Університети Познані

До популярних студентських міст, які обирають абітурієнти з України для здобуття вищої освіти в Польщі та отримання європейського диплома бакалавра чи магістра належить Познань. Університети цього міста надають високий рівень освіти за понад 170 затребуваними напрямками, а їх випускники високо цінуються на ринку праці та отримують найкращі умови працевлаштування. Багато хто з них знаходить роботу ще під час навчання, проходячи стажування та практику у польських та іноземних компаніях.

Університет Гуманітарних Наук і Психології

Університет Гуманітарних Наук і Психології

Безкоштовний мовний курс
Познань

Відділення університету у Познані розпочало свою роботу у 2010 році. З початку свого існування університет робить акцент на сучасному підході до навчання. Щорічно SWPS здобуває гранти на науково-дослідну діяльність.

Психологія Психологія (Неперервна магістратура – 5 років) Право
Від 2178 євро на рік
Колегіум Да Вінчі

Колегіум Да Вінчі

Безкоштовний мовний курс
Познань

Колегіум Да Вінчі один із перших приватних університетів Польщі, який інноваційно і нестандартно підходить до системи навчання своїх студентів, висуваючи на перше місце практики та розвиток внутрішніх талантів.

Графіка Управління ІТ-проектами - Техніка управління ІТ Ще 10
Від 1444 євро на рік
Університет Банківської Справи у Познані

Університет Банківської Справи у Познані

Безкоштовний мовний курс
Познань

Університет заснований більше 20 років тому і користується великою популярністю серед поляків. Програма UP-STUDY ексклюзивно представляє даний ВУЗ в Україні. Навчання проходять у 4-ох корпусах університету.

Адміністрація Міжнародна торгівля Ще 18
Від 1056 євро на рік

Чому варто обирати для навчання університети Познані

Якщо Ви хочете здобути якісну вищу освіту в Польщі, де Болонська система навчання практикується з 2005 року, оптимальним варіантом стане вступ до одного з ВНЗ Познані. Основні переваги такого рішення:

 • великий вибір вишів та напрямів навчання. У цьому місті є 25 університетів, академій та вищих шкіл, включаючи державні та приватні ВНЗ;
 • престижність університетів Познані: навчальні заклади цього міста мають відмінну матеріальну базу та висококваліфікований викладацький склад, що дозволяє їм часто посідати провідні позиції у національних рейтингах;
 • гарні перспективи зайнятися науковою діяльністю, оскільки у Познані є 18 інститутів Польської академії наук та 20 науково-дослідних організацій;
 • доступність міжнародних програм обміну, які дають змогу пройти частину навчання в університетах інших країн;
 • широкі можливості стажування, практики та подальшого працевлаштування, оскільки у Познані зосереджено найбільшу в країні кількість іноземних та міжнародних компаній, таких як Carlsberg, MAN, Microsoft, Samsung, Volkswagen, Ciber, IKEA та інших.

Крім того, обравши один з університетів у Познані, Ви проведете студентські роки в чудовому стародавньому місті з численними архітектурними пам'ятками, які приваблюють туристів з усього світу, та високими стандартами життя.

Університети в Познані: переваги навчання для українців

До переваг навчання у вишах Познані студентів з України слід віднести можливість:

 • отримати європейський диплом за доступною ціною, адже вартість навчання у приватних університетах, вибір яких у Познані досить широкий, набагато нижча, ніж у державних закладах та майже порівняна з цінами у найкращих українських вишах;
 • знайти роботу або підробіток завдяки індивідуальному підходу до організації навчального процесу, що дозволяє поєднувати заняття на денному відділенні з роботою та заробити на оплату курсу навчання, проживання та харчування;
 • легко адаптуватися в чужій країні завдяки схожості української та польської мови. Обравши англомовний курс навчання, Ви вдосконалите знання англійської мови, що допоможе побудувати успішну кар'єру в Європі;
 • побувати в інших країнах, приймаючи участь у програмі обміну студентів та подорожуючи у вільний час, чому сприяє близьке розташування Познані до західного кордону Польщі з Німеччиною та Чехією.

Кращі університети Познані

У Познані є багато престижних вишів, але найкращими для українців на наш погляд є приватні заклади, які допомагають своїм випускникам із працевлаштуванням. Серед них варто назвати:

 • Університет гуманітарних наук та психології (SWPS) – найбільший приватний ВНЗ Польщі з філіями у 5 містах країни;
 • Університет банківської справи, що входить до мережі вишів WSB;
 • Колегіум Да Вінчі, який пропонує навчання затребуваним, сучасним, інноваційним спеціальностям та авторський підхід до навчального процесу.

Ціна навчання в університетах Познані

Вартість річного курсу навчання у вишах Познані залежить від обраного навчального закладу, спеціальності та мови викладання. В університетах-партнерах UP-STUDY вона становить від 1056 до 3200 євро на рік. Скільки коштує річне навчання за напрямом, що Вас цікавить, дізнавайтеся на нашому сайті!

Отримати консультацію щодо подання заяви на вступ можна за телефонами, зазначеними в контактах.