Ольштинський Університет

Ольштин Підтримка Підбір житла
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
9.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg

Ольштинський Університет

Olsztyńska Szkoła Wyższa

ВНЗ входить у Групу університетів VISTULA. Це сучасне закрите академічне середовище західноєвропейського типу. Університет має власний гуртожиток на території, що дозволяє студентам отримувати якісні знання без сторонніх відволікаючих факторів.

1997
Рік заснування
87%
Рейтинг серед ВНЗ Польщі
9 з 10 випускників
Працевлаштування
4000
Кількість випускників
Від 6,5 з 12
Середній бал для вступу
Від 2,5 євро/год
Оплачувана практика під час навчання
3 роки
Супровід студентів UP-STUDY в Польщі
1 місяць
Безкоштовний мовний курс перед навчанням

Акції та пропозиції університета

Безкоштовний вступ 2023 + курс польської

Абітурієнти 2023 отримують безкоштовно: курс польської, підбір житла та супровід у Польщі

499 євро 0 грн

Детальніше

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Компанія UP-STUDY пропонує всім абітурієнтам безкоштовний пошук житла у Польщі.

0 грн

Детальніше

Безкоштовний курс польської мови

Вступайте на осінь 2023 та отримуйте курс польської мови 50-100 годин безкоштовно

900 грн/місяць 0 грн

Детальніше

UP-SUPPORT - підтримка в Польщі 3 роки

Підтримка студентів у Польщі на протязі всього навчання, безкоштовний підбір житла

Детальніше

Ціни та спеціальності

Бакалавріат
3 роки (6 семестрів)
Польська мова

Адміністрація

1000 євро/рік
Адміністрація безпеки Спеціальність
Державне управління Спеціальність

Економіка

1000 євро/рік

Косметологія

1200 євро/рік
Нутрикосметика Спеціальність
Оздоровчий та спа центр Спеціальність

Фізіотерапія (неподільна магістратура)

1200 євро/рік

Фізичне виховання

1000 євро/рік
Персональний тренер Спеціальність
Оздоровчий тренер Спеціальність

Філологія

1000 євро/рік
Англійська філологія Спеціальність
Російська філологія Спеціальність

Завантажте перелік цін та напрямків

Вкажіть електронну пошту та отримайте перелік цін та напрямків даного ВНЗ!

UP-STUDY – офіційній представник в Україні

OSW.jpg
osw-cert.jpg
Kozminski.jpg
SOFsmallU1.jpg
San-Krakow-small.jpg
WSB-Wroclaw.jpg
UP-STUDY_WSM_v.jpg
ALK.jpg
SANLodz.jpg
SAN.jpeg
SAN2.jpg
SWPS.jpg
SWPSThanks.jpg
SWPS.jpg
WSBWROCLAW.jpg
WSH.jpg
WSBPoznan.jpg
Vistula.jpg
ZPSB.jpg
SANWarsaw.jpg
WSB-Poznan.jpg
SWPSThanksU1.jpg
CIVITASsmallU.jpg
SANLodz.jpg
wsh-cert.jpg
sof-cert.jpg
CDV-default.jpg
Представник університету про UP-STUDY

W ramach rekrutacji studentów z Ukrainy na studia w Olsztyńskiej Szkole Wyższej współpracujemy z profesjonalną firmą UP-STUDY. Udało się nam wypracować bardzo dobrą współpracę opartą na rzetelności, terminowości i wzajemnym szacunku. UP-STUDY pomaga kandydatom na studia w zawiłościach administracyjnych i sprawnie komunikuje się z Uczelnią dlatego udzielamy Jej naszych referencji.

Dorota Słowakiewicz
Kierownik Dziekanatu

Інформація про університет

Всі учасники UP-STUDY гарантовано отримують щорічну знижку 200 євро на навчання при вступі на осінь 2021 у Ольштинський Університет. Ціни вказані зі знижкою. 

Ольштинський Університет входить в групу університетів Академії Вістула (Польща), яка займає 5 місце в державному рейтингу "Perspektywy" по престижу навчального закладу і 1 місце в державному рейтингу "Uczelni Liderów" з найбільшим відсотком працевлаштованих студентів.

OSW є університетом гуманітарного спрямування. ВНЗ вузькопрофільний з основними напрямками: фізіотерапія, косметологія, педагогіка та фізкультура. В університеті створені косметологічні лабораторії та салони краси, спортивно-реабілітаційний комплекс і науково-дослідна лабораторія фізіології, тренажерні зали та фітнес зали, а також стадіон, басейн і сауна. Завдяки цьому студенти мають можливість проходження практичних занять і відвідування спортивних секцій при університеті.

В університеті діють програми Erasmus і Erasmus +, які дозволяють студентам виїжджати за кордон на навчання та практики, дані програми фінансуються Європейськими фондами, тому студенти мають можливість отримувати стипендію при проходженні такої програми. 

Найбільш комфортним для студентів є наявність на території університету студентського гуртожитку. Його перевага не тільки в тому, що він знаходиться поруч з університетом, а також в низькій вартості проживання для студентів OSW.

Актуальні знижки на сайті ВНЗ

Рекомендуємо Вам відвідати сайт Ольштинського Університету, щоб ознайомитися із актуальними знижками і спеціальними пропозиціями, такими як безкоштовний мовний курс, стипендії для іноземців та інше. Зверніть увагу, що ексклюзивна знижка від 200 євро на навчання у даному ВНЗ надається виключно при вступі через офіси компанії UP-STUDY. Для початку вступу та отримання знижки, заповніть будь ласка Анкету студента.

Студентське життя

В Ольштинському Університеті (OSW) має що запропонувати кожному студенту. Студенти мають можливість займатися в різних спортивних гуртках, таких як тейквандо, теніс, футбол, баскетбол, гімнастика, фітнес і інше. Для розвитку кожного цього виду спорту університет створив всі необхідні умови, завдяки цьому його студенти мають можливість на змаганнях отримувати золоті, срібні та бронзові медалі. Також кожен студент може реалізувати себе в громадських організаціях. Це можуть бути академічні організації, такі як організації пропаганди педагогічної думки і організація подій для дітей, а також студенти OSW тісно співпрацюють з волонтерськими організаціями Ольштина і відділенням Червоного Хреста. В університеті для кожного студента доступна психолого-педагогічна допомога абсолютно безкоштовно, що виділяє Ольштинський університет серед інших ВНЗ.

Подальше працевлаштування

При університеті діє організація "Бюро Кар'єр", яка є для студентів помічником починаючи від пошуку практик і стажувань, закінчуючи пошуком роботи. Бюро Кар'єр надає допомогу студентам в написанні резюме та супровідного листа, пошуку роботи та стажувань, організовує семінари і тренінги, які допомагають отримати студенту співбесіду, а в подальшому і роботу, допомагають прийняти участь в презентаціях компаній і робочих ярмарках. Для випускників позитивним є реалізація університетом проекту "Кар'єрні шляхи - компетентні на ринку праці", в рамках якого пропонуються індивідуальні професійні консультації, консультації та семінари з питань підприємництва та інше.

Відгуки студентів

Ілля Швець

Враження про Програму UP-STUDY Навчання в Польщі у мене залишаються тільки позитивні, адже отримував від менеджерів чіткі та зрозумілі інструкції. Цілком задоволений персональним підходом менеджера. Особливо мені сподобалося те, що давали точні пояснення.

Ілля Швець

Нетішин, Ліцей №3
Більше відгуків (3)

Розміщення на карті

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Інші університети