Топ 10 "дивацтв", які вражають іноземців в Польщі?

6116
Facebook Twitter
Топ 10 "дивацтв", які вражають іноземців в Польщі?

Не те, щоб там відбуваються речі або ситуації, надзвичайні, просто, люди, які вперше бачать деякий розвиток подій, приходять в щире здивування, та саме про це ми поговоримо в даній статті.

Українці, а також, інші сусіди Республіки Польща, особливо зі східної сторони вважають, що мають багато спільного з польськими традиціями, мовою та менталітетом. Багато туристів, приїжджаючи на короткий час заявляють, що відчували себе, як вдома. Така обстановка є сприятливим, але Польща, не позбавлена ​​особливостей та принад. Правда, є такі речі, які іноземним туристам здаються дійсно дивними, особливо, якщо це перша країна, в якій вдалося побувати за кордоном. Не те, щоб там відбуваються речі або ситуації, надзвичайні, просто, люди, які вперше бачать деякий розвиток подій, приходять в щире здивування, та саме про це ми поговоримо в даній статті.

Дивацтва, які спантеличують гостей Польщі:

1. Закриття торгових центрів та інших магазинів у святкові дні. Польські громадяни дуже шанують традиції та цінують особистий відпочинок, тому, на Різдво Ви не знайдете відкритих продуктових магазинів. Всі закупівлі варто робити завчасно.
2. Постійне нарікання в будь-який невизначеній ситуації. Сама впізнавана риса поляків, яка веселить їх самих. Більшість корінних жителів РП не уявляють свого життя без narzekać (нарікання). Попри те, що велика частина резидентів живуть в хороших та комфортних умовах з матеріальним достатком, це не змінює того, що вони люблять зажурився з приводу влади, життя, цін.
3. Співзвучні слова з різним змістом. Є багато слів, які на слух сприймаються, практично, однаково, але мають абсолютно інший сенс. Деякі українці, живучи в Польщі констатували, що, для розрізнення таких особливостей, потрібно певний час прожити тільки в цьому середовищі.

4. Непідробний інтерес до політичного життя. Створюється таке враження, що про політику говорять всі, від дворічної дитини до 90-го дідуся. Ця тема завжди актуальна та завжди має нові ракурси, для обговорень.
5. Дивні, незвичні та непоєднувані страви. Чого вартий тільки суп з крові качки. Більш щадний дивний суп — фруктовий, який готується з води та різних літніх ягід.
6. Інший рахунок поверхів. Перший називають пАртер, який вважається нульовим, відповідно, другий — це перший й так далі.
7. Несвоєчасно прибувають потяги. Те, що громадський польський транспорт точний, як швейцарський годинник — не викликає сумнівів, але не поширюється на поїзди. Вони ходять з великим запізненням, часто, через погоду.
8. Незрозумілі літери на вхідних дверях. Пов'язано це з присутністю на богослужінні, під час якого освячують крейду та роздають присутнім. Після повернення додому, вони пишуть «K + M + B» або «C + M + B», що означає «Нехай Христос благословляє цей дім».

9. Поливаний понеділок. Давня традиція, яку тепер можна зустріти лише в провінціях або селах. Суть полягає в обливанні зустрічних у перший понеділок, після великодніх свят.
10. Великі черги до лікарів. У деяких випадках прийому можна чекати кілька місяців.

Підсумовуючи, фахівці UP-STUDY підкреслюють, що Польща — це контрастна країна, в якій сучасні технології можуть зустрітись з старовинними традиціями та краще це побачити своїми очима. Велика кількість видатних костелів, замки, гарні збережені площі, фонтани та сади — це те, що можна знайти в кожному польському місті та вразитись величчю. Міста, такі різні та схожі відразу, розкажуть свою історію та відкриють секрети. Приїжджаючи в РП та спілкуючись з корінними жителями можна помітити більше особливостей та дивацтв.

Акція, що може Вас зацікавити

Онлайн-презентація "Навчання в Польщі 2021-22"

Пропозиція

Міжнародна освітня презентація в Україні від офіційних представників польських ВНЗ

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини