Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Детальніше

Діє до 31.07.2020

Безкоштовний курс польської мови

Вступайте на осінь 2021 та отримуйте курс польської мови на 50-100 годин безкоштовно

Детальніше

Діє до 31.07.2020

Гарантований вступ в університети Польщі

UP-STUDY надає послуги із організаціЇ вступного процесу в університети Польщі виключно згідно нових вимог Консульства Республіки Польщі від 2019 року, підготовку документів згідно актуальних вимог обраного ВНЗ та гарантує зарахування незалежно від результатів ЗНО

Детальніше →

Університети Польщі

Переглянути всі університети

Як вступити за програмою UP-STUDY?

Програма покриває всі необхідні витрати пов'язані зі вступом. Додаткові платежі відсутні. Співбесіда безкоштовна. Оплата за навчання здійснюється безпосередньо учасником або батьками на офіційний польський рахунок університету

Детальніше →

Про навчання в Польщі

Навчання в університетах Польщі

Навчаєтеся у 10 чи 11 класі?

Саме час розпочати вступ до Польщі у кращі університети. Всеукраїнська мережа освітніх центрів польської освіти UP-STUDY налічує 25+ офісів в Україні - це офіційне представництво рейтингових університетів Польщі з повноваженням приймальної комісії та правом першочергового зарахування. Ми пропонуємо якісну європейську освіту за українською ціною, гарантований вступ (на момент вступу володіти польською та мати свідоцтво про закінчення школи не обов'язково) та більш ніж 350 спеціальностей та факультетів у Варшаві, Вроцлаві, Ольштині, Познані, Щецині, Кракові та Лодзі на вибір. При цьому навчання може бути зі спеціальними стипендіями або знижками для учасників UP-STUDY.

Навчання в Польщі – це на сьогоднішній день один з найлегших шляхів для українців здобути європейську освіту та отримати європейський диплом. Щоб поступити на навчання в Польщі українцям достатньо вибрати польський університет для вступу і подати документи, відвідавши офіс UP-STUDY. 

Ціна навчання у Польщі майже не відрізняється від вартості навчання в Україні, а саме навчання в Польщі побудовано таким чином, що студент має багато вільного часу і може мати офіційну роботу.

Навчаючись у Польщі всі студенти, які поступили в Польщу за програмою UP-STUDY мають змогу отримати підтримку на весь період навчання у Польщі, що гарантує легкість переїзду, пошуку житла та легкість організації побуту при навчанні у польському університеті.

Перелік документів для вступу у Польщу

  • Анкета студента (Заповнюється безкоштовно на сайті Програми UP-STUDY)
  • 8 кольорових фотокарток (3,5х4,5 см, лівий напівпрофіль, вухо не прикрите волоссям)
  • 4 фото на шенгенську візу (3,5х4,5, крупне лице)
  • Оригінал українського паспорту абітурієнта/ID-карта, довідка про місце реєстрації
  • Оригінали українських паспортів обох батьків абітурієнта (Для неповнолітніх - до 18 років)
  • Оригінал закордонного паспорту абітурієнта
  • Оригінал свідоцтва про народження абітурієнта (Для неповнолітніх - до 18 років)
  • Табель за 10 клас або перше півріччя 11 класу (Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти додається після закінчення школи до 30.06)
  • Оригінали нагород та дипломів зі школи (Олімпіади, змагання. Потрібні для стипендій та знижок на навчання)

Чому потрібно подавати документи так рано?

Найбільшою помилкою абітурієнта є те, що рішення подати документи до польського вузу приходить тоді, коли розпочинається офіційна вступна кампанія в Україні. Насправді процес досить суттєвий, адже Ви будете навчатися за кордоном, в іноземній державі, де є візовий режим і складний процес підготовки документів на навчання для іноземця, що потребує ряд додаткових документів та дозволів. І хоча цим займається Програма, все ж він потребує часу та поетапності.

Варто наголосити на тому, що подавати заяву до університету Польщі можна до Нового року, зверніть увагу, що на лютий-березень приходить основна кількість абітурієнтських заяв, а вступна кампанія у деяких вузах закінчується вже у травні. Подаючи документи одним з перших, Ви проходите всі етапи поступово та маєте до вибору абсолютно всі ВНЗ та спеціальності. З досвіду попередньої вступної кампанії, ще у січні 40% спеціальностей найпопулярніших ВНЗ Польщі припинили набір, так як було набрано достатню кількість студентів з України. 

Окрім цього студент суттєво економить на Програмі подаючи документи одним з перших, так як отримує знижку за рахунок завчасної реєстрації. Його документи йдуть першими на обробку та результат від ВНЗ будуть відомі раніше.

Чи приймаються документи без атестату?

Так, але в анкеті ВНЗ, Ви повинні вказати правдиві досягнення та оцінки. Якщо Ваші досягнення, які Ви вкажете в анкеті, кардинально відрізнятимуться від оцінок в атестаті, університет зберігає за собою право відрахувати Вас.

Чи можна змінити спеціальність до чи під час навчання?

Так, це можливо лише для студентів Програми UP-STUDY, за наявності місць на факультеті. Змінити спеціальність можна і під час першого року навчання, в цьому допомагає наша Програма.

Чи впливає ЗНО на зарахування до ВНЗ Польщі?

Ні, оскільки це внутрішня українська форма оцінювання знань, не використовується та не враховується для подачі документів до ВНЗ по Програмі UP-STUDY. Таким чином, здавати ЗНО чи ні, обирати Вам.

Чи повертає ВНЗ кошти, якщо передумав навчатися?

Більшість університетів повертає кошти повністю без штрафів, за мінусом періоду, який Ви вже провчилися.

Чи можливе безкоштовне навчання в Польщі?

Інколи нам ставлять питання: чи може Українець вчитися Вищих Навчальних Закладах Польщі безкоштовно? Відповідь – ТАК, може, але за певних умов, які залежать від самого студента!

Не зважаючи на те, що згідно з польським законодавством, іноземці не мають права здобувати освіту у ВНЗ Республіки Польща на бюджеті (тобто за кошти польських платників податків), шляхи оптимізації витрат на освіту все ж є і зараз ми вам їх розповімо:

- По-перше, слід наголосити, що Польща чи не єдина країна Європейського союзу, яка дозволяє українцям оплачувати навчання на рівні з самими поляками (за заниженою ставкою), до прикладу інші іноземці, у тому числі росіяни та білоруси оплачують навчання за ставкою, яка на 30% є більшою і встановлена для усіх іноземців, не громадян Польщі.

- По-друге: за умови гарного навчання студент з України, так як і польський студент, може отримувати стипендію (не залежно чи це державний ВУЗ чи приватний). Стипендія може повністю покривати ціну навчання. Щоб зрозуміти, про що йде мова, наведемо приклад як це працює в Університеті Академія Фінансів та Бізнесу “Вістула” у Варшаві: кожен студент, у якого середня успішність більш як 4,5 з 5, отримує щомісяця від 75-125 євро стипендії, у сумі це до 1250 євро в рік (при вартості навчання у 1450 євро/рік).

- По-третє: згідно тому типу візи, який отримує студент він може цілком легально працювати у Польщі по 20 годин на тиждень. З досвіду наших студентів, 90% першокурсників мають підробіток під час навчання. Багато хто сам здатен покривати собі витрати на харчування та оренду помешкання. В будь-який час, дитина може звернутися до відділу кар’єри у своєму ВУЗі з питанням допомоги у пошуку студентського підробітку під час навчання.

- По-четверте: існує безліч офіційних оплачуваних літніх практик від ВУЗу. Якщо студент зацікавлений, він звертається на місці до деканату за порадою та реєструється на проходження літньої програми.

- По-п’яте: власники “Карти поляка”, тобто діти чиї батьки є чи були громадянами Польщі, можуть, на рівні з поляками, здавати польське ЗНО (або “matura”по-польськи) і у загальному конкурсі претендувати на навчання на бюджеті (за кошти польських платників податків).

Ну і звісно, кожен абітурієнт, який скористається послугами UP-STUDY для вступу до Польщі, автоматично стає учасником конкурсу на отримання одного з 35-ти освітніх грантів, які ми, спільно з нашими закордонними ВУЗами-партнерами, підготували для Вас у 2019/2020 році.

Як відбувається зарахування

Зарахування проводиться методом не тільки особистої співбесіди з польським представником, але, в першу чергу, методом почерговості. Тобто ті абітурієнти, які подають документи раніше мають пріоритетніші місця до вступу, ніж ті, хто зволікає. Разом з цим не слід забувати, що кожен окремий факультет має свою обмежену кількість місць. Деякі вузи взагалі надають лише декілька місць для іноземних студентів, тому хто першим подав документи, має гарантію закріплення його за ним.

Умови зарахування в Польщу по програмі UP-STUDY

У день подачі документів абітурієнт підписує договір з організатором програми «Навчання в Польщі», отримує рахунок на оплату «Вступного внеску» та оплачує його через банк. На основі поданих документів та квитанції про оплату, за абітурієнтом бронюється місце у програмі «Навчання в Польщі» на обраній спеціальності.

Послідовність вступу до Польщі за допомогою програми UP-STUDY:

Крок 1. Відвідати офіс UP-STUDY для безкоштовної консультації, яка включає профорієнтаційну бесіду, підрахунок оптимального бюджету, формування таблиці витрат, лекція про особливості навчання і перебування у Польщі, відповіді на запитання

Крок 2. Зібрати перший пакет документів необхідний для вступу (перелік вказано нижче)

Крок 3. Записатися за телефоном на подачу документів офісу UP-STUDY у обраному місті

Крок 4. Разом із одним із Батьків Абітурієнту потрібно відвідати обраний офіс для подачі першого пакету документів та підписання Договору на вступ. Протягом 2-ох годин абітурієнт отримує автоматичне рішення про попереднє зарахування.

Крок 5. До 25 червня Абітурієнт доносить атестат з додатком, отримує від ВУЗу документи про зарахування, отримує візу та організовано з групою від'їжджає на навчання у супроводі куратора UP-STUDY.

Тільки сертифікована співпраця

Kozminski.jpg
SOFsmallU1.jpg
San-Krakow-small.jpg
WSB-Wroclaw.jpg
UP-STUDY_WSM_v.jpg
ALK.jpg
OSW.jpg
SANLodz.jpg
SAN.jpeg
SAN2.jpg
SWPS.jpg
SWPSThanks.jpg
SWPS.jpg
WSBWROCLAW.jpg
WSH.jpg
WSBPoznan.jpg
Vistula.jpg
ZPSB.jpg
SANWarsaw.jpg
WSB-Poznan.jpg
SWPSThanksU1.jpg
CIVITASsmallU.jpg
SANLodz.jpg
wsh-cert.jpg
osw-cert.jpg
sof-cert.jpg

Нам довіряють Вступ своїх дітей до університетів Польщі нам довірили співробітники зі списку організацій

Представництва UP-STUDY