Університет School Of Form

Варшава Підтримка Підбір житла
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.png
6.png
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg

Університет School Of Form

School Of Form

Університет є міжнародним вищим навчальним закладом проектування, який від моменту свого заснування швидко очолив передові світові рейтинги університетів дизайну. Від 2020 року SOF знаходиться у Варшаві.

3 роки
Супровід студентів UP-STUDY в Польщі
Від 7 з 12
Середній бал для вступу
600
Кількість випускників
9 з 10 випускників
Працевлаштування
85%
Рейтинг серед ВНЗ Польщі
2011
Рік заснування

Акції та пропозиції університета

Безкоштовний вступ 2023 + курс польської

Абітурієнти 2023 отримують безкоштовно: вступні послуги, курс польської та супровід у Польщі

499 євро 0 грн

Детальніше

Безкоштовний курс польської мови

Вступайте на осінь 2022 та отримуйте курс польської мови 50-100 годин безкоштовно

900 грн/місяць 0 грн

Детальніше

UP-SUPPORT - підтримка в Польщі 3 роки

Підтримка студентів у Польщі на протязі всього навчання, безкоштовний підбір житла

Детальніше

Ціни та спеціальності

Інженерія
3.5 роки (7 семестрів)
Польська мова

Комунікаційний дизайн

3289 євро/рік
Канали комунікації Спеціальність
Графіка Спеціальність
Нові ЗМІ Спеціальність

Дизайн одягу

3289 євро/рік
Мода Спеціальність
Тканини Спеціальність
Дизайн костюмів Спеціальність

Дизайн середовища проживання людини

3289 євро/рік
Дизайн товару Спеціальність
Дизайн інтер'єру Спеціальність

Промисловий дизайн

3289 євро/рік
Товари Спеціальність
Процеси Спеціальність
Промисловість Спеціальність
Інженерія
3.5 роки (7 семестрів)
Англійська мова

Industrial Design

5800 євро/рік
Product Design Спеціальність
Robotics Спеціальність
3D Modelling Спеціальність
Structure Design Спеціальність
Parametric Design Спеціальність

Завантажте перелік цін та напрямків

Вкажіть електронну пошту та отримайте перелік цін та напрямків даного ВНЗ!

UP-STUDY – офіційній представник в Україні

sof-cert.jpg
SOFsmallU1.jpg
Kozminski.jpg
San-Krakow-small.jpg
WSB-Wroclaw.jpg
UP-STUDY_WSM_v.jpg
ALK.jpg
OSW.jpg
SANLodz.jpg
SAN.jpeg
SAN2.jpg
SWPS.jpg
SWPSThanks.jpg
SWPS.jpg
WSBWROCLAW.jpg
WSH.jpg
WSBPoznan.jpg
Vistula.jpg
ZPSB.jpg
SANWarsaw.jpg
WSB-Poznan.jpg
SWPSThanksU1.jpg
CIVITASsmallU.jpg
SANLodz.jpg
wsh-cert.jpg
osw-cert.jpg
CDV-default.jpg

Інформація про університет

School of Form – це молодий, навчальний заклад, який розвивається швидкими темпами і якому немає аналогів в Європі. Випускники Школи Форм будуть проектувати для групи VOX, Skoda, Stattdecor IKEA та інших відомих брендів. School of Form - це міжнародний дизайнерський університет, що знаходиться у Познані. Навчання триває чотири роки, а після його завершення випускникам присвоюється ступінь бакалавра Університету Соціальної Психології та Гуманітарних Наук SWPS за спеціальністю «Дизайн». Унікальна авторська програма навчання, що поєднує в собі елементи дизайнерської і гуманітарної освіти , була розроблена колективом експертів під керівництвом Лідевіі Еделькорт, стратегічного директора і наставника School of Form.

Дизайн є одним з напрямків, який був впроваджений на замовлення Міністерства науки та вищої освіти Польщі. Це означає, що в Польщі немає випускників цього напрямок, і польська економіка має потребу в них для подальшого розвитку. Для молодих дизайнерів пропонують цікаві можливості для працевлаштування після закінчення навчального закладу, як у Польщі, так і за кордоном.

Спеціалісти UP-STUDY дають рекомендації, щодо правильної побудови портфоліо. Наш досвід є безцінним.

Студентське життя

Студенти навчаються під керівництвом кваліфікованих дидактичних фахівців, а також користуються визнанням вітчизняних і зарубіжних проектувальників-практиків. Є в розпорядженні чудово обладнані фотографічні, кінознімальні і поліграфічні лабораторії, доступ до новітніх технологій і програмного забезпечення, а також столярна, слюсарна, керамічна та пошивна майстерні. Завдяки співпраці з багатьма визнаними фірмами, надаємо можливість стажування та проходження практики відповідно до обраної спеціалізацією.

School of Form розрахована на тих, кому не вистачає традиційних методів навчання творчим професіям. Вона підходить тим, хто знає, що дизайн змінює якість життя, що він важливий і корисний для суспільства. Студенти навчаються під керівництвом кваліфікованих педагогів і користуються визнанням вітчизняних і зарубіжних дизайнерів-практиків. 

Студентам доступні прекрасно обладнані фотографічні, кінознімальні та поліграфічні лабораторії, новітня комп'ютерна техніка та програмне забезпечення, а також столярна, слюсарна, керамічна і швейна майстерні. Студентам доступні прекрасно обладнані фотографічні, кінознімальні та поліграфічні лабораторії, новітня комп'ютерна техніка та програмне забезпечення, а також столярна, слюсарна, керамічна і швейна майстерні.

Подальше працевлаштування

School of Form навчає проектувальників майбутнього - креативних і всебічно освічених, вразливих як в художньому, так і в суспільному відношенні. Ми віримо, що поєднання проектного освіти з гуманітарним є відповіддю на проблеми сучасності. Проектувальник майбутнього повинен розуміти суспільні процеси, слідувати за науковими відкриттями, володіти знанням нових технологій. Спонукаємо студентів до сміливих пошуків, до створення нових ідей, стратегій, до творчого мислення. Першочергове завдання School of From - сприяння всебічному розвитку особистості, креативності та вмінню концептуального мислення. Наші студенти будуть підготовлені до працевлаштування в різних сферах і галузях проектного середовища.

Завдяки співпраці з відомими фірмами (такими як "Skoda") університет надає можливість стажування та проходження практики відповідно до обраної спеціалізації у провідних компаніях світу.

Відгуки студентів

Катерина Кваша

Мені сподобалось бути учасником UP-STUDY, все було організовано та коли були якісь негаразди завжди допомагали.Майже на всі питання мали відповіді. Я задоволена роботою UP-представників та взагалі UP-STUDY.

Катерина Кваша

Скадовськ, ЗОШ №3

Розміщення на карті

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Інші університети