Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

499 євро 0 грн*

Розпочати вступ

Діє до 31.08.2020

У пакет "Все включено" входить

Вартість 499 євро 0 грн

Про акцію "Безкоштовний вступ + курс польської"

Компанія UP-STUDY підготувала унікальну можливість подати документи на вступ до університетів Польщі (початок навчання — осінь 2021) без оплати вартості послуг 499 євро. Акційний набір абітурієнтів на безкоштовні* місця триває менше 30 днів, лише до кінця цього місяця. Кожен учасник акції безкоштовно отримує:

Кількість акційних місць у кожному із 25+ представництв UP-STUDY є обмеженою, та становить 10 місць/представництво. Безкоштовний вступ, гарантується першим абітурієнтам, які заповнять Анкету студента та по телефону забронюють за собою безкоштовне місце.

* безкоштовний вступ до університетів Польщі не включає послуг із перекладу документів, їх апостилізацію, легалізацію та завірення. Собівартість даних послуг оплачується окремо та становить 4000 грн. Учаснику залишається сплатити кошти за навчання, страхування, трансфер та проживання.

Дистанційна подача документів

Вступ по акції "Безкоштовний вступ + мовний курс" на період карантину можливий у дистанційній формі. Детальніше про умови дистанційної подачі документів Ви можете прочитати за посиланням.

Список університетів учасників акції

Перелік університетів-партнерів UP-STUDY, у які можливий вступ без оплати** вартості послуг:

** - Вартість вступу в університети, які відсутні у списку, становить 499 євро. Безкоштовний підготовчий курс польської мови гарантовано надається всім учасникам незалежно від вибору ВНЗ.

Гарантія вступу в обраний університет

UP-STUDY є офіційним представником приймальної комісії польських університетів в Україні, тому за умови дотримання Вами всіх рекомендацій програми, ми можемо гарантувати вступ у обраний університет незалежно від результатів ЗНО.

Підготовка документів для консульства

UP-STUDY є офіційною акредитованою агенцією консульством Республіки Польща в Україні. Ми завжди володіємо актуальною інформацією щодо вимог консульства до аплікантів, що звертаються за студентською візою. Наші експерти підготують всі необхідні документи (здійснення всіх необхідних перекладів та нотаріальних завірень), які потрібні для звернення абітурієнта у консульство.

Підготовка документів для зарахування в університет

Співпрацюючи з міжнародними приймальними комісіями польських університетів, спеціалісти UP-STUDY підготують повний пакет документів (здійснення всіх необхідних перекладів та нотаріальних завірень) для Вашого успішного зарахування у обраний університет Польщі.

Допомога в отриманні студентської візи

Спеціалісти UP-STUDY надають повну інформаційну підтримку, яка необхідна апліканту для успішного отримання студентської візи для вступу у обраний університет Республіки Польща.

Допомога в отриманні візи батьками

Спеціалісти UP-STUDY надають повну інформаційну підтримку, яка необхідна батькам для успішного відвідування абітурієнта у Польщі або у разі необхідності отримання візи для візиту.

Профорієнтаційна програма та допомога у виборі спеціальності

Спеціалісти UP-STUDY проводять профорієнтаційну програму, яка допомагає абітурієнту визначитися з майбутньою спеціальністю та дають рекомендації щодо специфіки вступу.

Індивідуальний підбір найбільш перспективного університету

Спеціалісти UP-STUDY допомагають вибрати університет Польщі, який надасть учаснику максимальні перспективи по закінченню враховуючи його здібності та побажання.

Допомога у отриманні закордонного паспорту

Консультування щодо отримання абітурієнтом закордонного паспорту у разі його відсутності.

Надання стартового пакет польського оператора

Всі учасники програми отримують стартовий пакет польського оператора мобільного зв’язку. Тому Ви зможете залишатися на зв’язку з близькими і рідними після перетину кордону та у майбутньому.

Безкоштовний підбір житла на період проходження мовних курсів

Консультаційна допомога у підборі перевіреного житла для абітурієнтів при проходженні офіційніх підготовчіх мовних курсів в Польщі при обраному для вступу університеті перед початком навчання.

Безкоштовний підбір житла на період навчання

Під час Вашого вступу спеціалісти UP-STUDY надають консультаційні послуги по проживанню на території Польщі. Учаснику програми допоможуть підібрати варіанти перевіреного житла (гуртожитки-партнери або квартиру) за цінами нижче ринкової, в яке Ви зможете заселитися одразу після прибуття у Польщу. Також учаснику програми надається консультаційна допомога по укладанню договору-оренди житла, а також наші юристи допоможуть перевірити укладений договір-оренди.

Підтримка учасника у Польщі протягом всього періоду навчання

Компанія UP-STUDY є міжнародною і має своїх кураторів у великих містах Польщі. Кожен учасник програми UP-STUDY закріплюється за певним куратором та може звертатися до нього за інформаційною, юридичною або побутовою консультацією та допомогою під час навчання та перебування у Польщі. 

Підтримка для абітурієнтів, які НЕ Є учасниками програми UP-STUDY є платною та коштує від 499 євро на рік.

Організація трансферу учасника до Польщі

Учасникам програми UP-STUDY надається організація трансферу до Польщі комфортабельними автобусами класу А+.

Орієнтаційна програма по приїзду нашим UP-підрозділом

Одразу після приїзду у Польщу кожен учасник програми отримує орієнтаційну програму місцевими спеціалістами UP-STUDY, в рамках якої надається консультація з побутових питань та екскурсія, яка допомагає швидше адаптуватися до нової країни.

Додаткові оплати відсутні

Вартість Пакету "Все включено" покриває всі необхідні витрати пов'язані зі вступом. Додаткові платежі відсутні. Співбесіда безкоштовна. Оплата за навчання здійснюється безпосередньо учасником або батьками на офіційний польський рахунок університету.

Оформлення тимчасової прописки студенту

Кожному учаснику програми нашими місцевими спеціалістами UP-STUDY оформляється тимчасова прописка, яка дозволяє офіційно проживати у перевіреному помешканні, яке ми безкоштовно підібрали для Вашої подальшої оренди під час навчання.

Контроль студента під час навчання (прогули, успішність)

В рамках програми трирічної підтримки студентів у Польщі, спеціалістами UP-STUDY відбувається контроль навчання та успішності студентів.

Визначення необхідного навантаження для вивчення мови

Спеціалісти UP-STUDY допоможуть визначити необхідне навантаження для вивчення польської мови в Україні до рівня необхідного для комфортного початку навчання та перебування у Польщі.

Допомога у виборі та реєстрації на мовний курс при університеті

Допомога у виборі необхідного мовного курсу при університеті перед початком навчання на обраній спеціальності (вибір тривалості, навантаженням та вартістю).

Допомога в організації візиту батьків до дітей

Спеціалісти UP-STUDY надають інформаційні послуги стосовно найоптимальнішої організації візиту батьків до своїх дітей у Польщі.

Організація довезення на мовні курси, навчання та свята

У разі вступу до університету, що ексклюзивно надає учасникам програми UP-STUDY, наші спеціалісти допомагають в організації довезення абітурієнтів на мовні курси на базі університету у Польщі.

Карта побиту та легалізація

Наші спеціалісти надають комплексну інформаційну допомогу з отримання студентами у Польщі карти побиту та здобуття легалізації.

Стипендії

Кожен учасник програми автоматично стає учасником розіграшу стипендіальних грантів, що ексклюзивно надаються компанією UP-STUDY за участю університетів-партнерів.

Ексклюзивні знижки тільки для учасників програми

Кожний учасник програми UP-STUDY має змогу отримати ексклюзивну знижку на навчання в університетах-партнерах від 200 євро.

Інформаційна підтримка протягом вступу

Спеціалісти компанії UP-STUDY надають повну підтримку абітурієнта протягом вступу до обраного університету.

Апостиль всіх необхідних документів

До пакету послуг входить апостилізація всіх необхідних документів для гарантованого вступу до обраного університету.

Кур’єрська доставка оригіналів документів до університету

До пакету послуг входить доставка Ваших документів до офісу приймальної комісії обраного університету.

Видача документу від університету, що засвідчує зарахування

Після подачі документів та успішного зарахування кожен абітурієнт отримує документ від університету, що засвідчує зарахування.

Інформаційна підтримка абітурієнта щодо вибору страхової компанії

Всі абітурієнти отримують інформаційну підтримку при виборі провайдера офіційного медичного страхування, яке є обов’язковим для перебування на території Польщі.

Допомога у відкритті банківського рахунку у Польщі

Всі абітурієнти отримують підтримку при відкриття банківського рахунку на території Польщі, обов'язково необхідного для відкриття студентської візи.

Консультування щодо довідки про стан рахунку у Польщі

Спеціалісти компанії UP-STUDY надають комплексну інформаційну допомогу щодо отримання довідки про стан рахунку з банку у Польщі.

Розрахунок необхідної суми на рахунку у Польщі для відкриття візи

Спеціалісти компанії UP-STUDY розраховують необхідну суму, яка повинна бути на банківському рахунку для наймовірнішого отримання студентської візи у консульстві Республіки Польща.

Розрахунок графіків та сум платежів для отримання візи максимального строку дії

Спеціалісти компанії UP-STUDY проводять детальні розрахунки та надають графік та необхідні суми оплат навчання для отримання візи максимального строку дії для перебування на території Республіки Польща.

Надання курсу польської мови для учасників в обраних університетах-партнерах в Польщі

Кожен абітурієнт вступаючий у рамках пакету “Все включено” при вступі до одного з університетів, що проводять підготовчі курси польської мови, може отримати ексклюзивний курс польської для абітурієнтів програми UP-STUDY безкоштовно.

Курс польської мови в Україні

Для всіх абітурієнтів, які подають документи за пакетом “Все включено“ компанія UP-STUDY безкоштовно проводить підготовчі курси польської мови на власній освітній базі. Інформацію про підготовчі курси польської мови Ви можете знайти за посиланням.

Довідник учасника, Статут абітурієнта Польщі

Кожен учасник отримує детальний інформаційний довідник абітурієнта та статут абітурієнта Польщі.

Подайте документи прямо зараз або запишіться на безкоштовну консультацію

Розпочати вступ

Повний супровід абітурієнта при вступі

Учасники програми UP-STUDY отримують повний пакет послуг, що дозволяє гарантовано вступити до обраного університету Польщі, від підготовки документів та перекладів до організації трансферу до міста вступу

Кроки вступу в польський університет

 • 1. Заповнення анкети
 • 2. Консультація по телефону
 • 3. Запис на співбесіду
 • 4. Відвідування нашого офісу
 • 5. Безкоштовні курси польської
 • 6. Гарантоване зарахування

Розпочати вступ до Польщі

Заповніть дану форму та отримайте безкоштовну консультацію або розпочніть вступ до Польщі

Чому варто навчатися в Польщі

Доступна вартість навчання

Середня вартість навчання у Польші така ж, як в Україні

Наявність стипендії

Старанні студенти легко можуть отримувати стипендію

Легкість у вивченні мови

Безкоштовні підготовчі мовні курси від UP-STUDY у Вашому місті

Безпека та стабільність

Високий рівень безпеки та стабільності для молоді

Вступ до Польщі по пакету "Все включено" включає

 • Послуги в Україні у "Програмі UP-STUDY": підготовка документів, переклади, апостилізація, легалізація, візовий супровід та організація виїзду.
 • Послуги на території Польщі у "Програмі UP-SUPPORT" протягом всього періоду навчання.
Детальніше про UP-SUPPORT →

Що потрібно знати абітурієнту Польщі

Навчання в університетах Польщі

Навчаєтеся у 10 чи 11 класі?

Саме час розпочати вступ до Польщі у кращі університети. Всеукраїнська мережа освітніх центрів польської освіти UP-STUDY налічує 25+ офісів в Україні - це офіційне представництво рейтингових університетів Польщі з повноваженням приймальної комісії та правом першочергового зарахування. Ми пропонуємо якісну європейську освіту за українською ціною, гарантований вступ (на момент вступу володіти польською та мати свідоцтво про закінчення школи не обов'язково) та більш ніж 350 спеціальностей та факультетів у Варшаві, Вроцлаві, Ольштині, Познані, Щецині, Кракові та Лодзі на вибір. При цьому навчання може бути зі спеціальними стипендіями або знижками для учасників UP-STUDY.

Навчання в Польщі – це на сьогоднішній день один з найлегших шляхів для українців здобути європейську освіту та отримати європейський диплом. Щоб поступити на навчання в Польщі українцям достатньо вибрати польський університет для вступу і подати документи, відвідавши офіс UP-STUDY. 

Ціна навчання у Польщі майже не відрізняється від вартості навчання в Україні, а саме навчання в Польщі побудовано таким чином, що студент має багато вільного часу і може мати офіційну роботу.

Навчаючись у Польщі всі студенти, які поступили в Польщу за програмою UP-STUDY мають змогу отримати підтримку на весь період навчання у Польщі, що гарантує легкість переїзду, пошуку житла та легкість організації побуту при навчанні у польському університеті.

Перелік документів для вступу у Польщу

 • Анкета студента (Заповнюється безкоштовно на сайті Програми UP-STUDY)
 • 8 кольорових фотокарток (3,5х4,5 см, лівий напівпрофіль, вухо не прикрите волоссям)
 • 4 фото на шенгенську візу (3,5х4,5, крупне лице)
 • Оригінал українського паспорту абітурієнта/ID-карта, довідка про місце реєстрації
 • Оригінали українських паспортів обох батьків абітурієнта (Для неповнолітніх - до 18 років)
 • Оригінал закордонного паспорту абітурієнта
 • Оригінал свідоцтва про народження абітурієнта (Для неповнолітніх - до 18 років)
 • Табель за 10 клас або перше півріччя 11 класу (Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти додається після закінчення школи до 30.06)
 • Оригінали нагород та дипломів зі школи (Олімпіади, змагання. Потрібні для стипендій та знижок на навчання)

Чому потрібно подавати документи так рано?

Найбільшою помилкою абітурієнта є те, що рішення подати документи до польського вузу приходить тоді, коли розпочинається офіційна вступна кампанія в Україні. Насправді процес досить суттєвий, адже Ви будете навчатися за кордоном, в іноземній державі, де є візовий режим і складний процес підготовки документів на навчання для іноземця, що потребує ряд додаткових документів та дозволів. І хоча цим займається Програма, все ж він потребує часу та поетапності.

Варто наголосити на тому, що подавати заяву до університету Польщі можна до Нового року, зверніть увагу, що на лютий-березень приходить основна кількість абітурієнтських заяв, а вступна кампанія у деяких вузах закінчується вже у травні. Подаючи документи одним з перших, Ви проходите всі етапи поступово та маєте до вибору абсолютно всі ВНЗ та спеціальності. З досвіду попередньої вступної кампанії, ще у січні 40% спеціальностей найпопулярніших ВНЗ Польщі припинили набір, так як було набрано достатню кількість студентів з України. 

Окрім цього студент суттєво економить на Програмі подаючи документи одним з перших, так як отримує знижку за рахунок завчасної реєстрації. Його документи йдуть першими на обробку та результат від ВНЗ будуть відомі раніше.

Чи приймаються документи без атестату?

Так, але в анкеті ВНЗ, Ви повинні вказати правдиві досягнення та оцінки. Якщо Ваші досягнення, які Ви вкажете в анкеті, кардинально відрізнятимуться від оцінок в атестаті, університет зберігає за собою право відрахувати Вас.

Чи можна змінити спеціальність до чи під час навчання?

Так, це можливо лише для студентів Програми UP-STUDY, за наявності місць на факультеті. Змінити спеціальність можна і під час першого року навчання, в цьому допомагає наша Програма.

Чи впливає ЗНО на зарахування до ВНЗ Польщі?

Ні, оскільки це внутрішня українська форма оцінювання знань, не використовується та не враховується для подачі документів до ВНЗ по Програмі UP-STUDY. Таким чином, здавати ЗНО чи ні, обирати Вам.

Чи повертає ВНЗ кошти, якщо передумав навчатися?

Більшість університетів повертає кошти повністю без штрафів, за мінусом періоду, який Ви вже провчилися.

Чи можливе безкоштовне навчання в Польщі?

Інколи нам ставлять питання: чи може Українець вчитися Вищих Навчальних Закладах Польщі безкоштовно? Відповідь – ТАК, може, але за певних умов, які залежать від самого студента!

Не зважаючи на те, що згідно з польським законодавством, іноземці не мають права здобувати освіту у ВНЗ Республіки Польща на бюджеті (тобто за кошти польських платників податків), шляхи оптимізації витрат на освіту все ж є і зараз ми вам їх розповімо:

- По-перше, слід наголосити, що Польща чи не єдина країна Європейського союзу, яка дозволяє українцям оплачувати навчання на рівні з самими поляками (за заниженою ставкою), до прикладу інші іноземці, у тому числі росіяни та білоруси оплачують навчання за ставкою, яка на 30% є більшою і встановлена для усіх іноземців, не громадян Польщі.

- По-друге: за умови гарного навчання студент з України, так як і польський студент, може отримувати стипендію (не залежно чи це державний ВУЗ чи приватний). Стипендія може повністю покривати ціну навчання. Щоб зрозуміти, про що йде мова, наведемо приклад як це працює в Університеті Академія Фінансів та Бізнесу “Вістула” у Варшаві: кожен студент, у якого середня успішність більш як 4,5 з 5, отримує щомісяця від 75-125 євро стипендії, у сумі це до 1250 євро в рік (при вартості навчання у 1450 євро/рік).

- По-третє: згідно тому типу візи, який отримує студент він може цілком легально працювати у Польщі по 20 годин на тиждень. З досвіду наших студентів, 90% першокурсників мають підробіток під час навчання. Багато хто сам здатен покривати собі витрати на харчування та оренду помешкання. В будь-який час, дитина може звернутися до відділу кар’єри у своєму ВУЗі з питанням допомоги у пошуку студентського підробітку під час навчання.

- По-четверте: існує безліч офіційних оплачуваних літніх практик від ВУЗу. Якщо студент зацікавлений, він звертається на місці до деканату за порадою та реєструється на проходження літньої програми.

- По-п’яте: власники “Карти поляка”, тобто діти чиї батьки є чи були громадянами Польщі, можуть, на рівні з поляками, здавати польське ЗНО (або “matura”по-польськи) і у загальному конкурсі претендувати на навчання на бюджеті (за кошти польських платників податків).

Ну і звісно, кожен абітурієнт, який скористається послугами UP-STUDY для вступу до Польщі, автоматично стає учасником конкурсу на отримання одного з 35-ти освітніх грантів, які ми, спільно з нашими закордонними ВУЗами-партнерами, підготували для Вас у 2019/2020 році.

Як відбувається зарахування

Зарахування проводиться методом не тільки особистої співбесіди з польським представником, але, в першу чергу, методом почерговості. Тобто ті абітурієнти, які подають документи раніше мають пріоритетніші місця до вступу, ніж ті, хто зволікає. Разом з цим не слід забувати, що кожен окремий факультет має свою обмежену кількість місць. Деякі вузи взагалі надають лише декілька місць для іноземних студентів, тому хто першим подав документи, має гарантію закріплення його за ним.

Умови зарахування в Польщу по програмі UP-STUDY

У день подачі документів абітурієнт підписує договір з організатором програми «Навчання в Польщі», отримує рахунок на оплату «Вступного внеску» та оплачує його через банк. На основі поданих документів та квитанції про оплату, за абітурієнтом бронюється місце у програмі «Навчання в Польщі» на обраній спеціальності.

Послідовність вступу до Польщі за допомогою програми UP-STUDY:

Крок 1. Відвідати офіс UP-STUDY для безкоштовної консультації, яка включає профорієнтаційну бесіду, підрахунок оптимального бюджету, формування таблиці витрат, лекція про особливості навчання і перебування у Польщі, відповіді на запитання

Крок 2. Зібрати перший пакет документів необхідний для вступу (перелік вказано нижче)

Крок 3. Записатися за телефоном на подачу документів офісу UP-STUDY у обраному місті

Крок 4. Разом із одним із Батьків Абітурієнту потрібно відвідати обраний офіс для подачі першого пакету документів та підписання Договору на вступ. Протягом 2-ох годин абітурієнт отримує автоматичне рішення про попереднє зарахування.

Крок 5. До 25 червня Абітурієнт доносить атестат з додатком, отримує від ВУЗу документи про зарахування, отримує візу та організовано з групою від'їжджає на навчання у супроводі куратора UP-STUDY.

Курс польської мови безкоштовно

Центр польської освіти UP-STUDY, надає можливість отримати спеціалізований курс польської мови тривалістю 100 годин у Києві або 50 годин у 25 містах України безкоштовно. Щоб вивчати польську, не заплативши за це жодної гривні, Вам достатньо подати документи на вступ до університетів Польщі за Програмою UP-STUDY.

Детальніше →

Діючі акції та пропозиції від UP-STUDY