ТОП 10 кращих для життя міст Республіки Польща

641
Facebook Twitter
ТОП 10 кращих для життя міст Республіки Польща

Фахівці центру польської освіти UP-STUDY вже знають, в яких польських містах найбільш комфортно жити з урахуванням різних нюансів та поспішають поділитися інформацією з Вами у даній статті.

Вибираючи локацію для організації побуту, проживання на довгостроковій основі та для роботи, багато хто керуються лише визначальним для себе чинником, але є й ті громадяни, які розглядають місце проживання крізь призму сукупності позитивних аспектів, наприклад, сприятливих економічної, політичної та екологічної ситуацій. Українці, як і іноземні громадяни з інших країн СНД вже не перший рік віддають перевагу переїзду на тривалий час, а то й на постійне місце проживання до Польщі. Ця європейська держава відрізняється можливістю надання великих перспектив у різних сферах діяльності, низьким відсотком безробіття, майже відсутністю корупції та іншими позитивними факторами. Звичайно, кожен вибирає місто проживання на свій розсуд, але є ті аргументи, які можуть переконати прийняти інше рішення. Фахівці центру польської освіти UP-STUDY вже знають, в яких польських містах найбільш комфортно жити з урахуванням різних нюансів та поспішають поділитися інформацією з Вами у даній статті.

Перелік найбільш комфортних для побуту та перспективних для реалізації міст РП

Відразу зауважимо, що запропонований перелік не є аргументом в останній інстанції, але він показує поточну ситуацію, яка може бути важлива для деяких іноземців, котрі планують переїзд до Польщі, та мають можливість підбирати місто під свої переваги. Він складений у порядку спадання.

1. Варшава. Столиця держави та явно одне з найбільш розвинених у технологічному, освітньому, науковому, академічному, інвестиційному плані місто. Високі винагороди за роботу, як і рівень життя, ніші бізнесу різної спрямованості, що стрімко розвиваються — роблять її лідером списку. Серед іншого, місто розвинене у культурному та екологічному плані.

2. Сопот. Гарне курортне місто з чистим повітрям, сильним інвестиційним потоком та стрімким розвитком бізнесу, особливо у сфері гостинності.

3. Бєльсько-Бяла. Екологічно чисте, максимально озеленене, з порівняно невеликими обсягами шкідливих викидів, місто розвинене у плані бізнесу та освіти, що дозволяє поєднати корисне з приємним.

4. Гданськ. Відсутність метушні мегаполісу — те, що першочергово привертає іноземців віддавати йому перевагу. Тим не менш, це не заважає отримати у ньому хорошу освіту або успішно запустити власну справу.

5. Краків. Старовинний, густонаселений, він все ж зберіг принади архітектури, мистецтва, свою культуру, а також чесноти, які виділяють його серед інших успішних міст РП.

6. Познань. Рівень безробіття максимально наближений до нуля, водночас заробітні плати є високими, місто прихистило багатьох іноземних підприємців та все ще відкритий для інвестування. А його програмам у напрямках екології та економії природних ресурсів може позаздрити будь-який з куточків Польщі.

7. Кошалін. Високі доходи, море та гарна освіта — якщо це все, що Вам потрібно, тоді ласкаво просимо.

8. Вроцлав. Центр логістики, бізнесу, культури, він не тільки має можливість запропонувати хороші вакансії, особливо у сфері транспорту, логістики та експедування, але також дає можливість отримати необхідну освіту у зазначених напрямках зі справедливою платою за навчальний рік.

9. Бидгощ. Тут екологічні питання на першому місці. Парам з дітьми тут буде комфортно, адже у ньому відсутні підприємства промисловості. Ще приємно здивують ціни на комунальні послуги.

10. Гдиня. Чисте, культурне та досить молоде місто, яке приваблює запаморочливими краєвидами, кількістю культурних подій і музеями різної спрямованості.

Підсумуємо, що кожне із запропонованих міст має свої переваги. Вибираючи місто для тривалого проживання, потрібно зважувати у зіставленні з особистими уподобаннями та вимогами. В іншому, попри вибір, Ви зможете знайти у кожному місті ті можливості, які допоможуть реалізувати себе як професіонала та як особистість.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини