Рецензія на дипломну роботу. Про що вона, якщо це стосується завершення навчання в одному з польських ВНЗ?

100
Facebook Twitter
Рецензія на дипломну роботу. Про що вона, якщо це стосується завершення навчання в одному з польських ВНЗ?

У статті ми розповімо про те, що ще потрібно зробити до закінчення обраного польського університету. Подивіться, про що повинно говоритися у рецензії дипломної роботи, без якої не вдасться захистити диплом!

Захист дисертації бакалавра, магістра або інженера у польських установах вищої освіти є формою іспиту наприкінці навчання, який чекає на кожного студента. Для отримання диплома про досягнутий науково-кваліфікаційний рівень недостатньо просто пройти останню сесію, написати більш тривалий навчальний проект та прийти до призначеної дати зустрічі з комісією. У статті, розміщеній нижче, ми розповімо про те, що ще потрібно зробити до закінчення обраного польського університету. Подивіться, про що повинно говоритися у рецензії дипломної роботи, без якої не вдасться захистити диплом!

Оцінка дипломної роботи студентів, що завершують навчання у будь-якому з університетів Республіки Польща

При написанні дипломної роботи, студенти випускного курсу погоджуються з промоутером, який оцінить науковий текст. Після остаточної передачі підготовленої за всіма канонами бакалаврської, інженерської або магістерської дисертації до деканату, академічний учень повинен надати рецензенту одну копію роботи у друкованому або електронному вигляді. Рецензія, тобто думка фахівця, що має високу кваліфікацію у тому напрямку, в якому написана наукова робота, серед іншого містить оцінку про зміст, синтаксис, лінгвістичні цінності та інше. Додається вона разом з бальною оцінкою за шкалою від 2 до 5 в архів даного університету за кілька днів до офіційної дати захисту студента.

Рецензія на наукову працю польського учня ВНЗ

У студента буде оцінка його роботи, щоб розглянути її перш, ніж продовжити захист. Така оцінка — це коротка думка обраної людини про створений науковий текст. Зазвичай вона надається у вигляді таблиці, до якої включається інформація про отриману замітку та короткі відомості про зміст роботи.

Випускник-рецензент. Як відбувається взаємодія?

Рецензентом є людина, яку особисто або за рекомендацією наукового керівника вибирає студент, котрий написав дипломну роботу. Рецензент, як і раніше обраний промоутер, з яким студент створює науковий текст, дотримуючись порад, повинні мати, не менш ніж ступінь доктора наук. Фахівці, які оцінюють дипломну роботу, додають свою думку до вищезгаданої системи, а також беруть активну участь у захисті разом з головою комісії.

Оцінка дипломної роботи

Оцінка є частиною скорингу, що складається з трьох частин — вона впливає на кінцевий результат, який з'являється у випускному дипломі. Результати, отримані для захисту дисертації, та загальні середні оцінки з усіх предметів, які студенти відвідували в університеті, також беруться до уваги.

Варто зауважити, що на поточний момент у Польщі відбуваються зміни у деяких аспектах, які стосуються науки та вищої освіти. Таким чином, зовсім недавно Міністерство науки та вищої освіти Польщі опублікувало першу версію нового списку скорингових публікацій, в якому налічувалося близько 536 найменувань. Більшість аванпостів у рейтингу — польські компанії. Припущення такого типу списку полягає у тому, щоб оцінити роль монографій у гуманітарних та соціальних областях. Чи підвищить ця ідея якість наукових публікацій у Польщі? Покаже тільки час.

З вищевказаної інформації випливає, що рецензія, наявність якої обов'язково для кожної дипломної роботи, в основному, складається з оцінки змісту, актуальності обраної проблематики та запропонованих варіантів вирішення. Найчастіше, студенти обирають рецензента самостійно. Іноді, з проханням про допомогу у виборі останнього можна звернутися до промоутера. Не важливо, як вибирати рецензента, головне — це повинен бути фахівець, мінімум зі ступенем доктора та ґрунтовними знаннями у напрямку, який було вибрано студентом.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини