Відкрито перспективний факультет Менеджменту у SWPS (Варшава)

7531
Facebook Twitter
Відкрито перспективний факультет Менеджменту у SWPS (Варшава)

В університеті SWPS (Варшавський Університет Гуманітарних Наук та Психології) відкрито новий англомовний факультет Management, що найперспективнішим напрямком у Рейтингу спеціальностей від Програми UP-STUDY у 2014 році

В університеті SWPS (Варшавський Університет Гуманітарних Наук та Психології) відкрито новий англомовний факультет Management, що найперспективнішим напрямком у Рейтингу спеціальностей від Програми UP-STUDY у 2014 році.

Напрям Менеджменту включає у себе міждисциплінарне вивчення: менеджменту, економіки, права, управління та психології. Студенти отримують можливість аналізувати ринок, що є важливо для будь-якого менеджера, що прагнуть відкрити свою справу або запустити новий продукт. Ви отримаєте знання у сфері зовнішньоекономічних зв'язків і ринків окремих європейських країн, необхідних, щоб будувати бізнес на міжнародному рівні.

Переваги навчання на Менеджментів англійською:

  • Студенти вивчають ділове право, мікро-і макроекономіку, маркетинг, управління людськими ресурсами, ведення переговорів, ділової переписки, написання звітів та бізнес-англійську мову у сфері управління.
  • SWPS навчає менеджерів, які проходять оплачувані стажування, зустрічаються з консультантами з навчання з підготовки підприємців (Академія Молодого Менеджера) і мають регулярні зустрічі з представниками компаній (Форум Передачі Знань)
  • У ході курсу, студенти вчаться практичному використанню спеціалізованого програмного забезпечення, бухгалтерського обліку, дізнаються про пакети для статистичного аналізу, підготовки бізнес-планів, проведення ефективних переговорів.

Перспективи працевлаштування

Після закінчення нашого університету, Ви можете працювати в:- банках- заклади, що замаються розрахунком ризику- бізнес-консалтинг- заклади, що займаютсья статистичним аналізом- управління людськими ресурсами- PR агентства- рекламні агентства

Умови навчання

Тривалість навчання: 6 семестрів / 3 роки

Мова навчання: Англійська (Видається англійський диплом)

Ціна за рік: 3950 EUR (оплати частинами не має)

Додатково нагороджуються учасники UP-STUDY

Окрім перших трьох місць, цінними сувенірами нагороджуються, також, студенти, які виявили старання та індивідуальний підхід до своїх робіт:

  • Лук'ященко Владислав (Золотоноша, Черкаська обл.)

Подарунок: Флешка SWPS

  • Сухий Роман (Біла Церква, Київська обл.)

Подарунок: Флешка SWPS

  • Почевалов Євген (Миргород, Полтавська обл.)

Подарунок: Набір колекційних ручок SWPS

Нагадуємо, що акція-фотоконкурс тривала з 20 травня по 28 травня. До участі були запрошені усі абітурієнти Університету SWPS учасники програми UP-STUDY. Дякуємо учасникам! Подарунки із фірмовою символікою вже надіслані переможцям!

Детальніше про Університет SWPS: Університет Соціальної Психології займає почесну 2 позицію у рейтингу престижних та перспективних університетів за програмою UP-STUDY "Навчання в Польщі". Серед його переваг слід відзначити якість освіти, європейське визнання, престиж серед роботодавців та чудові відгуки самих студентів учасників програми.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць

Вступайте на осінь 2021 та отримуйте курс польської мови на 50-100 годин безкоштовно

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини