Варшавський Університет Менеджменту

Бакалавр з державної адміністрації — це ступінь, яка присуджується після навчання за програмою, що орієнтована на менеджерів державної адміністрації і пропонує базову підготовку з інституційних профілів процесу європейської інтеграції.

Бакалавріат

Освітній рівень

3 роки (6 семестрів)

Тривалість навчання

Польська мова

Викладання

1300 євро/рік

Вартість

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Студенти бакалавріату, що обрали спеціальність «державна адміністрація», отримають професійну підготовку для роботи в громадських та державних організаціях, які здійснюють політичну діяльність і прийняття рішень, а також розробляють державні програми для поліпшення добробуту суспільства. Цілі їх діяльності пов'язані з такими демократичними цінностями, як рівність, безпека і справедливість.

Приклади предметів, що викладаються

Програма бакалавріату за напрямом «державна адміністрація» надає студентам наступні дисципліни для вивчення:

 • Організаційна поведінка і теорія
 • Фінанси
 • Людські ресурси
 • Політика
 • Право
 • Етика і філософія
 • Політичне управління
 • Політична комунікація
 • Громадське управління
 • Інформаційні технології

Ким може працювати бакалавр в галузі державної адміністрації після завершення навчання?

Фахівці, що отримали диплом бакалавра, можуть працювати в державних, громадських і некомерційних організаціях та займати такі посади як менеджер державної служби, співробітник місцевого уряду, соціальний дослідник, адміністратор з питань освіти або охорони здоров'я, консультант зі зв'язків з громадськістю, бюджетний аналітик, фахівець з трудових відносин. Посадові обов'язки і навички менеджера з державного управління полягають в наступному:

 • Працювати в умовах багатозадачності, контролювати роботу всередині команди/ відділу/організації, вміти визначити і викорінити причину неефективності в роботі
 • Вміти аналізувати характер і причини соціальних проблем, розуміти інтереси суспільства, знаходити рішення проблеми і впроваджувати його
 • Досліджувати, інтерпретувати та оцінювати дані соціальних опитувань і дослідницьких публікацій, а також встановлювати зв'язок між соціальною політикою і реальним світом
 • Нести основну відповідальність за приведення нових законів і політик в свою систему, обробляти детальний процес від планування до впровадження нових програм
 • Мати відмінні навички комунікації, як письмові, так і усні
Почати вступ

Знижка 150-200 євро при вступі у Академію Бізнесу у Вроцлаві

Вступайте на осінь 2023 в Академію Бізнесу та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Розпочати вступ

Діє до 15.06.2023

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.