Стартує 3-й Чемпіонат Польщі з квест-кімнат

4944
Facebook Twitter
Стартує 3-й Чемпіонат Польщі з квест-кімнат

У другому випуску заходу взяли участь 2750 учасників — цього року змагання проходитимуть у відкритій формі, що означає, що до них можуть приєднатися команди з усього світу.

Почалася реєстрація на Poland Escape 2019, який є 3-м чемпіонатом Польщі з квест-румів. У другому випуску заходу взяли участь 2750 учасників — цього року змагання проходитимуть у відкритій формі, що означає, що до них можуть приєднатися команди з усього світу. Деякі з кімнат монтували за мотивами популярних художніх фільмів — руми відбору будуть збережені у конвенції фільму «Люди Ікс: Темний Фенікс». Участь у конкурсі є безкоштовна, а за втечу з кімнати можна виграти цінний приз.

Ескейп-кімнати (так звані головоломки) — це форма інтелектуальної розваги, в якій гравцям необхідно розв'язати ряд задач, ручних завдань та головоломок, щоб пройти всю історію гри та вибратися з кімнати. Сучасні квести, завдяки використанню передових технологій та професійної сценографії, гарантують дуже реалістичний досвід. Завдяки цьому, розвага розвинулася до такого ступеня, що вже створено та успішно функціонує подібний спортивний рух. Ентузіасти формують свої команди, регулярно тренуються та змагаються з іншими на час виходу з певної кімнати.

Якуб Кабан з Lockme.pl, співорганізатор втечі з Польщі особливо підкреслив, що ця гра підкорює серця тих, хто шукає цікаві форми проведення «офлайн» у всьому світі, та, хоча це чиста розвага, її природна еволюція виглядала як елемент конкуренції. Люди, у яких в акаунті кілька десятків, а іноді навіть кілька сотень кімнат, почали шукати можливості змагатися з іншими. Саме для них три роки тому було організовано перше видання «Втечі з Польщі», та, як можна побачити, воно набирає обертів.

Так, популярність конкурсу з року у рік зростає дуже швидко, є пропозиції від зацікавлених сторін з-за кордону, тому у поточному році конкурс буде мати міжнародну формулу. Як і у попередні роки, все почнеться зі сцени в інтернеті, потім вже готуються завдання у стаціонарних приміщеннях у Познані, та, нарешті, восени, грандіозний фінал у Вроцлаві.Команди повинні складатися з 2-4 гравців, та можуть бути представлені на веб-сайті polandescape.com до 11 травня, коли почнеться перший етап, який є єдиним етапом в Інтернеті (гра «вкажи та клацни»). Після цього, команди, які просунуться далі, змагатимуться у вихідні 8-9 червня у Galeria Malta у Познані у спеціально відведених для цього кімнатах, посилаючись на фільм «Люди Ікс: Темний Фенікс», прем'єра якого відбудеться 7 червня. Наприкінці осені у Вроцлаві відбудеться великий фінал, який залишається загадкою до останнього моменту. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна, а головний приз — поїздка всієї команди на вихідні до квест-кімнати в одному з європейських міст.

Польща є першою країною у світі, яка почала організовувати свої чемпіонати у квест-кімнатах. Повільно інші країни, такі як Бельгія, йдуть цим шляхом, але популярність втечі з Польщі безпрецедентна. Саме тому організатори бажають відкрити свої двері для учасників з-за кордону, які, до слова, стукають у них. Якщо така тенденція збережеться, планується, що через деякий час в організаторів «Втечі з Польщі» з'явиться можливість проводити події у масштабах чемпіонатів Європи, а може бути, й всього світу. Вони також прагнуть показати учасникам та спостерігачам, наскільки популярні квест-кімнати, як неймовірно залучені до розробки цієї розваги його любителі, наскільки високі у плані якості сучасні руми та наскільки широка їх пропозиція.Більш детальна інформація про третій Чемпіонат Польщі з квест-кімнат та реєстрація на сайті: https://polandescape.com

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка на вступ для 10 класників

Акція 499 євро 4000 грн

Пакет "Все Включено" зі спеціальною знижкою для учнів 10 класу

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини