Страшна історія — популярна серія книг повертається на польський ринок

4822
Facebook Twitter
Страшна історія — популярна серія книг повертається на польський ринок

Вам не подобається вивчати історію? Вам нудно на лекціях, присвячених часам, які давно пройшли? Тепер це може змінитися! Дуже популярна серія книг «Strrraszna historia» повертається у продаж на польський ринок!

Вам не подобається вивчати історію? Вам нудно на лекціях, присвячених часам, які давно пройшли? Тепер це може змінитися! Дуже популярна серія книг «Strrraszna historia» повертається у продаж на польський ринок! Нове видання з'явилося 22 серпня 2018 року у книжкових магазинах у всій країні. Це цикл, який робить вивчення історії не нудним процесом. Це щось немислимо цікаве для дітей та молодих людей з сильними нервами та добрим почуттям гумору. Оскільки історія Польщі часто перепліталася з іншими державами, прочитати даний цикл варто студентам з України та інших країн СНД, які навчаються у польських університетах. У статті ми розповімо про специфіку змісту книг серії «Strrraszna historia».

Серія книг «Стрррашна історія». Чого очікувати?

Серія книг «Strrraszna historia» представляє найважливіші події у смішному, іноді дуже буквальному вигляді, але без помпезності та пафосу, котрі часто зустрічаються у школі та підручниках з історії. В окремих томах найстрашніші факти стають більш пригладженими, а детальна інформація, дати, цифри, події та цікавості легше запам'ятовувати юним та молодим читачам. Завдяки оригінальному опису, комічним ілюстраціям та великій дозі гумору, кожен може насолоджуватися вивченням історії. Серед прем'єри титулів були: «Неймовірні інки», «Ці противні ацтеки», «Великі греки», «Ці середні римляни», «Жахливе середньовіччя та жорстокі вікінги».Серія «Strnaszna historia» — це глобальний бестселер, випущений більш ніж 30 мовами та продається тиражем, більш ніж 25 мільйонів екземплярів в усьому світі.

Книги, які з'являються у Польщі, були написані британцем Террі Деррі та проілюстровані австралійським карикатуристом Мартіном Брауном, а також британським автором та ілюстратором Філіпом Рівом.Феномен цих книг пояснюється самим автором, Террі Деррі, підкреслює той факт, що більша частина населення не тільки Польщі, а й інших країн Європи, не розповідають поколінню, котре підростає, правди про історію, тому зробити подібне взялися автори та ілюстратори даного циклу.

Автори, як письменники, так і ілюстратори, бажають спочатку привітати своїх читачів, а по-друге, надати їм правдиву інформацію. Вони хочуть залучити читача до того, що, те, що є фактом для деяких дослідників, не так очевидно для інших. Тому, при описі історичних подій, Деррі часто посилається на думки різних вчених та підриває непогрішність деяких істориків. Він робить все це у типовому стилі Макабре.

Цикл «Strrraszna historia» — це оригінальна історія, завжди захоплююча, іноді з гострими відчуттями, в інші часи, повна гумору, цікавості та емоцій, які спонукають дітей, студентів та іншу молодь дізнаватися правду про минуле. Кожен том серії показує, наскільки це захоплююче. Є шанс, що молоді читачі будуть любити історію та дивувати вчителів/викладачів своїми знаннями. Наступні заголовки у серії будуть випущені у першому кварталі 2019 року.

Підбиваючи підсумки, фахівці UP-STUDY підкреслюють, що у студентів польських університетів, дуже часто на першому курсі до програми включений предмет історії тому, читаючи представлений цикл, з'являється шанс блиснути своїми знаннями. Також, під час проїзду громадським транспортом на заняття, буде можливість провести час не тільки з користю, але й досить весело, завдяки гумору, який укладено у кожному з томів. Читаючи якісну та пізнавальну літературу, яка, до того ж, легко запам'ятовується, Ви зможете підняти свої знання на новий рівень, розвиваючи себе як особистість та зміцнюючись у своєму світовідчутті. Також, для українців та інших іноземців, читання серії «Strrraszna historia» стане прекрасною практикою польської мови.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка на вступ для 10 класників

Акція 499 євро 4000 грн

Пакет "Все Включено" зі спеціальною знижкою для учнів 10 класу

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини