Чи складна польська мова для вивчення слов'янами?

6623
Facebook Twitter
Чи складна польська мова для вивчення слов'янами?

Дана стаття буде корисна як для абітурієнтів польських університетів, так і інших українських громадян, які вирішили вивчити польську, оскільки ми розповімо про те, які складнощі можуть виникнути у процесі пізнання цієї мови.

Польська мова, як і будь-яка інша іноземна, при вивченні вимагає уваги до деталей, систематичності, відповідального підходу та мотивації. Без прикладення належного обсягу зусиль не вийде досягти розмовного рівня. Що стосується вивчення польської слов'янами, для яких вона є досить близькою, оскільки належить до їх мовної групи, то не можна сказати, що процес дається легко, навіть зважаючи на свою схожість. Дуже багато залежить від того, яку мету переслідує учень, а також яким методам вивчення віддається перевага. Дана стаття буде корисна як для абітурієнтів польських університетів, так і інших українських громадян, які вирішили вивчити польську, оскільки ми розповімо про те, які складнощі можуть виникнути у процесі пізнання цієї мови.

Кому та як вивчати польську? Які можуть виникнути складності?

Люди, які вирішили вивчати польську для розвитку кругозору, отримання можливості спілкуватися з носіями мови або для комфортного облаштування побуту у Республіці Польща, можуть вчитися самостійно, не маючи часових обмежень. Але, для абітурієнтів установ вищої освіти Польщі, яким до того ж потрібно отримання посвідчення (сертифіката), що підтверджує досягнутий рівень, краще вибрати якісні мовні курси або школу.

Варто зауважити, що єдиним складним моментом, який може виникнути при самостійному осягненні азів — це правильна вимова деяких літер. У польському алфавіті присутні з десяток таких букв, які незвичні для слуху інших слов'янських народів та мають складні поєднання звуків.

Тільки при кваліфікованій допомозі або використанні відео/аудіо матеріалів можна правильно їх завчити, тоді подальший процес пройде вже набагато легше. Неправильно вивчивши алфавіт Ви ризикуєте не досягти консенсусу з поляками, які не будуть розуміти сенс сказаних слів.

Як абітурієнтам та іншим охочим знайти хороші курси у Києві?

Оскільки є чималий попит на програми вивчення іноземних мов, у тому числі й польської, в останні десять років з'явилося багато компаній, що надають такі послуги, та не всі вони сумлінні та однаково хороші. Абітурієнтам, які планують здобувати вищу освіту в одному з університетів Польщі можна звернутися за допомогою у виборі курсів мови до компанії, через яку відбувається процес вступу. Наприклад, абітурієнти-клієнти компанії UP-STUDY дуже часто мають можливість придбати рівень польської — В2 за зниженою вартістю або взагалі абсолютно безкоштовно. Акційна пропозиція попередньої кампанії передбачала вивчення польської частину програми на території України, а другу частину — у Польщі. Таку унікальну пропозицію здатний запропонувати тільки лідер ринку освітніх послуг, яким є центр польської освіти UP-STUDY.

Віддавши перевагу іншим варіантам, стежте, щоб компанія відповідала таким критеріям:
— носій польської серед викладацького складу;
— хороша репутація серед колишніх випускників;
— доступна плата та висока якість;
— великий досвід у наданні послуг такого типу.Підбиваючи підсумки, фахівці UP-STUDY підкреслюють, що слов'янам може на йоту легше вчити польську мову, але не варто заявляти, що вийде нею оволодіти для розмовного рівня вже за місяць. Процес є досить трудомістким та вимагає від шести до дев'яти місяців стабільного, відповідального та систематичного вивчення. Також, досягнувши необхідного для вступу рівня В2 не варто зупинятися, продовжуйте активно працювати над придбанням та напрацюванням розмовного досвіду.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини