Реєстрація на 7-е видання Krakostop почалася!

3966
Facebook Twitter
Реєстрація на 7-е видання Krakostop почалася!

Наступна редакція Кракостопа (Krakostop) стрімко наближається! У поточному році гонитва, збирається підкорити болгарське узбережжя, а точніше мальовниче місто Кітен, розташоване у 59 км від Бургаса.

Наступна редакція Кракостопа (Krakostop) стрімко наближається! У поточному році гонитва, збирається підкорити болгарське узбережжя, а точніше мальовниче місто Кітен, розташоване у 59 км від Бургаса. Захід проходитиме з 27 квітня 2019 року по 2 травня 2019 року.

На старті буде 500 учасників (250 пар), завданням яких буде дістатися автостопом у найкоротші терміни до фінішної межі. Як і щороку, Krakostop відправиться від будівлі Дидактичного Центру Гірничо-Видобувної Академії (Centrum Dydaktyki Akademii Górniczo-Hutniczej). Переможцями стане пара, яка першою досягне мети. Організатори готують серію сюрпризів для учасників та забезпечать хороші розваги на місці. Це відмінна пригода та можливість провести вікенд абсолютно інакше.Ціна стартового пакета становить 50 злотих з людини, у вартість входить футболка, посвідчення особи, гаджети-кракостопи та товари, отримані від спонсорів (вода, китайські супи, паштет та т.д.).З огляду на викладену інформацію, якщо Ви не знаєте, що робити на пікніку? Ніколи не чули про Кракостоп? Хочете знати, що це? Бажаєте спробувати автостоп, але трохи дезорієнтовані? Варто краще ознайомитися з деталями події.

Якщо хоча б одна з Ваших відповідей на вищевказані питання — так, в організаторів є дещо для Вас! CRACSTOP люб'язно запрошує зустрітися з ними, де будуть надані відповіді на всі запитання. Тут буде розказано детально про компанію, специфіку заходу, а також про попередні випуски події. Серед іншого вдасться дізнатися про новий випуск гонитви Buglaria, про подорож автостопом та про визначні пам'ятки, які очікують на фінішній межі.

Трохи передісторії про цю міжнаціональну подію

Krakostop — це проект, який народився у головах чотирьох друзів, пов'язаних з геотуризмом Наукового кола та загальною пристрастю до пошуку нового. З цієї суміші, а також участі в автостопній гонитві, виникла думка на одній із зустрічей. Бачення, яке народилося у творчому завзятті та залило пусте пляма на автостопній карті Польщі. Участь у такому заході — це можливість познайомитися з багатьма новими, дивовижними людьми, які поділяють Ваші інтереси. Кожен з них принесе багато історій з своїх подорожей автостопом. Не виключаються навіть подорожі з водієм вантажівки, котрий квапиться на футбольний матч улюбленої команди. Багато людей роблять свої перші кроки у цій гонитві як автостопщики. Це можливість для доброзичливих студентів з мізерним бюджетом провести веселі вихідні у травні. Кожна подорож автостопом — це пригода, трохи божевільна, повна несподіванок, та у разі такої події відомі люди становлять велику цінність. Люди, які беруть участь у таких проектах, у тому числі й водії, позитивно дивляться на тих, хто стоїть на узбіччі дороги з витріщеним пальцем.Організатором події є Асоціація Краківських Студентів — Krakostop. Вона об'єднує студентів з усіх краківських університетів. Асоціація діє з 2016 року.Перше видання було пригодою та спробою для організаторів. Ніхто з них раніше не створював такий проект. Однак були люди, які бачили потенціал цієї ідеї та допомагали в її реалізації. Це не пройшло повз увагу, та, у підсумку, вдалося організувати «Кракостоп», першу гонитву у Кракові автостопом. Ніхто не очікував такого інтересу до проекту. Організатори з недовірою дивилися на лайки, котрі прибували на фан-сторінці. Це дало їм мотивацію стати ще більш залученими, що перетекло в уже сьоме видання події. Приходьте та дізнайтеся, як можна провести божевільний пікнік. Щоб стати частиною події, необхідно підписатися на участь з допомогою реєстрації на офіційному сайті, перейшовши за посиланням: www.krakostop.eu.За додатковою інформацією можна стежити на фан-сторінці Krakostop: https://www.facebook.com/krakostop/

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 50% на вступ до Польщі 2023

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2023 та отримуйте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської 4-8 місяців

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини