Університет Дизайну в Познані. Особливості навчання та перспективи працевлаштування

8664
Facebook Twitter
Університет Дизайну в Познані. Особливості навчання та перспективи працевлаштування

В цій статті ми розкриємо питання, які стосуються специфіки навчання за направленням дизайн, та перспектив працевлаштування, після закінчення навчання в School of form.

Університет Дизайну або School of Form є приватним вищим навчальним закладом, який націлений на міжнародні відносини. Він був створений на основі одного з кращих європейських ВНЗ — Вищої Школи Громадських Наук, яка існує вже 15 років та має 5 філій по всій Польщі. У місті Познань, університет був відкритий в 2011 році, але, за цей короткий час, створив бездоганну репутацію, як серед польських студентів, так і іноземних. Тому, в цій статті ми розкриємо питання, які стосуються специфіки навчання за направленням дизайн, та перспектив працевлаштування, після закінчення навчання в School of form.

Особливості навчання в Університеті Дизайну

Щорічно, приблизно 15 тисяч студентів School of form проходять навчання за унікальною програмою, яка була розроблена викладачами-методистами та фахівцями в галузі дизайну, під чуйним керівництвом Лідевія Еделькорт. Ця людина, на даний момент, є директором університету, а також, однією з впливових персон у світовій індустрії дизайну. Програма навчання поєднує в собі теоретичну частину з гуманітарного та дизайнерського профілю, плюс практичні заняття для закріплення отриманої інформації. Крім того, для проведення практичних занять, університет пропонує студентам спеціалізовані майстерні — це швейні, фотолабораторії, керамічні, столярні, кінолабораторії, слюсарні класи, обладнані новітньою комп'ютерною технікою. Основним завданням викладачів ВНЗ є розвиток творчого потенціалу студента — навчити створювати креативні ідеї та вміти втілювати їх нестандартним шляхом.

Університет Дизайну пропонує чотири факультети для отримання відповідних знань:1. Промисловий дизайн. Період навчання триває 7 семестрів (3,5 роки), як польською, так і англійською мовою. Але, вибір спеціальностей англійською мовою — обмежений, та, вартість за рік навчання майже в два рази більше, ніж польською мовою. На цьому факультеті навчають основам креслення, 3D моделюванню, розробці дизайну техніки/автомобілів.2. Дизайн інтер'єру. Навчання на даному факультеті проходить 3,5 року. Під час навчання, студенти вивчають комп'ютерні програми для дизайну: основи проектування предметів/орнаментів, моделювання, технології тканин, кераміки, деревообробки.3. Комунікаційний дизайн. За 7 семестрів студент отримає якісну освіту у сфері кіно/фотографії, відео/веб-дизайну, сценографії/анімації. Випускники комунікаційного факультету зможуть створювати мультимедійні проекти, працювати в графічних/анімаційних програмах, редагувати відео, створювати власні проекти.4. Дизайн одягу. Навчання проводиться 3,5 роки кваліфікованими польськими, а також закордонними дизайнерами-викладачами. У процесі навчання, студенти отримають необхідні навички для створення колекції одягу/взуття, професійної підготовки показу/портфоліо, прогнозування модних майбутніх тенденцій.На сьогодні, вартість освіти за один навчальний рік становить 3524 євро польською мовою, а англійською мовою — 5800 євро.

Перспективи працевлаштування в Познані

Познань — це одне з найбільших міст Польщі, яке має досить розвинену інфраструктуру, торгові та міжнародні відносини. Також, Познань є популярним туристичним місцем з історичними пам'ятками, унікальною архітектурою. Тому, після закінчення навчання, випускники з європейським дипломом можуть знайти собі високооплачувані посади в цікавих для них сферах роботи. Близьке розташування Познані до Німеччини відкриває можливість працевлаштуватися в престижні німецькі компанії. Також, однією з головних привілеїв, яку надає School of form, є проходження оплачуваної практики за фахом. Завдяки тісній співпраці університету з такими відомими компаніями, як Lidl, Skoda, IKEA, Vox, Schattdecor, Amica, у студентів, після закінчення навчання, є всі шанси влаштуватися в ці організації.

Підбиваючи підсумки, фахівці UP-STUDY хотіли б звернути Вашу увагу на те, що навчання в Університеті Дизайну відкриває ряд перспектив, як під час навчання, так і після нього. Високий рівень викладання та отримання європейського диплома, після навчання, допоможуть студенту побудувати успішну кар'єру, в обраній ним сфері. Крім того, як показує практика, School of form допомагає всім випускникам ВНЗ працевлаштуватися на високооплачувані посади, які пропонує вітчизняний ринок праці, а також, в інші закордоні компанії.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини