28 стипендій на 50% знижку на навчання

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Забронювати

Діє до 15.12.2021

Розіграш стипендій на навчання

Про стипендіальний грант

Про акцію "Розіграш 28 стипендій на знижку 50% на навчання"

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас.

Виграйте один із стипендіальних грантів у Варшаві або Вроцлаві .

Кожен учасник Центру польської освіти UP-STUDY, який подасть документи протягом вступної кампанії 2022-23 у один із обраних університетів, автоматично та гарантовано стає учасником стипендіального конкурсу. Стипендія покриває 50% вартості першого року навчання, незалежно від обраного під час подачі документів факультету та мови навчання.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Конкурс є ексклюзивним для учасників UP-STUDY. Перемога у конкурсі передбачає отримання стипендії від університету у розмірі, що покриває половину вартості першого року навчання. Переможці, як і всі інші учасники-студенти, самостійно оплачують всі інші види витрат під час перебування у Польщі: проживання, харчування, транспорт та інше.

Чому ВНЗ Польщі розігрують гранти серед учасників UP-STUDY

Організувати конкурс міжнародного масштабу під силу лише найбільшій в Україні освітній мережі — Центру польської освіти UP-STUDY. Отримання стипендій стало можливим завдяки визнанню торгової марки UP-STUDY у міжнародному освітньому середовищі вищих навчальних закладів. Студентів випускників UP-STUDY у Польщі знають, поважають та вирізняють із загальної кількості молодих осіб.

У традиціях Центру польської освіти UP-STUDY, завжди проводити чесні, прозорі та зрозумілі акції. "Розіграш стипендіальних грантів на знижку 50% на перший рік навчання" — одна із таких акцій.

Всі абітурієнти, учасники UP-STUDY, які подадуть документи на вступ до Польщі на цей навчальний рік до 31.03 у обрані університети-партнери, автоматично стають учасниками конкурсу та мають шанс виграти стипендіальниq грант на знижку на перший рік навчання у ВНЗ Польщі.

Як визначаються переможці конкурсу стипендіальних грантів?

Переможці визначаються представниками польських університетів-партнерів, на основі виконаних творчих завдань учасниками стипендіального конкурсу. Творче завдання являє собою написання есе на запропоновану ВНЗ тему. Теми для кожного університету, які приймають участь у стипендіальному конкурсі, будуть оголошені у кінці вступної кампанії, протягом квітня. Про початок прийому робіт UP-STUDY проінформує всіх учасників по емейлу.

Вимоги до есе

Написання есе допускається на двох мовах: польська (для абітурієнтів, які вступають на польськомовне навчання) та англійська (для абітурієнтів, які вступають на англомовне навчання). Готове есе учасникам стипендіального конкурсу потрібно буде надіслати із персонального емейлу (зареєстрованого у формі "Передреєстрації на конкурс" поданій нижче) на емейл центрального офісу UP-STUDY. Приїжджати особисто для подачі робіт у м. Київ не потрібно.

Де будуть опубліковані результати конкурсу?

Після закінчення терміну прийому робіт, представники університету оберуть переможців стипендій, а роботи переможців будуть опубліковані на офіційній сторінці: up-study.ua

Етапи участі у стипендіальному конкурсі

  1. Забронюйте місце у конкурсі заповнивши "Передреєстраційну форму"
  2. Заповніть "Анкету студента" та отримайте перелік необхідних документів на Ваш емейл.
  3. До 31.03 подайте документи на вступ у одному із 25+ представництв UP-STUDY в Україні.
  4. У період з 1 березня по 30 квітня напишіть есе, надішліть його нам на емейл poland@up-study.net та очікуйте результати.

Де можна переглянути переможців минулих років?

За даним посиланням Ви можете переглянути відео на нашому YouTube каналі із виступом переможців конкурсу.

Залишилися запитання або не визначилися зі вступом до Польщі?

Якщо у Вас є запитання або Ви ще не вирішили остаточно чи бажаєте вступати до Польщі, Ви можете зателефонувати у найближче до Вас представництво UP-STUDY, та отримати безкоштовну консультацію за телефоном.

Наші спеціалісти працюють з понеділка по п'ятницю з 10:00 по 18:00 та із задоволенням дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Ми працюємо для Вас!

Контакти 25+ представництв UP-STUDY доступні за посиланням

Детальніше про стипендіальний грант у відео

Етапи участі у стипендіальному конкурсі

1

Зареєструйтеся у конкурсі

Забронюйте місце у конкурсі заповнивши "Форму бронювання"

2

Подайте документи на вступ

Заповніть анкету студента та подайте документи на вступ в період дії конкурсу

3

Напишіть та надішліть есе

Напишіть есе та надішліть його нам для участі у конкурсі грантів

Відеозвіт із розіграшу стипендій

За останні роки серед учасників UP-STUDY університетами Польщі було розіграно 100+ стипендій у містах Варшава, Вроцлав, Ольштин, Краків, Лодзь, Познань:

  • У 2017-18 навчальному році – 20 стипендій
  • У 2018-19 навчальному році – 25 стипендій
  • У 2019-20 навчальному році – 30 стипендій
  • У 2020-21 навчальному році – 35 стипендій
  • У 2021-22 навчальному році – 43 стипендій

Під час вступної кампанії 2022-2023 буде розіграно 28 стипендіальних грантів на навчання зі знижкою 50% у 3 ВНЗ Польщі.

Відгуки переможців конкурсу

Увага!

Безкоштовна реєстрація в конкурсі стипендій не зобов'язує Вас брати участь в конкурсі або вступати до Польщі за програмою UP-STUDY, але гарантовано резервує за Вами місце учасника конкурсу у разі вступу за програмою.

Кожен абітурієнт учасник UP-STUDY, який вступає на 2021-2022 навчальний рік, але не отримав під час подачі документів інформації у представництві UP-STUDY щодо участі у даному стипендіальному конкурсі, також, гарантовано має право прийняти у ньому участь.

Все, що треба знати для участі у конкурсі грантів

Реєстрація на участь у конкурсі

Заповніть форму реєстрації та гарантовано забронюйте за собою участь у безкоштовному конкурсі стипендій

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання та перебування у Польщі за допомогою зручного калькулятора послуг.

Діючі акції та пропозиції від UP-STUDY