Безкоштовний підбір житла у Польщі

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

0 грн

Діє до 31.05.2024

Хто може отримати безкоштовний підбір житла?

Вступаючи до університетів Польщі з UP-STUDY, всі наші учасники гарантовано і головне безкоштовно отримують підбір житла. А це означає, що майбутні студенти вберігають себе від усіх проблем пов’язаних із пошуком місця проживання у Польщі.

Розпочати вступ →

Якісний підбір житла у Польщі

Завдяки багатолітньому досвіду нашої компанії та досвіду наших партнерів, студенти UP-STUDY отримують послуги високого рівня за максимально низькою ціною, як за пакет вступу "Все включено" в Україні так і при оренді житла в Польщі.

Про пакет "Все включено" →

Вступаючи до ВНЗ Польщі з UP-STUDY ви отримуєте

Закріплене місце проживання у гуртожитку або квартирі (у кімнаті пристосованій для комфортного навчання)

Офіційну оренду від польських компаній, які мають дозвіл на ведення діяльності із поселення

Офіційний договір, що підтверджує Вашу адресу для консульства, прикордонної служби Польщі, банку та інших установ

Організований трансфер за Вашою адресою місця проживання

Відсутність сусідів по кімнаті, які не відповідають Вашому віку: працівники, заробітчани або дорослі

Фіксовану вартість оренди, яка є незмінною протягом навчального року (прописана у офіційному договорі)

Гарантовану ринкову вартість оренди житла (або вартість нижче ринкової)

Своєчасне прибуття до університету Польщі до початку навчання

Місце проживання доступне з першого дня у Польщі (Вам не потрібно перші дні проживати у друзів або у хостелі).

Сертифікат Офіційний представник

Центр польської освіти UP-STUDY є офіційним представником приймальної комісії польських університетів в Україні. Кожен університет був ретельно перевірений польською командою спеціалістів компанії UP-STUDY та відібраний, як перспективний для українських студентів. Всі університети-партнери мають III-IV рівень акредитації та рішення Міністерства освіти Польщі про прийом іноземців.

Цікавить безкоштовний підбір житла у Польщі?

Заповніть форму зворотнього зв’язку і наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб надати кваліфіковану допомогу та відповісти на всі запитання, що стосуються навчання в Польщі.

Безкоштовна консультація

Замовте безкоштовну консультацію від спеціалістів UP-STUDY

Щоб наш менеджер зміг з Вами сконтактувати, прослідкуйте щоб Ваш номер у Telegram не був прихованим

Програма підтримки "UP-SUPPORT"

Безкоштовний підбір житла у Польщі надається в рамках програми "UP-SUPPORT". Програма "UP-SUPPORT" — це комплексна програма підтримки іноземних студентів, яка діє у Польщі 24/7. Програма створена Центром польської освіти "UP-STUDY" на основі багаторічного досвіду роботи. Програма "UP-SUPPORT" — це допомога, яка надає впевненість, що у незнайомій країні Ви не самі, що поряд із Вами є досвідчені спеціалісти, які у будь-який час нададуть кваліфіковану підтримку як у простих, так і надзвичайно складних ситуаціях.

Складнощі при вступі на навчання до Польщі

Вступаючи в університет Польщі, абітурієнти зіштовхуються з кількома складнощами: вибір перспективної спеціальності, вибір комфортного міста для навчання, вибір університету та місця проживання. Останнє завдання із пошуку житла є одним із найскладніших, адже більшість університетів Польщі НЕ мають власних гуртожитків та НЕ забезпечують студентів житлом.

Складнощі при вступі на навчання до Польщі

Кожен учасник програми UP-STUDY безкоштовно отримує:

Крім безкоштовного пошуку житла у Польщі, у пакет "Все включено" входять:

  • безкоштовний курс польської мови;
  • підтримка у Польщі протягом 3-ох років навчання;
  • участь у розіграші стипендіальних грантів;
  • оплата навчання з ексклюзивною знижкою (для обраних ВНЗ);
Про пакет “Все включено” →

Університети для яких доступний безкоштовний підбір житла

Можливі проблеми при самостійному пошуку житла

Щороку ми отримуємо численні звернення про допомогу із поселення, від наших учасників, які вирішили шукати житло самостійно. Пошук житла у Польщі часто є більш складним завданням, ніж може здатися на перший погляд. Знайти житло самостійно проблематичніше, ніж, наприклад, отримати лист про зарахування від ВНЗ. Нижче описані проблеми не стосуються абітурієнтів, які вже мають житло в Польщі або будуть проживати з батьками чи у родичів.

Проблема 1. Обмеженість пропозицій

Пізній пошук житла - мало пропозицій. Чим ближче до початку навчального року шукати житло, тим менше пропозицій на ринку нерухомості. Житло у серпні-вересні орендують не тільки іноземні але і польські студенти, які приїжджають на навчання із інших менших міст. Очевидно, що власники житла в першу чергу поселяють студентів, які є громадянами Польщі, а вже потім відкривають пропозицію для іноземців. Часто для останніх просто не залишається місць.

Проблема 2. Висока вартість

Пізній пошук житла - дорога ціна. Місячна вартість оренди щороку сезонно зростає починаючи від серпня і до початку навчання на 15-25%. Тобто, якщо орендувати цілу квартиру від червня-липня, то вартість щомісячного платежу може бути дешевшою аж до 400 злотих, ніж якщо орендувати це саме житло від вересня-жовтня. Проте рання оренда не підходить для абітурієнтів першокурсників, адже у цей час вони ще закінчують школу і тільки готуються подавати документи на візу. Займатися пошуком житла у Польщі ще просто зарано.

Проблема 3. Переплата

Ранній пошук житла - переплата за додаткові місяці. Часто студенти орендують житло за нижчою ціною завчасно, наприклад у червні-липні, проте це означає, що потрібно платити за додаткові літні місяці перед початком навчання. Власники житла не підписують договір на оренду, яка почне діяти через кілька тижнів або місяців. У більшості випадків оренда починається на наступний день після підписання договору. Найбільш зручною рання оренда є для студентів 2-3 курсів, які залишаються літом на практику та підробіток - в такому випадку можна і квартиру дешеву знайти і непогано заробити влітку, коли найбільш гостро відчувається дефіцит робочої сили.

Проблема 4. Посередництво

Пошук житла через агенцію у Польщі - підводні камені. Послуги агенцій із пошуку житла оплачуються завжди наперед і коштують дорого - сума рівна 2 місяцям оренди або і більше. За підбір квартири мешканцям доводиться платити одноразовий платіж в межах 450-900 євро. Часто заплативши за послуги компанії, студенти отримують на руки список адрес квартир і телефонних номерів власників, які колись пропонували квартиру на здачу. Зазвичай списки застарілі, а гроші агенція вже не повертає. Також у договорах про пошук житла не прописується термін за який компанія зобов’язується знайти житло. А це означає, що пошуком можуть просто не займатися місяцями, і студент не може на це ніяк вплинути і відповідно не матиме права попросити сплачені гроші назад.

Бажаєте отримати знижку?

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання та перебування у Польщі за допомогою зручного калькулятора послуг.

Розрахувати вартість

Розпочніть вступ до Польщі прямо зараз

Запишіться на безкоштовну консультацію у своєму місті, отримайте кваліфіковану допомогу у підборі університету та спеціальності для вступу.

Діючі акції та пропозиції від UP-STUDY