Самостійний вступ до Академії VISTULA зі знижкою до 300 євро

101737
Facebook Twitter
Самостійний вступ до Академії VISTULA зі знижкою до 300 євро

Академія VISTULA у Варшаві надає спеціальні умови для навчання - зарахування гарантовано без знання польської, без вступних іспитів та без ЗНО. Студенти можуть отримати знижку до 300 євро на навчання та безкоштовний курс польської або англійської мови.

Академія Фінансів та Бізнесу VISTULA (Варшава) підготувала спеціальні умови вступу до Польщі. Вартість навчання стартує від 650 євро/семестр або від 1100 євро/рік, початок навчання - жовтень, початок підготовчих курсів - серпень.

Розпочати безкоштовний самостійний вступ →

Вступити до академії Ви можете безкоштовно самостійно за інструкцією поданою нижче або користуючись послугами UP-STUDY зі знижкою 50%. 

Коротко про Академію VISTULA

Академія Фінансів і Бізнесу VISTULA є найстарішим недержавним та найбільш інтернаціональним вищим навчальним закладом у Польщі, у якому на польській та англійській мові навчаються студенти із більш ніж 100 країн світу. 

Профільні факультети: Менеджмент, ІТ та Програмування, Графіка, Бізнес, Готельно-ресторанний бізнес, Фінанси, Економіка, Англійська філологія, Журналістика та Міжнародні відносини

Загалом в академії викладається більше 20 перспективних напрямків.

Відзнаки Академії VISTULA

Академія щороку отримує численні нагороди від національних та міжнародних рейтингів. Останні здобутки це:

 • Згідно національного рейтингу Perspektywy академія входить у ТОП 5 найкращих університетів Польщі (2019 - 5 місце, 2020 - 4 місце, 2021 - 5 місце)
 • Згідно національного рейтингу Perspektywy академія є найбільш інтернаціональним університетом Польщі (2017 - 1 місце, 2018 - 1 місце, 2019 - 1 місце, 2020 - 1 місце, 2021 - 1 місце)

Подальше працевлаштування 

Академія активно співпрацює із великою кількістю світових партнерів роботодавців, які забезпечують студентів та випускників практикою та працевлаштуванням. Серед найбільш відомих: Microsoft, IBM, Google, Oracle, Santander Bank, Business Centre Club, Alior Bank, Aster, Ciech, TP-link, D-link, Sequence, Global One, MT Polska, Saint-Gobain, DAT Computer Concepts, Presspublica та інші.

Детальніше про спеціальну пропозицію

Умови вступу до Академії VISTULA передбачають знижку до 300 євро на перший рік навчання та безкоштовний двомісячний підготовчий курс польської або англійської мови у одному із кращих і найбільш популярних університетів столиці Польщі - Академії VISTULA. Зверніть увагу, що отримання знижки залежить від кількох чинників - від терміну подачі документів на вступ до вичерпання квоти на кожному із напрямків. Тому чим раніше Ви реєструєтеся на вступ, тим більше шансів отримати знижку Ви матимете.

Річна вартість навчання (зі знижкою до 300 євро) для українських абітурієнтів стартує вже від 1100 євро/рік.

Студенти, вступаючи до академії, отримують:

 • Знижку до 300 євро на навчання на всіх напрямках у Академії VISTULA, незалежно від мови навчання
 • Безкоштовний підготовчий курс польської чи англійської мови 2 місяці при ВНЗ
 • Зарахування без знання мови (польської/англійської)* 
 • Вступ без вступних іспитів та без ЗНО, лише на базі свідоцтва про закінчення школи/атестату
 • Можливість отримувати стипендії та студентські дотації під час навчання

* - проходження безкоштовного підготовчого курсу польської/англійської мови 2 місяці є обовʼязковим.

Умови вступу до Академії VISTULA зі знижкою до 300 євро

У Вас є дві опції вступу до Академії Фінансів і Бізнесу VISTULA:

 • БЕЗКОШТОВНО, якщо вступатимете самостійно і займатиметеся заповненням вступної анкети та підготовкою, перекладами та легалізацією документів. Для початку самостійного вступу заповніть анкету абітурієнта за цим посиланням: Безкоштовна реєстрація на сайті академії. Нижче Ви знайдете покрокову інструкцію та відео-інструкцію по самостійному вступу.
 • ЗІ ЗНИЖКОЮ 50%, за послуги UP-STUDY по пакету вступ "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО". Вартість послуг із організації вступу по знижці 50% та включає вступ під ключ: підготовка і переклади документів, легалізація документів, гарантія зарахування, безкоштовний підбір житла та інше. Детальніше про вступ із UP-STUDY

Інструкція зі вступу крок за кроком "Самостійний вступ"

Якщо Ви бажаєте самостійно пройти процес вступу та заощадити гроші, нижче Ви знайдете покрокову інструкцію як вступити зі знижкою без допомоги наших освітніх спеціалістів. Відеоінструкція із заповнення анкети подана нижче у цій статті.

КРОК 1. Зареєструйте на сайті Академії VISTULA анкету вступника за спеціальним посиланням - Анкета вступника.

КРОК 2. На Ваш e-mail надійде інформація щодо подальших кроків, які Вам потрібно буде виконати.

КРОК 3. Протягом вказаного терміну оплатіть навчання зі знижкою до 300 євро (щоб гарантовано отримати двомісячний або одномісячний безкоштовний курс польської у від 1 серпня. Рахунок-фактура від академії надійде Вам на e-mail (можна оплатити онлайн через Приват 24 або інший інтернет банкінг який підтримує онлайн оплату по системі SWIFT).

КРОК 4. У липні Вам потрібно прибути до Польщі та вирушити до академії за адресою: ul. Stokłosy 3, у кабінет номер 28, що на першому поверсі та особисто донести такі документи:

 • Закордонний паспорт (оригінал+копія)
 • Свідоцтво про закінчення школи (колишня назва Атестат) з додатком (оригінал+копія) з перекладом на польську
 • Квитанція про оплату навчання (копія)
 • 1 фото (3,5 на 4,5 см)

КРОК 5. З 1 серпня по 30 вересня пройти безкоштовні підготовчі курси польської перед навчанням на яких Ви інтенсивно вивчаєте мову, і з 1 жовтня у Вас уже розпочинається офіційний навчальний рік у академії.

Розпочати безкоштовний самостійний вступ →

Бажаємо Вам легкого та успішного вступу до Польщі!

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

28 стипендій на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого

Останні статті та новини