Останні місця - Вступ на осінь 2024 зі знижкою 50%

Вступ на осінь 2024 зі знижкою 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

499 євро 250 євро

Діє до 31.05.2024

Магістратура в Польщі

Більшість студентів вищих навчальних закладів, задля покращення своєї конкурентоспроможності на ринку праці, не обмежуються здобуттям ступеня бакалавра і вважають за доцільне продовжити навчання в магістратурі. Це дозволяє розширити знання з обраної спеціальності або освоїти іншу професію, суміжну з тією, якій випускник вишу навчався на бакалавраті. Магістратура в Польщі для українців – це вигідна інвестиція в успішну кар'єру, що спростить пошук роботи у розвинених країнах Європи, адже роботодавець, обираючи між бакалавром і магістром, завжди надасть перевагу спеціалісту з дипломом вищого рівня.

Які переваги має магістратура у Польщі

Навчання в Польщі за програмою магістратури доступне не лише тим, хто отримував ступінь бакалавра у польському виші, а й випускникам першого ступеня академічної вищої освіти, які навчалися в університетах України. До переваг вибору польського вишу для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» можна віднести:

 • великий вибір спеціальностей за програмою магістратури у державних та приватних вишах;
 • можливість отримати магістерський диплом європейського зразка для бакалаврів з українським дипломом;
 • нижчу вартість навчання, ніж в інших європейських країнах, при тому, що університети Польщі за якістю освіти не поступаються англійським або німецьким вишам;
 • наявність курсів з англійською мовою навчання, що розширить можливості працевлаштування в престижну компанію та позбавить необхідності підтверджувати рівень володіння професійною англійською мовою під час влаштування на роботу;
 • можливість взяти участь у спільних магістерських програмах з університетами інших країн та отримати додатково другий диплом, наприклад, від університету США або Канади;
 • доступність навчання на магістратурі в Польщі заочно.

До переваг магістратури вишів Польщі для українців, про що свідчать їх численні відгуки, можна віднести також можливість навчання в сусідній країні, ближче до рідного дому, подібність української та польської мов та наявність великої кількості студентів з України, що полегшує процес адаптації в новій країні.

Хто може вступити до магістратури в Польщі

Вступити до магістратури одного з польських вишів можуть випускники будь-якого вищого навчального закладу України чи Польщі, які мають освітній ступінь бакалавра або вище, та сертифікат про знання польської мови (або англійської, якщо вступаєте на курс із цією мовою навчання).

Вартість навчання в Польщі на магістратурі

Навчатися безкоштовно в магістратурі польських вузів можуть лише іноземні студенти, які мають карту поляка або карту побиту (karta stałego pobytu) з постійним видом на проживання, і лише на курсах з польською мовою викладання. Для решти українців магістратура в Польщі платна, а ціна навчання – від 1000 до 7700 євро на рік. Вона залежить від обраного університету, спеціальності та мови, якою викладають всі дисципліни.

Якщо Вас цікавить навчання в Польщі на магістратурі, дізнатися точну ціну за обраною спеціальністю в університетах-партнерах польського центру освіти UP-STUDY можна на нашому сайті.

Як обрати мову навчання

Іноземні студенти, які бажають навчатися в магістратурі Польщі, можуть вибрати курс з викладанням польською або англійською мовою. При виборі мови навчання необхідно враховувати:

 • наявність у Вас знання цих мов та вміння володіти ними на необхідному для вступу рівні;
 • цілі, що стоять перед Вами – де надалі, після отримання вищої освіти, Ви хотіли б працювати;
 • власні фінансові можливості, оскільки курс навчання англійською мовою коштуватиме дорожче.

Для підтвердження рівня володіння мовою необхідно мати та додати до комплекту документів, які Ви подаєте до вступної комісії:

 • сертифікат про знання польської мови на рівні В1–В2;
 • міжнародний сертифікат TOEFL або IELTS, що підтверджує володіння англійською мовою на рівні, не нижче В2.

Деякі університети для підтвердження рівня володіння польською мовою можуть запрошувати претендентів на вступ до співбесіди.

Скільки триває навчання на магістратурі в Польщі

Тривалість навчання в Польщі на магістратурі зазвичай залежить від термінів проведення вступної кампанії та обраної спеціальності:

 • при весняно-літньому наборі студентів, з початком навчання у березні, доведеться навчатися 1,5 року, що найчастіше актуально для технічних спеціальностей;
 • при осінньо-зимовому наборі, коли заняття починається з жовтня, термін навчання складає 2 роки (4 семестри).

Крім того, для студентів магістратури медичних спеціальностей, а також тих, хто навчається за напрямками «Право» та «Психологія», існує безперервна магістратура з терміном навчання 5 або 6 років.

Центр польської освіти UP-STUDY пропонує допомогу зі вступу на магістратуру в Польщі всім українцям, які мають диплом про закінчення першого ступеня вищої освіти. Ми допоможемо вступити до найкращих університетів країни, які є нашими партнерами.

Кроки вступу в польський університет

1. Заповнення анкети

2. Консультація по телефону

3. Запис на співбесіду

4. Подача документів

5. Безкоштовні курси польської

6. Гарантоване зарахування

Цікавить магістратура в Польщі?

Заповніть форму зворотнього зв’язку і наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб надати кваліфіковану допомогу та відповісти на всі запитання, що стосуються навчання в Польщі

Безкоштовна консультація

Замовте безкоштовну консультацію від спеціалістів UP-STUDY

Щоб наш менеджер зміг з Вами сконтактувати, прослідкуйте щоб Ваш номер у Telegram не був прихованим

Чому варто навчатися в Польщі

Доступна вартість навчання

Середня вартість навчання у Польщі така ж, як в Україні

ПМЖ у безпечній країні

Гарантоване ПМЖ у одній із найбезпечніших країн ЄС

Наявність стипендії

Старанні студенти легко можуть отримувати стипендію

Легкість у вивченні мови

Безкоштовні підготовчі мовні курси від UP-STUDY у Вашому місті

Вступ до Польщі по пакету "Все включено" включає

 • Послуги в Україні у "Програмі UP-STUDY": підготовка документів, переклади, апостилізація, легалізація, візовий супровід та організація виїзду.
 • Послуги на території Польщі у "Програмі UP-SUPPORT" протягом всього періоду навчання.
Детальніше про UP-SUPPORT →

Курс польської мови безкоштовно

Центр польської освіти UP-STUDY, надає можливість отримати спеціалізований курс польської мови тривалістю 100 годин у Києві або 50 годин у 25 містах України безкоштовно. Щоб вивчати польську, не заплативши за це жодної гривні, Вам достатньо подати документи на вступ до університетів Польщі за Програмою UP-STUDY.

Детальніше →

Знайти спеціальність

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Знайти