Вітаємо на оновленому сайті компанії UP-STUDY. Тепер він став ще зручнішим.

Українців у Польщі лікуватимуть безкоштовно

126
Facebook Twitter
Українців у Польщі лікуватимуть безкоштовно

На увесь період епідемії коронавірусу у Польщі, Урядом було прийнято рішення проводити лікування усіх без вийнятку українців, які мають симптоми хвороби безкоштовно.

Кожен студент з України, який іде навчатися до Польщі, повинен мати страховий поліс, який покриє його медичні витрати на території ЄС. Проте, часто так буває, що страхова медицина покриває лише екстрені випадки хвороби, не страховими випадками зачасту являються, наприклад, застуда та грип. Тому у випадку найменшої підозри на недугу, відтепер, українець може безперешкодно, на рівні з громадянами Польщі, звернутися за медичною допомогою і у разі необхідності вона буде надана у повній мірі і безкоштовно, включаючи стаціонарне лікування, медикаменти та діагностику.

Додатково презиція польських міст наполегливо радить українським студентам, на період дії карантину, не покидати Польщу і залишатися вдома, продовжуючи навчання онлайн. На їх думку, це краще убезпечить молодь від зараження, якщо вони сидітимуть вдома у Польщі та не бігтимуть на вокзали, автовокзали для покупки квитків на Україну, крім того є великий шанс зараження у громадському транспорті при поїздці на батьківщину. Тому, аби цього уникнути, усім студентам з України на період дії карантину рекомендується залишатися у Польщі, не виходити з дому без потреби, купувати продукти онлайн, навчатися та слідкувати за гігієною, а у випадку підозри на недугу, їм буде надана професійна і повністю безкоштовна медична допомога.

Акція, що може Вас зацікавити

Швидкий вступ до Польщі

Акція 3490 грн 1500 грн

Для бажаючих вступати самостійно. Отримайте документ про зарахування від ВНЗ та переклад документів

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини