Калькулятор вартості

Для Вашої зручності ми створили безкоштовний калькулятор вартості навчання в Польщі за програмою UP-STUDY. Він допоможе Вам розрахувати річні видатки на навчання, проживання, транспорт, а також розмір зарплати при підробітку.

Навчання в університеті

Оберіть умови вступу, які Вас цікавлять

Освітній рівень *

Побутові витрати

Проживання, харчування, транспорт

Місце проживання *

Підробіток

Підробіток під час навчання в Польщі

Чи плануєте Ви працювати під час навчання? *

Підробіток для студентів під час навчання є абсолютно легальним на території Польщі. Мінімальна зарплата від 3 євро за годину. Більшість програм навчання в університетах передбачає виділення вільного часу на підробіток.

Пакет вступу

Оберіть пакет послуг вступу від UP-STUDY

Навчання в Польщі ціна і вартість

Говорячи про вартість та ціну навчання в Польщі, слід розуміти, що Ваші витрати складатимуться не тільки з оплати навчання в польському університеті, а й з багатьох інших складників, серед яких витрати на проживання, харчування, транспорт та багато іншого. Але це зовсім не означає, що Ваші витрати становитимуть більше, ніж при навчанні в Україні, бо при певному підході Ви можете навіть покрити свої видатки на навчання в Польщі.

Вартість навчання в Польщі та ціни

Вартість навчання в польських університетах стартує від 1000 євро на рік і залежить від обраного Вами університету та факультету. Варто знати, що вартість навчання в Польщі майже рівна вартості навчання в Україні, яку частково можна покрити завдяки стипендіальним грантам, підробітком під час навчання та оплачуваними практиками. Для розрахунку вартості навчання на обраному Вами факультеті, пропонуємо Вам скористатися калькулятором вартості навчання та проживання у Польщі. За допомогою калькулятора Ви зможете прорахувати Ваші витрати під час навчання в польському університеті.

Вартість проживання в Польщі

Основними Вашими витратами під час навчання в Польщі можуть бути зовсім не оплата за навчання, а навпаки витрати на проживання. Вартість оренди житла в Польщі різниться, адже все залежить від міста в якому Ви плануєте навчатись. Так, наприклад, вартість оренди житла у Варшаві стартує від 500-700 злотих (150-170 євро) за місяць. Проте, таку ціну за пррживання Ви платите за кімнату у квартирі у якій разом із Вам будуть проживати інші студенти. Оренда окремої однокімнатної квартири-кавалерки становитиме 1300-2500 злотих, але вартість такої квартири залежить від розташування та умов поселення. Вартість оренди квартири в інших містах Польщі на 20-30% нижча ніж у Варшаві. Вступаючи за програмою UP-STUDY всі абітурієнти мають можливість скористатися безкоштовною допомогою у підборі якісного житла для проживання у Польщі за доступними цінами нижче ринкових. Дана послуга є абсолютно безкоштовна та входить в послуги UP-SUPPORT в рамках програми “Все включено”. Отже, Ви не тільки орендуєте якісне та перевірене житло, але й заощадите власні кошти та будете проживати із студентами UP-STUDY, що позитивно впливає на адаптацію студентів у Польщі.

Транспортні витрати в Польщі

Витрати на транспорт, як і на проживання в Польщі залежать від міста в якому Ви плануєте навчатись. Все залежить від того, чи плануєте Ви користуватися громадським транспортом, власним автомобілем, велосипедом, або ж і зовсім будите ходити в університет пішки. Звісно, вартість проїзду як в громадському транспорті, так і власним автомобілем залежить від розташування Вашого університету та від місця Вашого проживання. В середньому витрати на транспорт під час навчання у Польщі становитимуть від 300 злотих. Будучи студентом польського університету та маючи дійсний студентський квиток Ви маєте можливість заощадити до 50% на вартості проїзду. Для більш детального розрахунку витрат на транспорт у Вашому місті навчання пропонуємо Вам скористатись калькулятором розрахунку вартості навчання та проживання у Польщі.

Харчування та побутові витрати

Витрати на харчування є найбільш гнучкими та напряму залежать від Вашого способу життя та підходу до харчування. Левова частина студентів надає перевагу харчуванню в університетських їдальнях, кафетеріях та молочних барах. Звичайно, Ви можете харчуватись також і вдома. Також основна частина студентів віддає перевагу харчуванню відвідуючи заклади громадського харчування. Організації Вашого харчування та побуту допоможе Вам навчитись правильно прораховувати Ваш бюджет, кількість закуплених продуктів та товарів побутового характеру. Щоб розрахувати Ваші витрати пропонуємо Вам скористатися нашим калькулятором розрахунку вартості навчання та проживання у Польщі, адже в ньому ми врахували середню вартість харчування, в залежності від обраного Вами способу та місця проживання. Але варто зазначити, що розмір Ваших витрат напряму залежить від Вас.

Як знизити витрати перебування та навчання в Польщі?

Більшість студентів, які вирушають на навчання до Польщі, заздалегідь планують свій бюджет та враховують те, що матимуть можливість підпрацьовувати під час навчання. Однією з найбільших перевагах навчання в Польщі є можливість легально підпрацьовувати та частково покривати власні витрати. Освітня програма університетів враховує, що у студента має бути вільний час, який він може використовувати для підпрацювання. Таким чином левова частка студентів покриває не тільки витрати на харчування та проживання, але мають змогу частково, або повністю покрити вартість навчання. Для розрахунку підробітку пропонуємо Вам скористатися калькулятором вартості навчання та проживання в Польщі.