Академія Суспільних Наук у Кракові

Краків
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg

Академія Суспільних Наук у Кракові

Społeczna Akademia Nauk w Krakowi

Навчальний заклад займає першу сходинку у рейтингу недержавних навчальних закладів Кракова. В Академії можна здобути освіту першого та другого ступенів або ж вивчати елітарний бізнес-напрямок МВА.

1994
Рік заснування
Від 7 з 12
Середній бал для вступу
500
Кількість випускників
6 з 10 випускників
Працевлаштування
67%
Рейтинг серед ВНЗ Польщі

Акції та пропозиції університета

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

499 євро

Детальніше

Безкоштовний курс польської мови

Вступайте на осінь 2021 та отримуйте курс польської мови на 50-100 годин безкоштовно

900 грн/місяць

Детальніше

Ціни та спеціальності

Бакалавр
3 роки (6 семестрів)
Польська мова
Магістр
2 роки (4 семестри)
Польська мова

Завантажте перелік цін та напрямків

Вкажіть електронну пошту та отримайте перелік цін та напрямків даного ВНЗ!

UP-STUDY – офіційній представник в Україні

SAN2.jpg
Kozminski.jpg
SOFsmallU1.jpg
San-Krakow-small.jpg
WSB-Wroclaw.jpg
UP-STUDY_WSM_v.jpg
ALK.jpg
OSW.jpg
SANLodz.jpg
SAN.jpeg
SWPS.jpg
SWPSThanks.jpg
SWPS.jpg
WSBWROCLAW.jpg
WSH.jpg
WSBPoznan.jpg
Vistula.jpg
ZPSB.jpg
SANWarsaw.jpg
WSB-Poznan.jpg
SWPSThanksU1.jpg
CIVITASsmallU.jpg
SANLodz.jpg
wsh-cert.jpg
osw-cert.jpg
sof-cert.jpg

Інформація про університет

Академія Суспільних Наук є лауреатом багатьох нагород та відзнак: статуетка та диплом Польського Лідера Бізнесу, сертифікат Послі Польської Економіки 2011, сертифікат Якісної школи, Вищий Навчальний Заклад Року, Лідер Сучасних Технологій і так далі.

Вищий навчальний заклад проводить навчання першого та другого ступенів, вводить семінари для докторантів на напрямках: менеджменту, інформатики і англійської філології, пропонує також підвищення кваліфікацій та навчання на МВА. Такого типу навчання стосується також інших напрямків на АСН. Академія пропонує навчання на 22 напрямах в 18 осередках в країні та за кордоном.

Доповненням до навчання є численні курси і гуртки, а також практики реалізовані Центром Кар'єри. Перевагою ВНЗ є також співробітництво з Clark University(США), завдяки якому студенти можуть паралельно з навчанням в Польщі отримати американський диплом Master, а також виїхати на навчання або практики за кордон.

Завдяки постійному пристосуванню до потреб ринку працевлаштування та високій якості навчання Академія Суспільних Наук здобула ряд нагород та відзнак, в т.ч.: Лідер Польського Бізнесу Business Center Club, Посол Польської Економіки, Школа Лідерів та зайняла високі місця в державних рейтингах.

В Академії працює понад 500 викладачів-науковців. Серед них – почесні професори відомі у науковому середовищі. Науково-педагогічні кадри – вихідці з відомих вищих навчальних закладів як польських так і закордонних.

Студентське життя

Студентське життя як і в кожному університеті Польщі є досить різноманітним та цікавим. Головне бажання студента брати активну участь, організовувати різні культурні заходи. В цьому році був організований українськими студентами та керівництвом університету конкурс Ukrainain voice, де переможці отримали цінні подарунки. Діє багато клубів за інтересами, гуртки. Студентам, які займають призові місця на олімпіадах, різного роду спортивних змаганнях виплачується стипендія. Головне мати бажання, бути активним та сучасним студентом!

Подальше працевлаштування

Ми прагнемо, аби кожен випускник Академії Суспільних Наук знайшов відповідну роботу після закінчення ВНЗ. Таким чином, програма індивідуальних напрямків допоможе адаптуватись до потреб фірм не тільки з Краковаf, але й у всієї Польщі, – говорить професор Лукаш Сулковський. 

Професія це пошук свого місця в житті. Сучасний ринок працевлаштування непередбачуваний, повний нестабільності та ризику. Здобуття створеної в мріях роботи стає щоразу складніше.

Навчання – це період інтенсивних підготовок до здобуття професійних кваліфікацій, але вони не здатні підготувати студента до ринку працевлаштування. В цьому випадку потрібні знання з таких сфер як: самопізнання, знання професій, ринку роботи та вміння допомогти собі на ринку працевлаштування.

  • Займається професійним консалтингом та допомагає студентам і випускникам у знаходженні роботи. У Центрі Кар'єри можна знайти багато пропозицій стажувань та професійних практик.
  • Завдяки діяльності ЦК студенти мають можливість здобути та доповнити свої знання на тему будування власної стежки кар'єри – можуть познайомитися з характеристикою ринку працевлаштування та принципами підготовки окремих документів.

Відгуки студентів

Дмитро Безпалько

Мені дуже сподобалось брати участь у UP-STUDY. Це захопливо та цікаво. Моє враження про це радісне, а також я дуже радий, що приймав у цьому участь.

Дмитро Безпалько

Київ, Гімназія "Ерудит"

Розміщення на карті

Інші університети