43 стипендії на 50% знижку на навчання

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Забронювати

Діє до 30.06.2021

43 стипендіальні гранти

Про стипендіальний грант

Про акцію "Розіграш 43 стипендій на знижку 50% на навчання"

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас.

Виграйте 1 із 43 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві, Ольштині або Лодзі.

Кожен учасник Центру польської освіти UP-STUDY, який подасть документи протягом вступної кампанії 2021-22 у один із п'яти обраних університетів, автоматично та гарантовано стає учасником стипендіального конкурсу. Стипендія покриває 50% вартості першого року навчання, незалежно від обраного під час подачі документів факультету та мови навчання.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Конкурс є ексклюзивним для учасників UP-STUDY. Перемога у конкурсі передбачає отримання стипендії від університету у розмірі, що покриває половину вартості першого року навчання. Переможці, як і всі інші учасники-студенти, самостійно оплачують всі інші види витрат під час перебування у Польщі: проживання, харчування, транспорт та інше.

Чому ВНЗ Польщі розігрують гранти серед учасників UP-STUDY

У традиціях Центру польської освіти UP-STUDY, завжди проводити чесні, прозорі та зрозумілі акції. "Розіграш 43 стипендіальних грантів на знижку 50% на перший рік навчання" — одна із таких акцій.

Організувати конкурс міжнародного масштабу під силу лише найбільшій в Україні освітній мережі — Центру польської освіти UP-STUDY. Отримання стипендій стало можливим завдяки визнанню торгової марки UP-STUDY у міжнародному освітньому середовищі вищих навчальних закладів. Студентів випускників UP-STUDY у Польщі знають, поважають та вирізняють із загальної кількості молодих осіб.

Всі абітурієнти, учасники UP-STUDY, які подадуть документи на вступ до Польщі на цей навчальний рік до 31.03 у обрані університети-партнери, автоматично стають учасниками конкурсу та мають шанс виграти один із 43 стипендіальних грантів на знижку на перший рік навчання у ВНЗ Польщі.

Як визначаються переможці конкурсу стипендіальних грантів?

Переможці визначаються представниками польських університетів-партнерів, на основі виконаних творчих завдань учасниками стипендіального конкурсу. Творче завдання являє собою написання есе на запропоновану ВНЗ тему. Теми для кожного університету, які приймають участь у стипендіальному конкурсі, будуть оголошені у кінці вступної кампанії, протягом квітня. Про початок прийому робіт всіх учасників UP-STUDY буде проінформовано по емейлу.

Вимоги до есе

Написання есе допускається на двох мовах: польська (для абітурієнтів, які вступають на польськомовне навчання) та англійська (для абітурієнтів, які вступають на англомовне навчання). Готове есе учасникам стипендіального конкурсу потрібно буде надіслати із персонального емейлу (зареєстрованого у формі "Передреєстрації на конкурс" поданій нижче) на емейл центрального офісу UP-STUDY. Приїжджати особисто для подачі робіт у м. Київ не потрібно.

Де будуть опубліковані результати конкурсу?

Після закінчення терміну прийому робіт, представники університету оберуть переможців стипендій, а роботи переможців будуть опубліковані на офіційній сторінці: up-study.ua

Етапи участі у стипендіальному конкурсі

  1. Забронюйте місце у конкурсі заповнивши "Передреєстраційну форму"
  2. Заповніть "Анкету студента" та отримайте перелік необхідних документів на Ваш емейл.
  3. До 31.03 подайте документи на вступ у одному із 25+ представництв UP-STUDY в Україні.
  4. У період з 1 березня по 30 квітня напишіть есе, надішліть його нам на емейл poland@up-study.net та очікуйте результати.

Залишилися запитання або не визначилися зі вступом до Польщі?

Якщо у Вас є запитання або Ви ще не вирішили остаточно чи бажаєте вступати до Польщі, Ви можете зателефонувати у найближче до Вас представництво UP-STUDY, та отримати безкоштовну консультацію за телефоном.

Наші спеціалісти працюють з понеділка по п'ятницю з 10:00 по 18:00 та із задоволенням дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Ми працюємо для Вас!

Контакти 25+ представництв UP-STUDY доступні за посиланням

Детальніше про стипендіальний грант у відео

Етапи участі у стипендіальному конкурсі

1

Зареєструйтеся у конкурсі

Забронюйте місце у конкурсі заповнивши "Форму бронювання"

2

Подайте документи на вступ

Заповніть анкету студента та подайте документи на вступ в період дії конкурсу

3

Напишіть та надішліть есе

Напишіть есе та надішліть його нам для участі у конкурсі грантів

Відеозвіт із розіграшу стипендій

За останні роки серед учасників UP-STUDY університетами Польщі було розіграно 100+ стипендій у містах Варшава, Вроцлав, Ольштин, Краків, Лодзь, Познань:

  • У 2017-18 навчальному році – 20 стипендій
  • У 2018-19 навчальному році – 25 стипендій
  • У 2019-20 навчальному році – 30 стипендій
  • У 2020-21 навчальному році – 35 стипендій

Під час вступної кампанії 2021-2022 буде розіграно 43 стипендіальних грантів на навчання зі знижкою 50% у 5 ВНЗ Польщі.

Увага!

Безкоштовна реєстрація в конкурсі стипендій не зобов'язує Вас брати участь в конкурсі або вступати до Польщі за програмою UP-STUDY, але гарантовано резервує за Вами місце учасника конкурсу у разі вступу за програмою.

Кожен абітурієнт учасник UP-STUDY, який вступає на 2021-2022 навчальний рік, але не отримав під час подачі документів інформації у представництві UP-STUDY щодо участі у даному стипендіальному конкурсі, також, гарантовано має право прийняти у ньому участь.

Все, що треба знати для участі у конкурсі грантів

Реєстрація на участь у конкурсі

Заповніть форму реєстрації та гарантовано забронюйте за собою участь у безкоштовному конкурсі стипендій

Діючі акції та пропозиції від UP-STUDY