Академія Суспільних Наук у Варшаві

Керівник міжнародним бізнесом — це фахівець в області менеджменту, який виконує організаційні та координаційні функції щодо взаємодії суб'єктів міждержавних відносин для отримання вигідних економічних операцій.

Набір на цю спеціальність зараз закрито! Але Ви можете обрати подібну спеціальність за допомогою інстументу підбору спеціальностей. Підібрати спеціальність

Бакалавріат

Освітній рівень

3 роки (6 семестрів)

Тривалість навчання

Англійська мова

Викладання

1600 євро/рік

Вартість

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

У процесі навчання за спеціальністю "Управління міжнародним бізнесом", студенти бакалаврату придбають професійні знання щодо методів виходу підприємства за кордон для отримання прибутку, специфіки міжнародних економічних відносин, управління підприємством на міжнаціональному ринку. Також, студенти отримають навички відносно процедури переміщення товарів, ресурсів, послуг через національний кордон, здійснення міжнародних угод, управління ефективністю діяльності підрозділів компанії в умовах міждержавних відносин.

Приклади предметів викладання

Програма освіти з даної спеціальності містить такі базові предмети, як:

 • Міжнародний менеджмент
 • Ліцензування
 • Управління персоналом
 • Тайм менеджмент
 • Стратегічне планування
 • Міжнародні відносини
 • Ділове спілкування
 • Міжкультурна комунікація
 • Зовнішньоторговельні операції
 • Маркетинг

Ким може працювати спеціаліст з управління міжнародним бізнесом після завершення навчання?

Випускники кваліфікації бакалавр з управління міжнародним бізнесом є цінними кадрами на вітчизняному та європейському ринку праці. Вони можуть працевлаштуватися до компаній, націлених на міжнародні відносини, торговельних підприємств, митних структур, та займати такі посади: міжнародний менеджер, директор з розвитку міжнаціонального бізнесу, альянс-менеджер, крос-культурний менеджер. До професійних завдань, які повинен виконувати менеджер міжнародного бізнесу, входить:

 • Організація раціональної діяльності підприємства на міжнародному рівні
 • Реалізація стратегічних планів організації
 • Координація роботи підрозділів компанії
 • Дослідження та оцінка ведення зовнішньоторговельних операцій підприємства
Почати вступ

Знижка 50% на вступ до Польщі 2025 + Курс при ВНЗ

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2025 та отримуйте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.