Університети Лодзі

Дуже популярними у випускників середніх шкіл України, які побажали здобути вищу освіту в Польщі, є університети Лодзі. У цьому місті функціонує понад 20 державних та приватних вишів, із загальною кількістю студентів понад 100 тис. Серед них тисячі іноземних студентів з різних країн світу, які почуваються тут комфортно та затишно, завдяки гостинності та дружності багатонаціонального населення Лодзі. Місцеві університети пропонують навчання технічним та медичним спеціальностям, творчим та гуманітарним професіям таким, як журналістика, філологія, психологія, педагогіка, економіка, юриспруденція та іншим.

Академія Суспільних Наук у Лодзі

Академія Суспільних Наук у Лодзі

Знижка 50% на послуги зі вступу Розіграш стипендій Безкоштовний мовний курс
Лодзь

Академія у Лодзі займає другу сходинку у загальнопольському рейтингу університетів недержавної форми власності. ВНЗ вважається еталоном освіти для польських студентів.

Соціокриміналогія Менеджмент та управління Ще 18
Від 907 євро на рік

Що варто знати про Лодзь та університети цього міста

Лодзь вважається одним із найбільш привабливих та зручних для іноземних студентів міст Польщі. Якщо Ви бажаєте вибрати його, щоб провести тут свої студентські роки, Вам варто знати деякі цікаві факти про нього:

 • Лодзь – третє за чисельністю населення місто країни. У ньому мешкає понад 700 тис. осіб;
 • місто розташоване в центральній частині Польщі на відстані 125 км від Варшави;
 • Лодзь є центром електронної промисловості, науки та кінематографа Тут працює Державна Вища школа кіно, телебачення та театру – один із найстаріших у світі ВНЗ з підготовки акторів, режисерів та операторів;
 • у місті є безліч локацій для молодіжного відпочинку: фітнес-центр, боулінг, аквапарк, понад 100 кафе, барів, ресторанів, нічних клубів та дискотек;
 • у Лодзі щорічно проводиться багато фестивалів кіно, фотографії, дизайну, коміксів, дослідників та інші;
 • Лодзь – найбільший торговий центр Польщі та Європи. Тут розташовані сотні бутиків відомих світових брендів, більша частина з яких знаходиться на вулиці Пйотрковській та у ТРЦ «Мануфактура»;
 • у вишах Лодзі нижча вартість навчання, ніж в інших містах Польщі при тому, що за рівнем викладання вони не поступаються навіть університетам Варшави та часто посідають високі місця у національному рейтингу.

Крім того, у Лодзі недорогі ціни на оренду житла та харчування, дешевше, ніж в інших великих містах. Кімнати у гуртожитках коштують від 75, а квартири – від 300 євро на місяць.

Університети та коледжі Лодзі: переваги навчання для українців

Навчання у Польщі в коледжі чи університеті Лодзі має наступні переваги для українських студентів:

 • великий вибір спеціальностей різного напряму, що пропонують приватні виші, вступити до яких набагато легше, а вчитися в них значно дешевше, ніж у державних університетах;
 • доступну вартість проживання, яку можна порівняти з українськими цінами. На купівлю харчових продуктів достатньо суми близько 100 євро на місяць, а на відвідування фітнес-клубів, театрів, кінотеатрів, мовних курсів і навіть ресторанів надаються знижки по дисконтній картці (її може замовити студент будь-якого з вишів Лодзі);
 • близьке розташування до України, що дає можливість відвідувати рідних на канікулах;
 • легкість в освоєнні польської мови через її схожість з українською;
 • зручну побудову навчального процесу, що дозволяє легко поєднувати навчання на стаціонарі з підробітком.

Найкращі університети Лодзі

До кращих вишів Лодзі належить приватна Академія суспільних наук, яка є партнером нашого центру польської освіти UP-STUDY. Ми гарантуємо вступ до цього ВНЗ за умови, що Ви подасте заявку завчасно, бажано не пізніше ніж за рік до початку навчання.

Ціна навчання

Вартість навчального курсу в університетах Лодзі складає від 907 євро на рік в залежності від обраного вишу, спеціальності, мови викладання (польської чи англійської) та ступеня навчання.

Якщо Ви хочете вступити до Академії суспільних наук Лодзі за програмою UP-STUDY наступного року, подавати документи потрібно вже зараз. Звертайтесь до нас за консультацією за телефонами, що вказані на сайті!