ТОП-3 помилок при вивченні польської мови

6870
Facebook Twitter
ТОП-3 помилок при вивченні польської мови

Дана стаття буде цікава не тільки абітурієнтам освітніх структур Польщі, а й усім тим, хто хоче вивчити польську мову, оскільки ми викладемо найпоширеніші помилки на цьому терені.

Під час вивчення іноземної мови потрібно бути дуже обачними, адже вибравши неправильну/невідповідну методику, малокомпетентного викладача або неякісну мовну школу — Ви ризикуєте витратити свій час даремно, не досягнувши бажаного результату у необхідний термін. На сьогодні, коли перед нашими співвітчизниками відривається так багато можливостей реалізувати свій потенціал у Республіці Польща, є гостра потреба вивчити цю мову. Існує багато помилок, які можна допустити під час її вивчення. Дана стаття буде цікава не тільки абітурієнтам освітніх структур Польщі, а й усім тим, хто хоче вивчити польську для інших цілей: бізнес, ділові зв'язки, облаштування побуту тощо, оскільки ми викладемо найпоширеніші помилки на цьому терені.

ТОП-3 помилок, які допускають українці під час вивчення польської

1. Неправильно завчений алфавіт. Таке трапляється при виборі методу самостійного вивчення. Якщо було прийнято рішення вчитися за друкованими матеріалами, виникає ризик, що учень неправильно прочитає транскрипцію, та буде невірно вимовляти деякі літери. У польській зустрічаються букви з дуже складним та незвичайним поєднанням звуків, які незвичні українському слуху. Зважаючи на це, навіть вибираючи самостійне навчання, алфавіт вивчайте з аудіо або відео супроводом.

2. Несистематичне навчання. Такі стихійні заняття не дадуть очікуваного результату. Іноземна мова вимагає уваги до деталей, відповідального підходу та систематичності. Тільки правильний графік занять, в ідеалі, кілька годин щодня, допоможе досягти потрібного рівня.

3. Відсутність повторення пройденого матеріалу. Багато нехтують повторенням вивченого матеріалу, що, згодом, негативно впливає на якість знань. Кожне заняття починайте з того, що переглядайте вивчені уроки, пройдіть кілька тестових завдань або перевіркових вправ, та тільки після цього приступайте до освоєння нової інформації.

Самостійне вивчення або мовна школа?

Звичайно, все залежить від Ваших пріоритетів, а також від того, яку мету Ви перед собою ставите. Якщо це особисті потреби, та Ви маєте у своєму розпорядженні великою кількістю часу, тоді можна потихеньку вчитися самостійно. Але, якщо знання польської обумовлено бажанням вступати до одного з університетів, тоді краще вдатися до допомоги мовної школи. Такому вибору є багато пояснень: школа надасть систематичні заняття за зручним графіком; якщо серед викладачів є носій мови, буде відмінна можливість попрактикувати розмовні навички, а також, що важливо, спеціалізовані курси або школа допоможуть отримати сертифікат, що підтверджує отриманий рівень володіння польською. Фахівці UP-STUDY радять дуже уважно ставитися до вибору школи з вивчення мови, звертаючи увагу на позитивні відгуки від колишніх учнів, доступну плату, високий рівень якості та інші важливі чинники.

З вищевказаної інформації випливає, що під час вивчення іноземної мови, при неправильно організованому процесі, можуть бути допущені помилки, що впливають на швидкість та якість отримання знань. Якщо у запасі є багато часу, а метою вивчити польської є особистий розвиток та ділові контакти, тоді можна вибрати самоосвіту. Але, плануючи вчитися в одному з університетів РП, при виникненні необхідності отримати якісні знання та сертифікат, потрібно підібрати хорошу та доступну мовну школу або професійні курси.

Акція, що може Вас зацікавити

28 стипендій на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини