Вітаємо на оновленому сайті компанії UP-STUDY. Тепер він став ще зручнішим.

35 стипендій на 50% знижку на навчання

Для всіх учасників програми. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Реєстрація

Діє до 01.04.2020

Про стипендіальний грант

Як визначаються переможці конкурсу стипендіальних грантів?

Переможці визначаються представниками польських університетів-партнерів, на основі виконаних творчих завдань учасниками стипендіального конкурсу. Творче завдання являє собою написання есе на запропоновану ВНЗ тему. Теми для кожного університету, які приймають участь у стипендіальному конкурсі, будуть оголошені протягом березня-квітня 2020 року. Про початок прийому робіт всіх учасників UP-STUDY буде проінформовано по емейлу.

Вимоги до есе

Написання есе допускається на двох мовах: польська (для абітурієнтів, які вступають на польськомовне навчання) та англійська (для абітурієнтів, які вступають на англомовне навчання). Готове есе учасникам стипендіального конкурсу потрібно буде надіслати із персонального емейлу (зареєстрованого у формі "Передреєстрації на конкурс" поданій нижче) на емейл центрального офісу UP-STUDY. Приїжджати особисто для подачі робіт у м. Київ не потрібно.

Де будуть опубліковані результати конкурсу?

Після закінчення терміну прийому робіт, представники університету оберуть переможців стипендій, а роботи переможців будуть опубліковані на офіційній сторінці: up-study.ua

Етапи участі у стипендіальному конкурсі

  1. Забронюйте місце у конкурсі заповнивши "Передреєстраційну форму"
  2. Заповніть "Анкету студента 2020" та отримайте перелік необхідних документів на Ваш емейл.
  3. З 1.08.19 по 31.03.20 подайте документи на вступ у одному із 25+ представництв UP-STUDY в Україні.
  4. У період з 1 березня по 30 квітня напишіть есе, надішліть його нам на емейл poland@up-study.net та очікуйте результати.

Скільки грантів та у яких ВНЗ розігрується?

Ексклюзивно серед учасників UP-STUDY, які вступають у один із нижче перелічених університетів Польщі на 2020-21 навчальний рік, буде розіграно 35 стипендіальних грантів у містах: Варшава, Вроцлав та Ольштин. Перелік ВНЗ учасників акції:

Детальніше про стипендіальний грант у відео

Етапи участі у стипендіальному конкурсі

1

Зареєструйтеся у конкурсі

Забронюйте місце у конкурсі заповнивши "Форму реєстрації"

2

Подайте документи на вступ

Заповніть анкету студента та подайте документи на вступ в період дії конкурсу

3

Напишіть та надішліть есе

Напишіть есе та надішліть його нам для участі у конкурсі грантів

Як були розіграні гранти у минулих вступних кампаніях

Під час вступної кампанії 2017/18 було розіграно 10 грантів на безкоштовне навчання та 10 грантів на вступ зі знижкою 50% на перший рік навчання. Під час вступної кампанії 2018/19 було розіграно 25 с типендіальних грантів на навчання зі знижкою 50% у 5 ВНЗ Польщі

Увага!

Безкоштовна реєстрація в конкурсі стипендій не зобов'язує Вас брати участь в конкурсі або вступати до Польщі за програмою UP-STUDY, але гарантовано резервує за Вами місце учасника конкурсу у разі вступу за програмою.

Кожен абітурієнт учасник UP-STUDY, який вступає на 2020/21 навчальний рік, але не отримав під час подачі документів інформації у представництві UP-STUDY щодо участі у даному стипендіальному конкурсі, також, гарантовано має право прийняти у ньому участь.

Все, що треба знати для участі у конкурсі грантів

Реєстрація на участь у конкурсі

Заповніть форму реєстрації та гарантовано забронюйте за собою участь у безкоштовному конкурсі стипендій

Діючі акції та пропозиції від UP-STUDY