Tech Challenge 2019 — інформація про подію

5303
Facebook Twitter
Tech Challenge 2019 — інформація про подію

Tech Challenge — справжнє свято для програмістів та любителів новітніх технологій. Виграйте 2000 злотих, шанс приєднатися до міжнародного проєкту City Pantry та банджи-джампінгу на Свідницьку!

Вже 4 липня у Барбара Барі по вул. Свидницька (Barbara na ul. Świdnickiej), Вроцлав, Республіка Польща, відбудеться Tech Challenge — справжнє свято для програмістів та любителів новітніх технологій. Виграйте 2000 злотих, шанс приєднатися до міжнародного проєкту City Pantry та банджи-джампінгу на Свідницьку!

Що чекає учасників події?

Під час заходу у всіх присутніх буде унікальна можливість прослухати дві експертні промови: Войцеха Крисяка, CTO Software Brothers та Девіда Стефана, керівника відділу інженерних робіт з City Pantry.

Після основної частини почнеться змагання, в якому братимуть участь чотири команди, кожна складатиметься з чотирьох осіб. 30 питань та головоломок в області програмування та технологій чекають претендентів на головний приз. Краща команда отримає 2000 злотих, та можливість приєднатися до міжнародного проєкту City Pantry.

Під час змагань інші учасники матимуть змогу спробувати банджі-джампінг, катання на американських гірках та навіть дайвінг з акулами. Все це стане можливим завдяки футуристичній віртуальній реальності (VR), яка буде доступна на заході у барі Барбара.

Tech Challenge — це шанс особисто познайомитися з доповідачами та поспілкуватися з ними у легких, неформальних обставинах.

Як взяти участь?

Вже стартувала реєстрація учасників, які бажають стати частиною заходу. Вільний вхід повинен стати ще одним аргументів на користь того, щоб відвідати подію або навіть позмагатися за значний приз. Кількість місць обмежена, тому не варто зволікати із записом на участь.

Більш детальну інформацію про подію та запис можна знайти на сторінці заходу у Facebook: https://www.facebook.com/events/2554434607914253/.

Хто є партнером Tech Challenge 2019?

По-перше, варто відзначити Software Brothers — компанію з розробки програмного забезпечення з більш ніж 10-річним досвідом створення веб- та мобільних додатків. UX/UI експерт. Компанія працює локально у столиці Силезії — у Вроцлаві та реалізує свої проєкти для клієнтів з усього світу (включаючи Великобританію, Австралію, Індонезію, США та Норвегію). Програмний центр Software Brothers сповнений технологій на основі JavaScript, таких, як Node.js, React.js, React Native, Angular. Vue.js, Electron та ін. Крім того, що вони створюють зручні додатки, також компанія спеціалізується на онлайн системах на основі масштабованих рішень. Робота у гнучкій методології дозволяє відповідати на будь-які запити ринку. Завдяки методології SCRUM їм вдається поставляти та постійно адаптувати продукт для задоволення найактуальніших потреб клієнта.

City Pantry — провідна онлайн-платформа для замовлення їжі у Великобританії. City Pantry пропонує їжу з сотень кращих ресторанів Лондона та Манчестера. Працює на ринку з 2013 року. Хороша їжа робить чудову компанію. Керівництво City Pantry так відгукується про себе: «Ми група пристрасних гурманів, які вважають, що кожна команда повинна їсти разом. Ми знаходимося у Лондоні, де ми обідаємо за нашим величезним столом тричі на тиждень. Ми приносимо кращу їжу найяскравішим талантам у всьому Лондоні».

  • 18.00 — початок, вітальне пиво.

  • 18.30-19.00 — Войтек Крисяк (Wojciecha Krysiaka): «Як створити розширену панель адміністратора у Node.js та реагувати з використанням AdminBro».
  • 19.00-19.30 — Девід Стефан: «Технічна інфраструктура для доставлення великих замовлень на їжу у Лондоні»
  • 19.45-21.00 — Tech-Challenge/VR
  • 21.15-21.30 — Фінал та оголошення результатів, вручення призів, фото та відео
  • 21.30-23.00 — Робота у мережі, VR, пиво та відпочинок
 • Акція, що може Вас зацікавити

  Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

  Пропозиція

  Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

  Завантажте гід абітурієнта

  З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

  Останні статті та новини