Гарантія та оплата

Центр польської освіти UP-STUDY надає всебічну підтримку при вступі до університетів, академій, інститутів та вищих шкіл Республіки Польща випускникам середніх загальноосвітніх шкіл України та молодим людям, які успішно закінчили навчання на першому ступені вищої освіти в українських або іноземних вишах та прагнуть здобути вищу освіту в Польщі. Ми є офіційним представником приймальних комісій університетів-партнерів та допомагаємо гарантовано вступити до них без складання вступних іспитів.

Гарантії

Для всіх українських абітурієнтів, які вступають до вишів Польщі за Програмою UP-STUDY, наш центр гарантує:

 • зарахування до обраного ВНЗ. При цьому слід враховувати, що в кожному навчальному закладі Польщі кількість місць, які виділяють для іноземних студентів, обмежена. Перевага при їх розподілі надається абітурієнтам, що подали заяву на вступ та необхідний пакет документів раніше за інших претендентів. Тому подавати документи на вступ потрібно чим раніше - за рік до початку навчання;
 • проходження безкоштовного курсу з вивчення польської мови в Україні. Тривалість такого курсу у Києві становить 8 місяців, а у представництвах центру UP-STUDY в інших містах країни – 4 місяці. Деякі наші філії проводять навчання польській мові не безкоштовно, а зі знижкою 50%. Курс польської мови можна пройти стаціонарно чи віддалено, в режимі онлайн;
 • участь у ексклюзивному розіграші стипендіальних грантів від UP-STUDY, що покривають 50% вартості першого року навчання. Наш центр щороку розігрує серед своїх учасників десятки стипендій у обраних університетах-партнерах. Участь у розіграші гарантується всім нашим учасникам;
 • проходження для студентів UP-STUDY ексклюзивного безоплатного курсу польської мови при обраному ВНЗ перед початком навчання. Такі курси проводять ВНЗ-партнери Варшави та Вроцлава.

Крім того, ми гарантуємо підтримку в Польщі протягом усього періоду навчання для клієнтів нашої компанії. За кожним із них закріплюється куратор, який інформаційно допоможе у вирішенні питань побуту, легалізаційних документів та інших питаннях.

Оплата

При вступі до вищого навчального закладу Республіки Польща за програмою UP-STUDY Вам необхідно буде сплатити наші послуги та (пізніше) вартість навчання в університеті (на банківський рахунок університету). Без чека про оплату навчання Ви не зможете отримати документ про зарахування та отримати студентську візу.

Оплата послуг UP-STUDY

Сплатити послуги центру польської освіти UP-STUDY необхідно після підписання договору при поданні першого пакету документів (це відбувається за рік до початку вступної кампанії. Вступ можливий у дистанційній формі). Вказану у договорі суму необхідно внести через будь-який банк на наш банківський рахунок (можна оплатити через інтернет банкінг).

Переклади необхідних документів, нотаріальне засвідчення, апостилізація та кур'єрське відправлення документів до приймальної комісії обраного університету здійснюється нашою компанією тільки після оплати вартості послуг центру UP-STUDY.

Оплата навчання

Після ухвалення рішення про Ваше зарахування, ВНЗ підготує підтверджуючий документ (лист або запрошення на навчання) та рахунок (INVOICE), який необхідно сплатити. Зверніть увагу, отримання рахунку на оплату навчання означає, що Ваша кандидатура зареєстровану у системі університету.

В інвойсі будуть зазначені:

 • Ваше ім'я та прізвище: зверніть увагу на правильність їх написання, щоб вони збігалися з Вашими особистими даними, зазначеними у закордонному паспорті;
 • номер інвойсу – за ним можна буде визначити, що оплата надійшла саме від Вас;
 • дата видачі інвойсу;
 • назва програми навчання;
 • сума платежу;
 • реквізити рахунку ВНЗ: найменування та адреса банку, номер рахунку (Account number), номер IBAN (International bank account number) та код банку бенефіціара SWIFT;
 • офіційна назва, логотип та юридична адреса навчального закладу.

Зверніть увагу деякі українські банки можуть вимагати переклад рахунку українською мовою та завірення його нотаріусом. Сплатити його можете Ви самі або Ваші батьки, при цьому їм потрібно взяти у банк Ваше свідоцтво про народження. Також рахунок за навчання може оплатити будь яка третя особа (як фізична так і юридична) із-за кордону. У призначенні обов'язково потрібно вказати ім'я вступника

Отримання документу про зарахування:

Після здійснення оплати за навчання, університет підготує на Вас лист-зарахування. Спеціалісти нашого центру передадуть Вам його оригінал у одному із 25 представництв UP-STUDY на території України або надішлють курʼєрською службою на вказану Вами адресу.

Лист про зарахування є офіційною підставою для отримання національної студентської візи типу D, яка видається на термін від 6 місяців до 1 року (в залежності від періоду за який Вами було сплачено навчання).

Звертаємо Вашу увагу, що статус студента (а разом із ним і студентський квиток) вступник отримує лише після початку навчання від 1 жовтня.