Онлайн-презентація "Освіта в Польщі. Перспективи у ЄС"

Дізнайтеся від випускників польських ВНЗ про перспективи після закінчення навчання

Детальніше

Діє до 24.01.2021

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

499 євро 9990 грн

Детальніше

Діє до 31.12.2020

Знижка на вступ для 10 класників

Пакет "Все Включено" зі спеціальною знижкою для учнів 10 класу

499 євро 4000 грн

Детальніше

Діє до 31.12.2020

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Детальніше

Діє до 31.03.2021

Навчання в Польщі для українців

UP-STUDY надає послуги із організаціЇ вступного процесу в університети Польщі виключно згідно нових вимог Консульства Республіки Польщі від 2019 року, підготовку документів згідно актуальних вимог обраного ВНЗ та гарантує зарахування незалежно від результатів ЗНО

Детальніше →

Університети Польщі

Переглянути всі університети

Як вступити на навчання Польщі?

Програма покриває всі необхідні витрати пов'язані зі вступом. Додаткові платежі відсутні. Співбесіда безкоштовна. Оплата за навчання здійснюється безпосередньо учасником або батьками на офіційний польський рахунок університету

Детальніше →

Про навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Навчаєтеся у 9, 10 чи 11 класі?

Саме час розпочати вступ до Польщі у кращі університети. Всеукраїнська мережа освітніх центрів польської освіти UP-STUDY налічує 25+ офісів в Україні - це офіційне представництво рейтингових університетів Польщі з повноваженням приймальної комісії та правом першочергового зарахування. Ми пропонуємо якісну європейську освіту за українською ціною, гарантований вступ (на момент вступу володіти польською та мати свідоцтво про закінчення школи не обов'язково) та більш ніж 350 спеціальностей та факультетів у Варшаві, Вроцлаві, Ольштині, Познані, Щецині, Кракові та Лодзі на вибір. При цьому навчання може бути зі спеціальними стипендіями або знижками для учасників UP-STUDY.

Навчання в Польщі – це на сьогоднішній день один з найлегших шляхів для українців здобути європейську освіту та отримати європейський диплом. Щоб поступити на навчання в Польщі українцям достатньо вибрати польський університет для вступу і подати документи, відвідавши офіс UP-STUDY. 

Ціна навчання у Польщі майже не відрізняється від вартості навчання в Україні, а саме навчання в Польщі побудовано таким чином, що студент має багато вільного часу і може мати офіційну роботу.

Навчаючись у Польщі всі студенти, які поступили в Польщу за програмою UP-STUDY мають змогу отримати підтримку на весь період навчання у Польщі, що гарантує легкість переїзду, пошуку житла та легкість організації побуту при навчанні у польському університеті.

Чому Польща?

Польща — найближча до України країна, відправляючись на навчання до якої, студенти отримують навчання європейського рівня та, що найголовніше, робочу практику у світових компаніях під час навчання. Все це дає змогу українцям, які вибирають навчання у Польщі, набути досвід, який необхідний для подальшого працевлаштування у європейській компанії.

За рахунок схожості менталітету та подібності мови, навчання у Польщі для українців більш звичне, ніж навчання у більш віддалених європейських країнах. Відносна близькість Польщі дає змогу студентам швидко та зручно відвідувати близьких та рідних в Україні на канікулах та вихідних. До того ж, з відкриттям кордонів та набуття Україною безвізового режиму з країнами Шенгенської зони, батьки та друзі студентів також відвідують Польщу без перешкод, що звісно є дуже зручним. Якщо виділити основні плюси навчання в Польщі, це будуть наступні переваги:

 • європейський диплом по закінченню
 • схожість менталітету
 • легкість у вивченні польської мови
 • безвізовий режим з Україною
 • зручне транспортне сполучення 
 • практики у закордонних компаніях
 • помірна ціна навчання
 • наявність стипендій для закордонних студентів
 • легкість вступу до університету


Навчання в Польщі для українців

В Польщі більше ніж 300 університетів, як державних так і приватних, переважна більшість з цих університетів орієнтовані на залучення іноземних студентів в тому числі й українців. Тому на питання “Які університети Польщі приймають українців?” можна відповісти — “Майже всі”, але при виборі університету варто звернути увагу на низку речей, які ми наведемо нижче.

Найголовніше — "державні" не означає "безкоштовні". Державні орієнтовані в першу чергу на надання освіти студентам із Польщі, і вже після цього міжнародним. Навчання у таких ВНЗ, як правило, у півтора-два рази дорожче, ніж на аналогічних спеціальностях у приватних.

Українські абітурієнти можуть розраховувати на безкоштовне навчання у державних університетах, але для цього потрібно володіти польською на рівні із поляками та витримати з ними жорстоку конкуренцію за такі місця, що, як показує практика, практично нереально. Методи викладання є більш консервативними, що не завжди відповідає вимогам сьогодення.

Тому при виборі університету для навчання варто розглянути приватні університети Польщі. Спеціалісти компанії UP-STUDY стверджують, що іноземцям, у тому числі й українським громадянам більше перспективно навчатися у містах на Заході країни, та обирати приватні установи освіти. Це пов'язано з тим фактом, що навчання у приватному університеті значно дешевше, не програючи в якості, а також університети при працевлаштуванні до міжнародних компаній.Навчальній процес

Польща підписала Болонську декларацію у 1999 році тому весь навчальний процес повністю стандартизований та відповідає всім вимогам.

Як і в інших країнах Європейського Союзу, у Польщі навчання починається з першого жовтня. Академічний рік розділений на два семестри, які передбачають проходження дидактичних та практичних занять, підготовки та складання сесії. Вступити можна як з літнього, так і з зимового семестру. Графік занять, кількість годин та перелік предметів залежить від обраного напрямку. Будь-який з університетів Польщі має свою електронну систему USOS, в якій потрібно зареєструватися під час вступу. Надалі, саме завдяки їй студенти можуть бачити розклад занять, графік складання предметів та підсумки сесії. Також, у ній можна вибирати заняття, подавати заяви до деканату та використовувати в інших справах, пов'язаних з навчанням. Навчання у свою чергу передбачає проходження лекцій, семінарів, а також консерваторіумів та практичних занять.

Для українців можуть бути незрозумілими тільки такі заняття, як консерваторіуми, котрі є своєрідною дискусійною панеллю, під час якої учні ВНЗ та викладачі обговорюють наукові видання, тези, книги, статті та цікаві теми.Приватні університети Польщі

Польща активно займається інтернаціоналізацією освіти шляхом залучення до державних та приватних університетів абітурієнтів з-за кордону. Українці та інші іноземці, у переважній більшості, віддають перевагу приватним польським університетам, оскільки навчання в них коштує дешевше, а рівень якості навчання контролюється міністерством освіти.

Фахівці UP-STUDY рекомендують віддати перевагу одній з наступних інтернаціональних приватних освітніх структур:

 • Вроцлавський університет бізнесу. Крім того, що тільки українців у ньому менш ніж 15%, він навчає студентів з країн ближнього та далекого закордоння. Пропонує багатий вибір спеціальностей та має прийнятний діапазон цін: від 1100 до 2000 євро на рік.
 • Академія фінансів та бізнесу Вістула. Цей столичний університет навчає студентів з більш ніж п'ятдесяти країн світу. Також має великий вибір спеціальностей як польською, так і англійською мовами. Пропонує програми навчання на всіх можливих відділеннях: стаціонар, заочне, вечірнє, та, навіть дистанційне.
 • Університет банківської справи у Вроцлаві. Ця бізнес-школа приваблює як локальних, так і міжнародних студентів, оскільки є кращою структурою освіти для прагматичних та цілеспрямованих особистостей, які бажають розвиватись у напрямку бізнесу та підприємництва.


Перелік документів для вступу у Польщу

 • Анкета студента (Заповнюється безкоштовно на сайті Програми UP-STUDY)
 • 8 кольорових фотокарток (3,5х4,5 см, лівий напівпрофіль, вухо не прикрите волоссям)
 • 4 фото на шенгенську візу (3,5х4,5, крупне лице)
 • Оригінал українського паспорту абітурієнта/ID-карта, довідка про місце реєстрації
 • Оригінали українських паспортів обох батьків абітурієнта (Для неповнолітніх - до 18 років)
 • Оригінал закордонного паспорту абітурієнта
 • Оригінал свідоцтва про народження абітурієнта (Для неповнолітніх - до 18 років)
 • Табель за 10 клас або перше півріччя 11 класу (Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти додається після закінчення школи до 30.06)
 • Оригінали нагород та дипломів зі школи (Олімпіади, змагання. Потрібні для стипендій та знижок на навчання)

Чому потрібно подавати документи так рано?

Найбільшою помилкою абітурієнта є те, що рішення подати документи до польського вузу приходить тоді, коли розпочинається офіційна вступна кампанія в Україні. Насправді процес досить суттєвий, адже Ви будете навчатися за кордоном, в іноземній державі, де є візовий режим і складний процес підготовки документів на навчання для іноземця, що потребує ряд додаткових документів та дозволів. І хоча цим займається Програма, все ж він потребує часу та поетапності.

Варто наголосити на тому, що подавати заяву до університету Польщі можна до Нового року, зверніть увагу, що на лютий-березень приходить основна кількість абітурієнтських заяв, а вступна кампанія у деяких вузах закінчується вже у травні. Подаючи документи одним з перших, Ви проходите всі етапи поступово та маєте до вибору абсолютно всі ВНЗ та спеціальності. З досвіду попередньої вступної кампанії, ще у січні 40% спеціальностей найпопулярніших ВНЗ Польщі припинили набір, так як було набрано достатню кількість студентів з України. 

Окрім цього студент суттєво економить на Програмі подаючи документи одним з перших, так як отримує знижку за рахунок завчасної реєстрації. Його документи йдуть першими на обробку та результат від ВНЗ будуть відомі раніше.

Чи приймаються документи без атестату?

Так, але в анкеті ВНЗ, Ви повинні вказати правдиві досягнення та оцінки. Якщо Ваші досягнення, які Ви вкажете в анкеті, кардинально відрізнятимуться від оцінок в атестаті, університет зберігає за собою право відрахувати Вас.

Чи впливає ЗНО на зарахування до ВНЗ Польщі?

Ні, оскільки це внутрішня українська форма оцінювання знань, не використовується та не враховується для подачі документів до ВНЗ по Програмі UP-STUDY. Таким чином, здавати ЗНО чи ні, обирати Вам.

Як відбувається зарахування

Зарахування проводиться методом не тільки особистої співбесіди з польським представником, але, в першу чергу, методом почерговості. Тобто ті абітурієнти, які подають документи раніше мають пріоритетніші місця до вступу, ніж ті, хто зволікає. Разом з цим не слід забувати, що кожен окремий факультет має свою обмежену кількість місць. Деякі вузи взагалі надають лише декілька місць для іноземних студентів, тому хто першим подав документи, має гарантію закріплення його за ним.

Умови зарахування в Польщу по програмі UP-STUDY

У день подачі документів абітурієнт підписує договір з організатором програми «Навчання в Польщі», отримує рахунок на оплату «Вступного внеску» та оплачує його через банк. На основі поданих документів та квитанції про оплату, за абітурієнтом бронюється місце у програмі «Навчання в Польщі» на обраній спеціальності.

Послідовність вступу до Польщі за допомогою програми UP-STUDY:

Крок 1. Відвідати офіс UP-STUDY для безкоштовної консультації, яка включає профорієнтаційну бесіду, підрахунок оптимального бюджету, формування таблиці витрат, лекція про особливості навчання і перебування у Польщі, відповіді на запитання

Крок 2. Зібрати перший пакет документів необхідний для вступу (перелік вказано нижче)

Крок 3. Записатися за телефоном на подачу документів офісу UP-STUDY у обраному місті

Крок 4. Разом із одним із Батьків Абітурієнту потрібно відвідати обраний офіс для подачі першого пакету документів та підписання Договору на вступ. Протягом 2-ох годин абітурієнт отримує автоматичне рішення про попереднє зарахування.

Крок 5. До 25 червня Абітурієнт доносить атестат з додатком, отримує від ВУЗу документи про зарахування, отримує візу та організовано з групою від'їжджає на навчання у супроводі куратора UP-STUDY.

Мови навчання

Викладання у переважній більшості університетів Польщі ведеться на польській та англійській мовах, деякі університети, здебільшого близькі до німецького кордону, мають програми, які викладаються німецькою. Різноманітність у виборі мови навчання у Польщі викликано тим, що, як ми і згадували раніше, більшість університетів орієнтовані на залучення міжнародних студентів, але щоб зрозуміти якою мовою навчатися у польському університеті українцю, треба зважити декілька обставин, наприклад такі, як складність та вартість навчання і порівняти їх при навчанні на польській мові та англійській мові:

 • навчання англійською дорожче, ніж на подібній програмі, яка викладається польською.
 • навчатися польською простіше, так як потрапивши у мовне середовище мовний бар’єр долається дуже швидко.
 • абітурієнти компанії UP-STUDY отримують безкоштовні підготовчі курси польської мови, які тривають від 4 до 8 місяців, в залежності від регіону, та дають змогу здобути рівень A2-B1. Курси проводяться на території України.
 • Ексклюзивно для абітурієнтів UP-STUDY університети-партнери організовують додаткові підготовчі мовні курсу на території Польщі.

Тому, зважуючи всі нюанси, саме для українців найвигіднішим буде навчання саме на польській мові, до того ж при вступі за програмою UP-STUDY підготовка абітурієнта сприяє тому, що виїжджаючи на навчання абітурієнт вже доволі добре знає польську мову, а її рівень покриває вирішення всіх побутових проблем та дає змогу розпочати навчання на комфортних умовах.

Підготовчі курси польської мови

Вступаючи до польського університету за програмою UP-STUDY всі абітурієнти мають змогу пройти безкоштовно підготовчі курси польської мови, які дадуть змогу вступити, навчатися та жити у Польщі, тобто курси повністю вирішують мовну проблему.

Мовні курси від UP-STUDY являють собою підготовчі групові заняття з вчителем тривалістю від 50 до 100 академічних годин на протязі 4-8 місяців. Тривалість курсу залежить від місця проходження курсу. У Києві курс триває 8 місяців, у регіонах тривалість курсу 4 місяці.

Стандартна вартість такого курсу 900 грн/місяць, але всі абітурієнти, які вступають до польського університету за програмою UP-STUDY отримують курси повністю безкоштовно, що дає змогу заощадити від 3600 грн до 7200 грн тільки на вивченні мови.

Якщо абітурієнт бажає продовжити вивчення польської мови, то по закінченню курсів в Україні він може пройти підготовчий курс польської мови при обраному університеті-партнері. Такий курс є ексклюзивним і проводиться тільки для абітурієнтів, які вступають за програмою UP-STUDY. Підготовчий курс польської мови у Польщі є безкоштовним.


Безкоштовне навчання в Польщі

Інколи нам ставлять питання: чи може Українець вчитися Вищих Навчальних Закладах Польщі безкоштовно? Відповідь – ТАК, може, але за певних умов, які залежать від самого студента!

Не зважаючи на те, що згідно з польським законодавством, іноземці не мають права здобувати освіту у ВНЗ Республіки Польща на бюджеті (тобто за кошти польських платників податків), шляхи оптимізації витрат на освіту все ж є і зараз ми вам їх розповімо:

- По-перше, слід наголосити, що Польща чи не єдина країна Європейського союзу, яка дозволяє українцям оплачувати навчання на рівні з самими поляками (за заниженою ставкою), до прикладу інші іноземці, у тому числі росіяни та білоруси оплачують навчання за ставкою, яка на 30% є більшою і встановлена для усіх іноземців, не громадян Польщі.

- По-друге: за умови гарного навчання студент з України, так як і польський студент, може отримувати стипендію (не залежно чи це державний ВУЗ чи приватний). Стипендія може повністю покривати ціну навчання. Щоб зрозуміти, про що йде мова, наведемо приклад як це працює в Університеті Академія Фінансів та Бізнесу “Вістула” у Варшаві: кожен студент, у якого середня успішність більш як 4,5 з 5, отримує щомісяця від 75-125 євро стипендії, у сумі це до 1250 євро в рік (при вартості навчання у 1450 євро/рік).

- По-третє: згідно тому типу візи, який отримує студент він може цілком легально працювати у Польщі по 20 годин на тиждень. З досвіду наших студентів, 90% першокурсників мають підробіток під час навчання. Багато хто сам здатен покривати собі витрати на харчування та оренду помешкання. В будь-який час, дитина може звернутися до відділу кар’єри у своєму ВУЗі з питанням допомоги у пошуку студентського підробітку під час навчання.

- По-четверте: існує безліч офіційних оплачуваних літніх практик від ВУЗу. Якщо студент зацікавлений, він звертається на місці до деканату за порадою та реєструється на проходження літньої програми.

- По-п’яте: власники “Карти поляка”, тобто діти чиї батьки є чи були громадянами Польщі, можуть, на рівні з поляками, здавати польське ЗНО (або “matura”по-польськи) і у загальному конкурсі претендувати на навчання на бюджеті (за кошти польських платників податків).

Ну і звісно, кожен абітурієнт, який скористається послугами UP-STUDY для вступу до Польщі, автоматично стає учасником конкурсу на отримання одного з 35-ти освітніх грантів, які ми, спільно з нашими закордонними ВУЗами-партнерами, підготували для Вас у 2019/2020 році.

Стипендіальні гранти на навчання в Польщі

З нашої практики можливість безкоштовного навчання у Польщі (або отримання знижки на навчання) найімовірніша саме через отримання стипендіального гранту на навчання. Кожен рік компанія UP-STUDY за сприяння університетів-партнерів розігрують серед своїх абітурієнтів від 35 до 45 стипендіальних місць, які дають змогу переможцю у конкурсі стипендій або повністю безкоштовно навчатися в університеті або за рахунок гранту покрити 50% вартості навчального року.

На перший погляд отримання стипендії може здатися доволі складним завданням, але при достатній сумлінній підготовці до участі у конкурсі абітурієнти отримують стипендії доволі легко. Але слід розуміти, що стипендіальний конкурс, це насамперед конкурс і шанси на виграш залежать саме від Вас.

Навчання в Польщі с Картою поляка

Карта поляка — це підтвердження Вашої приналежності до польського народу. І для того, щоб її підтвердити, важливо, щоб у Вас був офіційний документ, який безпосередньо свідчить про Ваш зв'язок з польським народом. Щоб підтвердити належність до польського народу необхідно мати відповідні документи. Такими документами має змогу стати свідоцтво про народження одного із Ваших родичів: мами або тата, бабусі або дідуся, або ж свідоцтво про народження і прабабусі, і прадідуся. В свідоцтві в графі про національність має міститися запис, що національність Вашого родича(ів) є польською. Звичайно, це може бути і будь-який інший офіційний документ, архівна довідка або паспорт громадянина Польщі. Головне, щоб у документі Ваших родичів було підтвердження їх польської національності чи безпосередньо польського громадянства.

Також Карту поляка може отримати і особа, яка не має польського коріння, якщо протягом щонайменше трьох останніх років Ви активно сприяли розвитку польської мови, культури або робили щось хороше для польської нації — отримайте заяву від уповноваженої польської організації в Україні, яка підтвердить Вашу діяльність. Така заява теж свідчить про Ваше бажання бути приналежним до польського народу, але на практиці на таких підставах Карту поляка видають значно менше, ніж при наявності польського коріння.

Найголовніше, що треба знати абітурієнту про Карту поляка це те, що Карта поляка не дає змоги безкоштовного навчання у Польщі. Карта поляка дає можливість вступати на рівні з поляками та змогу намагатися отримати безкоштовне навчання на загальних умовах.Ціна на навчання в Польщі

Ціна навчання у Польщі є доволі демократичною та у більшості випадків цілком ідентична з вартістю на навчання у аналогічних університетах України, а при умові отримання знижок та грантів може навіть стати меншою, ніж в Україні.

Також, варто пам’ятати, що за умови ранньої подачі за акцією від UP-STUDY абітурієнти можуть розраховувати і на безкоштовний вступ, який включає у себе цілу низку послуг, починаючи від консультації та підготовки документів, закінчуючи підбіром 

житла та організацією трансферу при виїзді на навчання.

Щодо вартості навчання у Польщі приведемо найпопулярніші університети серед партнерів.

Навчання в Академії Фінансів та Бізнесу Вістула коштуватиме українцям від 1000 євро на рік, тобто від 500 евро за семестр. Трохи дешевше можна навчатися у Вроцлавському Університеті Бізнесу, тут слід розраховувати на суму від 950 євро на рік і 475 євро за семестр. Навчання у Ольштинському Університеті коштуватиме від 1000 євро на рік і 500 грн за семестр. 

В цілому ж можна підібрати університет в якому навчання буде коштувати близько 850 євро на рік та 425 євро за семестр, говорять фахівці UP-STUDY.Чи повертає ВНЗ кошти, якщо передумав навчатися?

Більшість університетів повертає кошти повністю без штрафів, за мінусом періоду, який Ви вже провчилися.

Чи можна змінити спеціальність до чи під час навчання?

Так, це можливо лише для студентів Програми UP-STUDY, за наявності місць на факультеті. Змінити спеціальність можна і під час першого року навчання, в цьому допомагає наша Програма.

Програма UP-SUPPORT

Програма UP-SUPPORT надається безкоштовно всім абітурієнтам при вступі за програмою UP-STUDY та триває до 3-х років.

Це комплексна програма підтримки іноземних студентів, яка діє у Польщі. Програма створена Центром польської освіти UP-STUDY та зосереджена на допомозі, яка надає впевненість, що у незнайомій країні студент не один, а поряд із ним є досвідчені спеціалісти, які у будь-який час нададуть кваліфіковану підтримку як у простих, так і надзвичайно складних ситуаціях.

Кожен абітурієнт Центру польської освіти UP-STUDY, перед виїздом, отримує у подарунок стартовий пакет польського оператора, у якому вже збережений телефонний номер закріпленого спеціаліста UP-представника у Польщі (куратора) для екстреного дзвінка. Куратор, також, має всі номери своїх студентів і може, у будь яку хвилину, за потреби, сконтактувати із ними.

Основними послугами, що надаються у рамках програми UP-SUPPORT є:

 • підбір комфортабельного житла, 
 • поселення зі студентами з одного факультету або університету, 
 • допомога у виготовленні карти тимчасового перебування, 
 • інформаційна та юридична підтримка, 
 • контроль порядку у помешканні, 
 • звіт перед батьками у разі необхідності


Проживання під час навчання

Вступаючи до польського університету, абітурієнту також потрібно вирішити питання “Де жити під час навчання?”. Якщо у абітурієнта немає власного житла у Польщі, а також немає знайомих або родичів, які можуть надати кімнату для проживання під час навчання, то варіантів залишається небагато, це або студентський гуртожиток, або оренда квартири.

Для своїх абітурієнтів компанія UP-STUDY у рамках своєї програми UP-SUPPORT пропонує безкоштовний підбір житла та поселення у комфортабельних квартирах разом з іншими учасниками програми. Такі квартири проходять перевірку та відповідають всім вимогам для комфортного житла.

Вартість проживання у таких квартирах відрізняється в залежності від міста навчання, але вартість як правило завжди є нижче ринкової, якщо порівнювати квартири такого ж рівня.Навчання в Польщі після 9 класу

Як свідчать рекламні пости, навчання в польських технікумах та коледжах — безкоштовне. Навіть до цього, на перший погляд, позитивного пункту є застереження. За страховку на рік треба заплатити 400 євро (по двісті за медичну та від нещасних випадків). Купити канцелярські матеріали та навчальні посібники — €200. За десять навчальних місяців, проживання та триразове харчування обійдеться в €2000. Тепер вже безкоштовне навчання таким не виглядає. До того ж, після закінчення, Ви отримаєте диплом про повну загальну середню спеціальну освіту, після чого, все одно доведеться вчитися в університеті, бо престижну роботу з таким дипломом знайти не вдасться.

Тому не варто поспішати, для початку радимо завершити середню освіту на батьківщині, спокійно вивчити мову, а, далі — вступати до вищих навчальних закладів Польщі, в яких, до речі, можна вчитися не тільки безкоштовно, але й отримувати стипендію, яка покриє всі, або частково поточні витрати.

Навчання в Польщі після 11 класу

Як вже згадувалося раніше, найпріоритетнішим та перспективним варіантом вступу до Польщі є саме вступ після 11 класу. Такий вибір обґрунтовується заощадженням часу та грошей, а також є має більше перспектив, які відкриваються перед дипломованими фахівцями польських університетів.

Та все ж таки приймати рішення про вступ до Польщі краще заздалегідь, навчаючись ще у 9-му, або 10-му класах, так як деякий час може зайняти підготовка та вивчення мови і, що найголовніше, при ранній подачі абітурієнти можуть розраховувати на акції, знижки, стипендії та безкоштовні курси польської мови як від UP-STUDY, так і від університетів-партнерів.

Станом на сьогодні документи на вступ до Польщі можуть подавати абітурієнти, які навчаються у 10-му класі, таким чином вступ в університет буде простішим та легшим.Навчання в Польщі магістратура

Отримавши диплом бакалавра, питання про продовження навчання є досить актуальним. З огляду на витрати, які супроводжують навчання, необхідно зважувати всі аргументи. На сьогоднішній день, магістерська програма в Київському Інституті Бізнесу і Технологій обійдеться в €860. На противагу їй Академія Фінансів і Бізнесу Вістула у Варшаві пропонує освоєння такого ж напряму підготовки за €1450. Але суть криється в подальшій можливості дипломованого майстра. Закінчена ступінь в академії Вістула дає можливість працювати як на території даної держави, так і в країнах Євросоюзу. Тільки 10% українських ВНЗ здатні надати послуги такого характеру.

Слід також зазначити, що оплата освіти рівня магістра в Польщі істотно нижче, ніж в Німеччині, Франції та інших державах Євросоюзу, але якість на тому ж рівні.Тільки сертифікована співпраця

Kozminski.jpg
SOFsmallU1.jpg
San-Krakow-small.jpg
WSB-Wroclaw.jpg
UP-STUDY_WSM_v.jpg
ALK.jpg
OSW.jpg
SANLodz.jpg
SAN.jpeg
SAN2.jpg
SWPS.jpg
SWPSThanks.jpg
SWPS.jpg
WSBWROCLAW.jpg
WSH.jpg
WSBPoznan.jpg
Vistula.jpg
ZPSB.jpg
SANWarsaw.jpg
WSB-Poznan.jpg
SWPSThanksU1.jpg
CIVITASsmallU.jpg
SANLodz.jpg
wsh-cert.jpg
osw-cert.jpg
sof-cert.jpg

Нам довіряють Вступ своїх дітей до університетів Польщі нам довірили співробітники зі списку організацій

Представництва UP-STUDY