Elab Education Festival 2019 — подробиці події

3507
Facebook Twitter
Elab Education Festival 2019 — подробиці події

5 жовтня 2019 року у Варшаві відбудеться шосте видання Elab Education Festival (EEF) — найбільшого свята міжнародної освіти та планування кар'єри у цій європейській країні. Про всі подробиці дізнаєтесь з нашого огляду.

5 жовтня 2019 року у Варшаві, Республіка Польща, відбудеться шосте видання Elab Education Festival (EEF) — найбільшого свята міжнародної освіти та планування кар'єри у цій європейській країні. Відвідати його мають можливість студенти локальних та іноземних університетів, а також інші зацікавлені особи. Вхід вільний, але для цього потрібно пройти попередню реєстрацію на офіційному сайті.

Інформація про подію, яка пройде на початку осені у столиці Польщі

Цього року захід проходитиме під гаслом «Ваша освіта, Ваша історія». Лейтмотивом фестивалю є планування індивідуального шляху навчання, практичного виміру освіти та майбутніх професій. У заході візьмуть участь 50 закордонних університетів та експонентів, для учасників підготовлено 30 лекцій та семінарів. EEF включатиме Університет Рохемптон у Лондоні, Університет Ковентрі, Університет де Монфорт з Лестера, Університет Трента з Ноттінгема, Лондонський університет Вестмінстера, Університет VIA з Данії, Університет Сакро Куоре у Мілані, а також освітні установи з Великобританії та США.

Фестиваль адресований молодим людям, які планують навчатися за кордоном (а також їхати за кордон з метою стажування, обміну студентами або придбання другого ступеня чи подвійного диплома).

Участь у події — відмінна можливість для прямих переговорів з представниками університетів з усього світу та випускниками, які досягли професійних успіхів завдяки закордонним дослідженням. Для учасників були підготовлені презентації, семінари та бесіди з наставниками з кращих освітніх структур з усього світу.

 • Представники університетів дадуть відповіді, які компетенції будуть затребувані у майбутньому. Як поєднувати інтереси з власним шляхом навчання, щоб знайти себе у професії. Там буде практична інформація про навчання та роботу за кордоном, а також про можливості, які відкриваються, маючи за плечима закордонний досвід досліджень. Стереотип типово жіночої або чоловічої професії буде спростований. Разом з представниками таких компаній, як Google, Orange Leroy Merlin, учасники обговорять тему роботи у великих компаніях відразу після випуску: що чекає випускників на роботі, чого їм слід уникати та як справлятися зі стресом під час співбесіди. На додаток до презентацій та лекцій присутні зможуть взяти участь у семінарах, у тому числі на критичне мислення.
 • Час: початок о 9:00
 • Місце: Універмаг Bracia Jabłkowscy у Варшаві, вул. Брачком 25.
 • Вхід на захід безкоштовний після попередньої реєстрації за адресою: http://eef.edu.pl/
 • Партнер фестивалю — Education USA, офіційний сайт американського уряду про навчання у США.

  Акція, що може Вас зацікавити

  43 стипендії на 50% знижку на навчання

  Пропозиція

  Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

  Завантажте гід абітурієнта

  З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

  Останні статті та новини