Презентація "Освіта в Польщі 2022"

Профорієнтаційна освітня презентація рейтингових університетів Польщі

Київ, Харків, Дніпро та 20+ міст України
Доступна онлайн-трансляція на YouTube

Участь безкоштовна

Online

Не можете відвідати презентацію? Дивіться онлайн-трансляцію!

Ми транслюватимемо київську презентацію за закритим посиланням на офіційному YouTube каналі центру польської освіти UP-STUDY. Перегляд безкоштовний.

Зареєструйтесь на Презентацію прямо зараз, отримайте посилання та дивіться ексклюзивну трансляцію на нашому YouTube каналі 26 вересня (неділя), 12:00

Зареєструватись
Трансляція

Всі учасники презентації отримують

Послуги зі вступу до ВНЗ Польщі безкоштовно

Підготовчий курс польської мови 4-8 місяців безкоштовно

Підтримка в Польщі протягом 3-х років безкоштовно

Купон на безкоштовний вступ всім учасникам

Всі учасники презентації, отримують купон на безкоштовний вступ до Польщі за Пакетом “Все Включено” при вступі на 2022 або 2023 роки. Ви сплачуєте тільки 4000 грн за переклади та завірення документів.

Купон буде доступний на презентації

Зареєструйтесь на презентацію, долучайтесь у зазначений час та отримуйте купон

Зареєструватися

Кількість місць для подачі - 10 місць на Представництво

Промокод діє до 31 жовтня 2021

Про що ви дізнаєтеся на презентації

 • ТОП високооплачуваних спеціальностей у Європі
 • Як гарантовано вступити до Польщі
 • Нові правила вступу до польських ВНЗ в умовах пандемії
 • Навчання, проживання та перетин кордону в умовах пандемії
 • Головні помилки абітурієнтів
 • На чому можна і потрібно економити при вступі
 • Кому не варто їхати вчитися до Польщі
 • Представники ВНЗ дадуть відповіді на запитання

Кому варто бути присутнім на презентації

1

Випускникам шкіл та технікумів

Молодим людям, які навчаються в 9, 10 та 11 класах, технікумах та ліцеях

2

Студентам університетів

Молодим людям, які навчаються у вищих навчальних закладах

3

Батькам випускників шкіл

Батькам, які мріють про освіту власних дітей в Європі

Все, що треба знати учасникам презентації

Про XX Всеукраїнську презентацію "Освіта в Польщі 2022"

26 вересня о 12:00 у більш ніж 25 містах України, а також інтернет порталі UP-STUDY проходитиме наймасштабніша освітня подія в Україні - Ювілейна XX Всеукраїнська міжнародна профорієнтаційна презентація "Освіта в Польщі 2022". Захід орієнтований на учнів 9,10,11 класів, студентів, а також їхніх батьків. У 2021 році, у зв'язку із пандемією коронавірусу в Україні, захід відбудеться не тільки у оффлайн, а і у онлайн-форматі.

На презентації "Освіта в Польщі 2022" будуть представлені найпопулярніші серед іноземних студентів університети Польщі, які пропонують найбільш актуальні на ринку праці освітні напрямки: менеджмент, журналістика, маркетинг, міжнародні відносини, туризм, логістика, дизайн, філологія, право, фізіотерапія, внутрішня безпека, косметологія, фінанси, економіка, архітектура та інші.

Спеціалісти UP-STUDY озвучать Топ 10 найбільш затребуваних та високооплачуваних спеціальностей у ЄС на найближче майбутнє.

Чи можу я прийти на презентацію з другом?

Так, Ви можете прийти з другом. Головне, щоб він взяв з собою свій діючий учнівський або студентський квиток, який потрібно пред'явити на вході.

Якщо я прийду з другом, чи повинен він бути зареєстрованим?

Ні, достатньо тільки Вашої реєстрації. Головне, щоб зареєстровані були Ви, але Ваш друг обов'язково повинен мати при собі свій студентський або учнівський квиток.

Що брати з собою на презентацію?

Кожен відвідувач повинен мати з собою актуальний учнівський або студентський квиток. Також ми рекомендуємо взяти з собою блокнот для нотаток, так як ми будемо ділитися з Вами важливою ексклюзивною інформацією

Чи можуть батьки відвідати презентацію без дітей?

Наш захід носить освітній характер і орієнтований винятково на підліткову (діти від 15 до 24 років) і сімейну аудиторію (батьки з дітьми), тому в цілях безпеки організатором не передбачено відвідування заходу батьками без присутності дітей-абітурієнтів.

У яких ще містах крім Києва будуть проходити презентації?

Презентації відбуватимуться в Києві і 25+ містах. Зі списком усіх міст, а також графіком проведення презентацій Ви можете ознайомитися у розділі "Графік проведення презентацій" цієї сторінки.

Які університети будуть представлені на презентації?

Ми презентуємо НЕ всі доступні для іноземців ВНЗ Польщі (їх близько 300), а лише ретельно відібрані нашими спеціалістами, які є справді перспективними для українських студентів. Ви можете бути впевнені, що навчатиметеся в університеті III-IV рівня акредитації, який має дозвіл Міністерства освіти Польщі приймати іноземців, а по закінченню отримаєте європейський диплом, який відкриє перед Вами весь світ.

Перелік університетів-учасників презентації

Ми презентуємо не всі доступні для іноземців ВНЗ Польщі (їх близько 300), а лише ретельно відібрані нашими спеціалістами, які є дійсно перспективними для українських студентів. Ви можете бути впевнені, що навчатиметеся в університеті III-IV рівня акредитації, який має дозвіл Міністерства освіти Польщі приймати іноземців.

Нижче Ви знайдете перелік університетів, які будуть представлені на XX Всеукраїнській міжнародній профорієнтаційній презентації "Навчання в Польщі 2022":

Переглянути всі університети-партнери UP-STUDY Ви можете за посиланням Університети Польщі.

Чи потрібно платити за відвідування або перегляд презентації?

Участь у презентації безкоштовна. Ми будемо раді бачити Вас у числі відвідувачів або глядачів та із задоволенням відповімо на Ваші запитання.

Реєстрація на розіграш 28 стипендій

Усі учасники онлайн-презентації, які вступають до Польщі на осінь 2022 користуючись послугами UP-STUDY гарантовано приймають участь у розіграші 28 стипендіальних грантів.

За останні 5 років серед учасників UP-STUDY університетами Польщі було розіграно 100+ стипендій у містах Варшава, Вроцлав, Ольштин, Краків, Лодзь, Познань:

 • У 2017-18 навчальному році – 20 стипендій
 • У 2018-19 навчальному році – 25 стипендій
 • У 2019-20 навчальному році – 30 стипендій
 • У 2020-21 навчальному році – 35 стипендій
 • У 2021-22 навчальному році – 43 стипендії

Вступаючи на осінь 2022 Ви автоматично приймаєте участь у розіграші стипендій. Стипендія покриває 50% вартості першого року навчання, незалежно від обраного під час подачі документів факультету та мови навчання.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Конкурс є ексклюзивним для учасників UP-STUDY. Перемога у конкурсі передбачає отримання стипендії від університету у розмірі, що покриває половину вартості першого року навчання. Переможці, як і всі інші учасники-студенти, самостійно оплачують всі інші види витрат під час перебування у Польщі: проживання, харчування, транспорт та інше. Детальніше про розіграш стипендій

Як скористатися купоном на безкоштовний вступ до Польщі?

 1. Заповніть Анкету студента (можна до отримання купону), натиснувши кнопку "Почати вступ".
 2. Зателефонуйте у обране Представництво та оберіть день та час подачі вступних документів (або для отримання безкоштовної консультації).
 3. Під час дзвінку скажіть спеціалісту, що у Ви є власником купону на безкоштовний вступ, який отримали на презентації. Після цього за Вами буде заброньоване 1 безкоштовне місце.

Організатори презентації "Навчання в Польщі"

Проведення Всеукраїнської міжнародної освітньої презентації "Освіта в Польщі" організовує найбільша в Україні мережа Центрів польської освіти UP-STUDY спільно з університетами-партнерами Польщі.

Університети-партнери раді вітати українських абітурієнтів на даному заході та бажають Вам удачі у розіграші стипендій, які надають знижку 50% на річну вартість навчанння у Польщі.

Залишилися запитання або не визначилися зі вступом до Польщі?

Якщо у Вас є запитання або Ви ще не вирішили остаточно чи бажаєте вступати до Польщі, Ви можете зателефонувати у найближче до Вас представництво UP-STUDY, та отримати безкоштовну консультацію за телефоном.

Наші спеціалісти працюють з понеділка по п'ятницю з 10:00 по 18:00 та із задоволенням дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Ми працюємо для Вас!

Контакти 25+ представництв UP-STUDY доступні за посиланням.

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Презентація рейтингових університетів

Ми презентуємо НЕ всі доступні для іноземців ВНЗ Польщі (їх близько 300), а лише ретельно відібрані нашими спеціалістами, які є дійсно перспективними для українських студентів. Ви можете бути впевнені, що навчатиметеся в університеті III-IV рівня акредитації, який має дозвіл Міністерства освіти Польщі приймати іноземців, а по закінченню отримати європейський диплом, який відкриває перед Вами весь світ.

Зареєструватися на безкоштовну участь →

Польські університети учасники презентації

Зареєструватись на презентацію

Безкоштовний вступ та курс польської

Всі учасники онлайн-презентації матимуть змогу записатися на безкоштовну консультацію та безкоштовно подати документи до польського університету за ексклюзивною акцією та отримати безкоштовно:

Детальніше →

Розіграш 28 стипендій від UP-STUDY

Всі глядачі презентації, після подачі документів на вступ гарантовано зможуть взяти участь у розіграші 28 стипендій, які покривають 50% річної вартості навчання у обраному університеті Польщі. Зверніть увагу, що стипендії ексклюзивно розігруються університетами виключно серед учасників програми UP-STUDY.

Детальніше →

Як проходили попередні презентації

/images/presentation/event1.jpg
/images/presentation/event2.jpg
/images/presentation/event3.jpg
/images/presentation/event4.jpg
/images/presentation/event5.jpg
/images/presentation/event6.jpg
/images/presentation/event8.jpg
/images/presentation/event9.jpg
/images/presentation/event10.jpg
/images/presentation/event11.jpg
/images/presentation/event12.jpg

Відеозвіт із розіграшу стипендій

За останні роки серед учасників UP-STUDY університетами Польщі було розіграно 100+ стипендій у містах Варшава, Вроцлав, Ольштин, Краків, Лодзь, Познань:

 • У 2017-18 навчальному році – 20 стипендій
 • У 2018-19 навчальному році – 25 стипендій
 • У 2019-20 навчальному році – 30 стипендій
 • У 2020-21 навчальному році – 35 стипендій
 • У 2021-22 навчальному році – 43 стипендій

Під час вступної кампанії 2022-2023 буде розіграно 28 стипендіальних грантів на навчання зі знижкою 50% у 3 ВНЗ Польщі.

Міста проведення презентації

Графік проведення онлайн-трансляції презентації

Online Онлайн-трансляція презентації

26 вересня (неділя), 12:00

Перегляд безкоштовний

Переглядайте трансляцію на YouTube каналі UP-STUDY. Закрите посилання доступне тільки для користувачів зареєстрованих на презентацію.

Зареєструватись
Графік проведення презентації

Київ

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

площа Перемоги, 1, 1 поверх, Конференц-зала готелю "Premier Hotel Lybid"

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Бердянськ

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

вул. Шевченка, 22, 1 поверх (біля церкви та ЗОШ №1), Конференц-зала готелю "Євро"

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Вінниця

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

вул. Мури, 4, 2 поверх (центр міста біля Собору), Конференц-зала Департаменту освіти

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Дніпро

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

проспект Дмитра Яворницького, 93, 5 поверх, зала №510, (район Оперного театру), Конференц-зала №510 Будинку профспілок

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Житомир

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

майдан Перемоги, 10, 2 поверх, Конференц-зала бізнес центру "ІМПЕРІАЛ"

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Запоріжжя

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

проспект Соборний, 135, Конференц-зала готелю "Інтурист"

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Івано-Франківськ

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

вул. Чорновола, 7, 4 поверх (центр міста), Конференц-зала готелю "Станіславів"

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Краматорськ

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

вул. В.Стуса, 45 (колишня Соціалістична), 1 поверх, Конференц-зала готелю "Краматорськ"

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Кременчук

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

вул. 29-го Вересня, 22, 1 поверх (вхід зі сторони "Автосауна"), Конференц-зала БЦ "Капітал"

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Кропивницький

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

вул. Юрія Коваленка, 9а, 2 поверх (Школа №18), Конференц зала Наукового ліцею

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Львів

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

проспект Шевченка, 28, Конференц-зала готелю «Classik Modern Art Hotel»

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Маріуполь

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

вул. Архітектора Нільсена, 60, Конференц-зала БЦ "ГАЛАКС"

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Мелітополь

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

вул. Героїв України, 57, 2 поверх (центр міста, в районі Шахової школи), Конференц-зала "Фітнес Ера"

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Миколаїв

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

вул. Нікольська, 25, Конференц-зала готелю "Олександрівський"

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Одеса

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

провулок Віце-Адмірала Жукова, 14, Конференц-зала бізнес-центру "Wall-Street"

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Полтава

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

вул. Котляревського 22Б, 6 поверх (центр), Конференц-зала Бізнес-центру «Сучасний Дім»

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Рівне

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

вул. Міцкевича, 32 (центр міста), Конференц-зала готелю "МИР"

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Сєвєродонецьк

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

проспект Центральний, 54, Кризовий медіа-центр "Сіверський Донець"

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Сміла

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

вул. Соборна, 100, 2 поверх (центр міста), Мала-зала Міського Будинку Культури

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Суми

26 вересня 2021 (неділя), 11:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

вул. Воскресенська, 1, 4 поверх, Конференц-зала готелю "Reikartz Суми"

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Тернопіль

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

проспект Степана Бандери, 50, 5 поверх, каб. 5., Конференц-зала спортивного комплексу "Каруна"

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Ужгород

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

вул. Електрозаводська, 29, Конференц-зала готелю "Унгварський"

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Умань

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

вул. Європейська, 53, Конференц-зала "Амарант"

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Харків

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

вул. Пушкінська, 14, 2 поверх (центр міста), Конференц-зала Інституту мікробіології і імунології ім. І.І. Мечнікова

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Херсон

26 вересня 2021 (неділя), 11:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

проспект Ушакова, 43, 5 поверх, Конференц-зала готелю "Оptima"

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Хмельницький

02 жовтня 2021 (субота), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

вул. Проскурівська, 65, Виставкова зала Художньої школи

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Черкаси

26 вересня 2021 (неділя), 12:00

Вхід безкоштовний. Кількість місць обмежена

вул. Лазарєва, 6, 2 поверх (центр міста), Конференц-зала готелю "Оптіма"

Прокласти маршрут
Зареєструватись

Зверніть увагу!

Організатор презентації дотримуються рекомендацій МОЗ України та вживає всі необхідні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Заходи, що будуть вжити на презентації: масковий режим, рекомендована кількість осіб на площу презентаційної зали, дотримання соціальної дистанції, наявність санітайзерів тощо.

 • Вхід безкоштовний. Можливість відвідати презентацію мають тільки зареєстровані учасники або учасники, які мають запрошення.
 • Вхід дітей виключно за наявності діючого учнівського або студентського квитка.
 • Наш захід носить освітній характер і орієнтований винятково на підліткову (діти від 15 до 24 років) і сімейну аудиторію (батьки з дітьми), тому в цілях безпеки організатором не передбачено відвідування заходу батьками без присутності дітей.
Все, що треба знати перед відвідуванням →

Кожен 3-й студент університетів-партнерів вступає до Польщі за програмою UP-STUDY

Про компанію UP-STUDY

15

Років досвіду роботи

25

Представництв в Україні

2

Представництв у Польщі

15

Університетів партнерів

Сертифікат Офіційний представник

Центр польської освіти UP-STUDY є офіційним представником приймальної комісії польських університетів в Україні. Кожен університет був ретельно перевірений польською командою спеціалістів компанії UP-STUDY та відібраний, як перспективний для українських студентів. Всі університети-партнери мають III-IV рівень акредитації та рішення Міністерства освіти Польщі про прийом іноземців.