Фінансово-бухгалтерський консалтинг

Варшавський Університет Менеджменту
Варшавський Університет Менеджменту

Бакалавр в області фінансово-бухгалтерського консалтингу — це ступінь, яка присуджується після навчання за програмою, орієнтованою на менеджерів з фінансових консультацій.

Бакалавріат
Освітній рівень
3 роки (6 семестрів)
Тривалість навчання
Польська мова
Викладання
1260 євро/рік
Вартість

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Студенти бакалавріату, що обрали спеціальність «фінансово-бухгалтерський консалтинг», будуть приділяти особливу увагу важливості податкових, інвестиційних, страхових та бухгалтерських консультацій. Вибір предметів спеціалізації спрямований на комплексну підготовку до надання консультаційних послуг з розділення питань, пов'язаних з фінансами і бухгалтерським обліком.

Приклади предметів, що викладаються

Програма бакалавріату за напрямом «фінансово-бухгалтерський консалтинг» надає студентам наступні дисципліни для вивчення:

 • Консультації з мікрофінансування
 • Контроль і фінансовий аудит
 • Податкове консультування
 • Основи фінансового перегляду
 • Бухгалтерські консультації
 • Фіскальний тягар на підприємстві
 • Інвестиційні консультації
 • Облік фінансових інструментів
 • Податкові стратегії підприємств
 • Банківське обслуговування для компанії

Ким може працювати бакалавр з фінансово-бухгалтерського консалтингу після завершення навчання?

Фінансові консультанти працюють з компаніями або приватними особами для планування своїх фінансових ф'ючерсів, пропонуючи інформацію і рекомендації по темам, що включають податки, інвестиції та страхові рішення. Також вони можуть працювати з клієнтами для розробки їх індивідуальних фінансових планів, заощаджень для виходу на пенсію, інвестицій та страхування.Фінансові консультанти можуть працювати і в якості самозайнятих професіоналів, які допомагають клієнтам керувати своїми фінансами.До їх посадових обов'язків входить:

 • зустрічі з клієнтами для оцінки їх фінансового стану та подання фінансового плану, який включає в себе як короткострокові, так і довгострокові фінансові цілі
 • допомога клієнтам з рішеннями фінансового планування для виходу на пенсію, освіти, повсякденних витрат і інвестицій
 • регулярні зустрічі зі своїми клієнтами для консультацій з огляду на зміни в їхньому житті (шлюб, зміна роботи, народження дитини і т.д.) для прогнозування майбутнього фінансового стану клієнта
 • пропозиція класів або семінарів з фінансового планування для залучення потенційних клієнтів
Почати вступ

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 50% на вступ до Польщі 2024 + Курс при ВНЗ

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2024 та отримуйте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.