Захист дипломної роботи або як отримати диплом про закінчення у РП?

3623
Facebook Twitter
Захист дипломної роботи або як отримати диплом про закінчення у РП?

Учень ВНЗ повинен захищати свою дипломну роботу. Як саме відбувається процес захисту дипломної роботи у польських університетах, студентами яких все частіше стають наші співвітчизники, ми розповімо у даній статті.

Дипломна робота (магістерська, інженерна дисертація) — це документ, який може отримати будь-який студент вітчизняної або іноземної установи вищої освіти, котрий завершує певний етап навчання. Втім, придбати його не так просто, тому що це вимагає від студента написання якісного наукового тексту з великим об'ємом. Це ще не все, тому що учень ВНЗ повинен захищати свою дипломну роботу. Як саме відбувається процес захисту дипломної роботи у польських університетах, студентами яких все частіше стають наші співвітчизники, ми розповімо у даній статті.

Захист дипломної, магістерської або інженерної дисертації

Захист дисертації очікує студентів наприкінці кожного етапу навчання в університеті. Він полягає у тому, щоб довести екзаменаційної комісії, що науковий текст написаний особисто студентом, а також, що у процесі створення проекту були проведені власні дослідження, що дозволяють запропонувати варіанти розв'язання проблеми, яка розглядалась. Авторство є найбільш важливим у цьому випадку, та тому необхідно надати вичерпні відповіді на питання, пов'язані зі змістом роботи. Наприкінці навчання неможливо пройти захист з текстом, створеним іншим студентом або дослідником, тому що кожна дипломна робота проходить через програму боротьби з плагіатом. Уникнути плагіату можна дуже легко. Фахівці центру польської освіти UP-STUDY підкреслюють, що програми антиплагіату дуже чутливі до тексту, що копіюються з Інтернету та друкованих ресурсів, тому варто робити

відповідні посилання, або ж перефразувати використовуваний уривок. Однак їх потрібно правильно формулювати, тому варто ознайомитися з правилами оформлення, щоб Ви знали, як робити виноски.

Дипломний іспит. Як його приймають у польських університетах

Захист дипломної роботи — це ще не все, що необхідно для успішного завершення певного етапу навчання. Під час зустрічі з комітетом, студентам необхідно також скласти іспит, що відноситься до обраної галузі досліджень. У цьому випадку екзаменаційна комісія ставить одне питання, на яке потрібно надати вичерпну відповідь.

Як підготуватися до захисту дипломної роботи?

Важливим повинна бути самописна дипломна теза, тому що у такій ситуації комітет не може «завалити» студента. Завдяки авторству учень знає кожну деталь та всі тонкощі контенту, який він створив. Варто уникати переписування текстів з Інтернету та платити комусь іншому, щоб написати роботу, тому що це може перешкодити захисту.

Питання для дипломного іспиту зазвичай ставляться адміністрацією університету, тому все, що потрібно зробити, вивчити відповіді на них, як і при будь-якій іншій екзаменації.

Крайній термін для захисту дисертації бакалавра або інженерної роботи

Бакалаврські та магістерські дисертації у польських установах освіти захищають у червні, липні або вересні. У разі інженерного диплома терміни відрізняються, тому що весь етап навчання триває 3,5 року, що означає, що іспит проводиться у січні. Точна дата захисту визначається промоутером, а також керівництвом університету.

Підсумовуючи, варто підкреслити, що створення дипломного тексту — трудомісткий процес, який вимагає уваги до деталей кожної окремої глави та проекту у цілому. Не менш важливим є захист наукової роботи, тому краще ґрунтовно підготуватися, можливо зробити невеликі замітки та прорепетирувати виступ перед колегами. Ні в якому разі не потрібно сприймати захист, як тортури, це всього лише шанс донести результати своїх досліджень до приймальної комісії та старт до безхмарного майбутнього.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Знижка 50% на вступ до Польщі 2024 + Курс при ВНЗ

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2024 та отримуйте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини