Рекомендовані вакансії у 2018 році — компанії, які піклуються про своїх співробітників

6714
Facebook Twitter
Рекомендовані вакансії у 2018 році — компанії, які піклуються про своїх співробітників

Роботодавці, які отримали сертифікат «Інвестор у людський капітал», піклуються про своїх співробітників. Премія присуджується компаніям, в яких співробітники рекомендують своє робоче місце!

Роботодавці, які отримали сертифікат «Інвестор у людський капітал», піклуються про своїх співробітників. Премія присуджується компаніям, в яких співробітники рекомендують своє робоче місце! Оскільки 2018 рік успішно завершено, а 2019 — прекрасно стартував, відкриваючи не тільки шанси з перспективою на майбутнє, але й можливості підведення ґрунтовних підсумків, вдалося отримати інформацію щодо того, які з компаній, що діють на території Республіки Польща, є привабливими для співробітників.

Протягом 17 років, програма «Інвестор у людський капітал» відрізняє підприємства за запровадженою кадровою політикою. Думка співробітників за наступними напрямками враховується у ході анонімного опитування останніх про ступінь задоволеності та залученості:

— загальна задоволеність роботою (включаючи рівень задоволеності співпрацею з керівником та колегами, щастя та радість від умов на місці праці);

— залучення працівників (у тому числі рекомендація співробітниками компанії як роботодавця, прагнення до виконання прямих обов'язків з відповідальним підходом та ентузіазмом);

— відносини (у тому числі відносини з керівництвом, співпраця, спілкування у компанії, корпоративна культура);

— компетенції (враховуючи можливість розвитку, придбання додаткових навичок та кар'єрного зростання);

працівник, як посол (включаючи рекомендації послуг/продуктів компанії, згода з цінностями фірми, підтримка гудвілу не тільки у робочому середовищі, а й поза ним).

Тільки ті польські організації, в яких реалізуються заходи в області кадрової політики, сприймаються та оцінюються співробітниками. Саме завдяки голосу та рекомендаціям працівників роботодавець може отримати звання «Інвестор у людський капітал».

Серед роботодавців Польщі, нагороджених у 2018 році, відзначимо наступних:

— Брікоман (Bricoman)

— Лінк4 (Link4)

— Емітель (Emitel)

— Олександр Манн Рішення Польща (Alexander Mann Solutions Poland)

— NetWorkS!

— Doehler

— Еверест Фінанс (Everest Finanse)

— Борг Уорнер Жешув (Borg Warner Rzeszów)

— Caparol Polska

— T-Mobile Polska

— MAN Bus

Якщо Ви зацікавлені у тому, щоб розпочати співпрацю з однією із зазначених компаній, або бажаєте дізнатися більше про заслужених роботодавців, можете перейти за посиланням https://inwestorwkapitalludzki.pl/laureaci

Організатор програми «Інвестор у людський капітал» (Inwestor w Kapitał Ludzki) є Фонд обсерваторії цифрових знань. Члени фонду провели ґрунтовні дослідження задоволеності та залучення співробітників. Вони стануть у пригоді не тільки компаніям, які мають титул (як визнання своїх заслуг), але й тим, які не наблизилися до десятки обраних, адже у них з'явиться можливість знайти свої недоліки у веденні власної кадрової політики та на позитивному прикладі внести необхідні корективи.

Місія Фонду Обсерваторії Цифрових Знань (Fundacja Digital Knowledge Observatory) полягає у тому, щоб поширювати застосування передового досвіду у сфері HR та бізнесу, сприяти обміну досвідом та співпраці в управлінському середовищі, підвищувати професійну кваліфікацію польських менеджерів та створювати стандарти управління.

Фонд надає інформацію, однаково корисну як роботодавцям, так і фахівцям, які перебувають на стадії пошуку гідного місця праці. Варто зауважити, що у поточному році мінімальна заробітна плата була підвищена, як і винагороди за виконану роботу у різних секторах, але дохід для багатьох не є вирішальним фактором. Все більше людей схиляються до того, що робота повинна приносити однаково як достаток, так і моральне задоволення, а подібний рейтинг допоможе у цьому розібратися.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини