безкоштовну консультацію за телефоном.

Наші спеціалісти працюють з понеділка по п'ятницю з 10:00 по 18:00 та із задоволенням дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Ми працюємо для Вас!

Контакти 25+ представництв UP-STUDY доступні за посиланням

Повний супровід абітурієнта при вступі

Учасники програми UP-STUDY отримують повний пакет послуг, що дозволяє гарантовано вступити до обраного університету Польщі, від підготовки документів та перекладів до організації трансферу до міста вступу

Вартість послуг

Ознайомтесь із повним переліком послуг пакету "Все включено" та його вартістю.

Переглянути

Університети-партнери доступні для вступу за акційною ціною

Бажаєте отримати знижку?

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Кроки вступу в польський університет

 • 1. Заповнення анкети
 • 2. Консультація по телефону
 • 3. Запис на співбесіду
 • 4. Відвідування нашого офісу
 • 5. Безкоштовні курси польської
 • 6. Гарантоване зарахування

Розпочати вступ до Польщі

Заповніть дану форму та отримайте безкоштовну консультацію або розпочніть вступ до Польщі

Чому варто навчатися в Польщі

Доступна вартість навчання

Середня вартість навчання у Польщі така ж, як в Україні

ПМЖ у безпечній країні

Гарантоване ПМЖ у одній із найбезпечніших країн ЄС

Наявність стипендії

Старанні студенти легко можуть отримувати стипендію

Легкість у вивченні мови

Безкоштовні підготовчі мовні курси від UP-STUDY у Вашому місті

Вступ до Польщі по пакету "Все включено" включає

 • Послуги в Україні у "Програмі UP-STUDY": підготовка документів, переклади, апостилізація, легалізація, візовий супровід та організація виїзду.
 • Послуги на території Польщі у "Програмі UP-SUPPORT" протягом всього періоду навчання.
Детальніше про UP-SUPPORT →

Курс польської мови безкоштовно

Центр польської освіти UP-STUDY, надає можливість отримати спеціалізований курс польської мови тривалістю 100 годин у Києві або 50 годин у 25 містах України безкоштовно. Щоб вивчати польську, не заплативши за це жодної гривні, Вам достатньо подати документи на вступ до університетів Польщі за Програмою UP-STUDY.

Детальніше →

Знайти спеціальність

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Знайти

Діючі акції та пропозиції від UP-STUDY