Соціальна програма «Робота з нами» завойовує Польщу

4588
Facebook Twitter
Соціальна програма «Робота з нами» завойовує Польщу

Амбітна програма полягає у підтримці молодих людей, зацікавлених в роботі у сфері торгівлі та послуг, підвищенні професійної кваліфікації та пошуку стабільної зайнятості.

Соціальна програма «Робота з нами» підкорює Республіку Польщу. У проекті беруть участь найбільші торговельні центри країни. Galeria Mokotów, почала даний проект, а Galeria Wileńska продовжує реалізацію цієї соціально важливої ​​мети, яка є частиною довгострокової стратегії CSR Unibail-Rodamco. Амбітна програма полягає у підтримці молодих людей, зацікавлених в роботі у сфері торгівлі та послуг, підвищенні професійної кваліфікації та пошуку стабільної зайнятості.

«Робота з нами» є ключовим елементом діяльності власника та менеджера Galeria Mokotów та Galeria Wilenska, Unibail-Rodamco. Інтерес до навколишнього середовища та підтримання позитивних відносин з ним з допомогою продуманої діяльності, спрямованої на місцеві спільноти, протягом багатьох років став основою бізнес-діяльності компанії. Ініціатива поточного року є важливим елементом нової стратегії КСВ Групи Unibail-Rodamco, запланованої аж до 2030 року.

Передбачається створення кращих місць для роботи

Якуб Скварло, оперативний директор Unibail-Rodamco по Центральній Європі підкреслює, що організатори проекту успішно продовжують довгостроковий план сталого розвитку для всієї Групи.

Його основні цілі містять: екологічний підхід до навколишнього середовища та зміну ставлення людей в бік більшої залученості, особливо тих, які знаходяться у найближчому оточенні. До 2030 року планується скоротити вдвічі викид вуглекислого газу, а також підтримати місцеву зайнятість завдяки робочим місцям у торгових центрах організаторів.«Працюйте з нами» — це польська версія соціальної програми «UR for Jobs», реалізованої у декількох європейських країнах. У минулому році програма охоплювала 15 торгових центрів, у тому числі Вільнюську галерею. Цього року Galeria Mokotów також приєднається до програми.В рамках ініціативи планується навчання молодих людей у ​​віці до 30 років, які пройдуть з 21 по 23 травня. Співробітники Unibail-Rodamco братимуть участь у низці заходів, запланованих для майбутніх співробітників на добровільній основі.

Освіта та підвищення кваліфікації

9 квітня розпочався набір на навчання, до 11 травня кожен охочий може зареєструватися на платформі: www.pracujznami.com.pl. Планується навчити до 100 чоловік. Під час тренувань, тривалістю не менш ніж 6 годин, в групах з кількох людей, будуть, серед іншого, інтерв'ю з професійними консультантами, пропозиції роботи від орендарів, що беруть участь у проекті, а також інтерв'ю з набору персоналу, яке також відбудеться 25 травня під час ярмарку вакансій.

Індивідуальна робота

Пропозиція роботи буде різноманітною: від таких галузей, як роздрібні продажі, харчування, до безпеки, очищення, доставки та логістики. Одним з ключових елементів програми стане волонтерство співробітників Unibail-Rodamco, які братимуть участь в організації навчання та ярмарку вакансій.Програма вже широко транслюється, у тому числі в цифрових каналах Галереї, у громадському транспорті та через листівки, поширювані в місцевих офісах та школах. Вся ініціатива перебуває під патронажем мера району Прага-Полнок та мера Мокотовского району.

Тисячі робочих місць для молоді

У 2017 році в 15 країнах у рамках програми «UR for Jobs» у всіх регіонах, де працює Unibail-Rodamco, більш ніж 440 молодих людей отримали в цілому 18 000 годин навчання. 56% учасників, які становлять до 250 чоловік, знайшли роботу або почали свою освіту, що дозволило їм отримати відповідну кваліфікацію. Це важлива соціальна ініціатива, оскільки в Європі до 20% молодих людей у ​​віці до 25 років є безробітними.Зрештою, до 2020 року програму «UR for Jobs» буде впроваджена в усіх торгових центрах Unibail-Rodamco, в даний час 67 одиниць в Європі. Глобальна мета проекту — створювати до 1000 нових робочих місць щорічно.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини