Академія Суспільних Наук у Варшаві

Магістр в області електроного бізнесу та цифрового маркетингу — це ступінь, призначена для бакалаврів і зацікавлені у використанні переваг Інтернету та мережевих технологій для створення конкурентної переваги підприємства.

Набір на цю спеціальність зараз закрито! Але Ви можете обрати подібну спеціальність за допомогою інстументу підбору спеціальностей. Підібрати спеціальність

Магістратура

Освітній рівень

2 роки (4 семестри)

Тривалість навчання

Англійська мова

Викладання

1600 євро/рік

Вартість

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Студенти магістратури, що обрали спеціальність «електроний бізнес та цифровий маркетинг», вивчатимуть управління організаціями в сучасному діловому ландшафті, бізнес-моделі, доступні в кіберпросторі, використання Інтернету та соціальних мереж в сфері управління та маркетингу, управління змінами в віртуальному співробітництві та організаціях, що визначаються Інтернетом.

Приклади предметів, що викладаються

Програма магістратури за напрямом «електроний бізнес та цифровий маркетинг » надає студентам наступні дисципліни для вивчення:

 • Сучасні технології управління
 • Економіка бізнесу
 • Інноваційність та креативність
 • Міжнародна стратегія бізнесу
 • Управління процесом
 • Міжнародний маркетинг
 • Міжнародне комерційне право

Ким може працювати магістр в області електроний бізнес та цифровий маркетинг після завершення навчання?

Випускники, що отримали диплом магістра, можуть працювати в компаніях, які займаються електронним бізнесом (e-business) і розглядають Інтернет як середовище для своєї роботи, хочуть скористатися можливостями, наданими інтернет-середовищем або зміцнити свої позиції на віртуальному ринку. Також фахівці можуть створити власний електронний бізнес.До їх посадових обов'язків та навичок входить:

 • об'єднувати оперативну і офлайнову бізнес-діяльність
 • використовувати потенціал віртуальних спільнот
 • використовувати в діловій практиці такі явища, як співпраця, ділові мережі, оцифровка та віртуалізація, працювати в правовому, фінансовому та етичному середовищі
 • співпрацювати з електронними клієнтами
Почати вступ

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць 0 грн

Вступайте на осінь 2025 та отримуйте курс польської мови 50-100 годин безкоштовно

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.