Професії майбутнього — які спеціальності вибрати?

6001
Facebook Twitter
Професії майбутнього — які спеціальності вибрати?

Професії майбутнього або спеціальності, найбільш затребувані на ринку праці та від цього дуже прибуткові. Які заняття слід обрати, щоб не турбуватися про свою роботу? Про це ми будемо говорити у даній статті.

Все частіше можна почути про професії, добре оплачувані та бажані роботодавцями — це так звані майбутні змагання. Яке професійне спрямування вибрати, щоб забезпечити цікаву та добре оплачувану роботу? Професії майбутнього або спеціальності, найбільш затребувані на ринку праці та від цього дуже прибуткові. Які заняття слід обрати, щоб не турбуватися про свою роботу? Про це ми будемо говорити у даній статті.

ТОП 6 затребуваних напрямків з перспективою на майбутнє

Кожен, хто стикається з вибором курсу навчання, повинен прийняти непросте рішення. Деякі професії стають все більш важливими (наприклад, IT-індустрія), водночас як інші кануть у Лету (наприклад, швець). Ніхто не хоче помилитися у цьому аспекті, але зараз це не стільки страшно, адже завжди можна перепрофілюватися, вивчити суміжну професію або взятися за кардинально інше дослідження. Але, у цьому випадку буде витрачено більше часу для досягнення бажаних висот. Ось список найбільш бажаних професій, щоб не доводилося турбуватися про своє майбутнє. Рекомендуємо придивитися до нього детально, зважити всі за та проти, зіставити з особистими якостями, вимогами та параметрами, тоді вибір буде наближений до ідеального. Перелік складено у порядку зростання, це означає, що останній запропонований пункт буде тим напрямком, фахівці якого більш інших складають цінність для роботодавців.

 • Індустрія TSL (транспорт — експедиторська — логістика) стає все більш популярною. Скрізь, де є виробництво та продаж, логісти також необхідні. Це одна з професій, яка все більше цінується на ринку праці. Ви можете шукати роботу не тільки у транспорті, але й у будівництві, енергетиці, електроніці або автомобілізації. Та чим вужче спеціалізація, тим краще заробіток.
 • Електронна комерція. Універсальний доступ до Інтернету та орієнтація компанійна онлайн-діяльність, котра зростає, означає, що фахівці у галузі маркетингових комунікацій стають все більш затребуваними. Серед професій майбутнього, про які варто подумати: менеджер з соціальних медіа, фахівець з електронного маркетингу, фахівець зі стратегічного планування, копірайтер, фахівець з маркетингу відео, фахівець з електронної пошти, менеджер проектів, фахівець з SEO.
 • Фахівці зі знанням іноземних мов. Завершення філології не повинно бути синонімом професії перекладача. Фахівці, які вільно володіють іноземною мовою, можуть легко знайти роботу у добре оплачуваних міжнародних корпораціях. Це пов'язано зі зростанням числа компаній з іноземним капіталом, що працюють на польському ринку. Реальною перевагою є знання іноземної мови, крім англійської. Найбільш затребувані на ринку праці — це люди зі знанням німецької, іспанської, французької мови. Професіонали, які володіють скандинавськими або більш нішевими мовами, такими як китайська або арабська, також розшукуються.
 • Інженери. Великі інвестиції, заплановані у Польщі на найближчі роки, означають, що попит на інженерів буде рости. Динамічний розвиток виживе у виробничій галузі, тому у інженерів не буде проблем з пошуком добре оплачуваної роботи. Особлива увага також буде приділена фахівцям автомобільної та електронної промисловості.

 • Фінансисти. Протягом декількох років фінансова індустрія була дуже перспективним майбутнім для тих, хто шукає професійних досягнень. Фахівці, пов'язані з такими областями, як банківська справа, аудит, контроль, управління або бухгалтерський облік, не повинні турбуватися про роботу. Можна розглядати престижні професії: фахівець з оцінки ризиків, фінансовий аналітик, фінансовий контролер або незалежний бухгалтер.
 • ІТ-фахівці. Уже котрий рік ІТ-індустрія незмінно домінує на ринку праці. Розробники JAVA, PHP, мобільних додатків для iOS, Android, та аналітики баз даних, без сумніву, можуть розраховувати на широкий вибір пропозицій роботи та відмінну винагороду. Експерти в області IT-безпеки будуть однаково затребувані.

Підсумовуючи, фахівці UP-STUDY підкреслюють, що динамічний ринок праці вимагає від кандидатів більшої гнучкості, професіоналізму та частої готовності до перепідготовки. Без сумніву, на найвищий заробіток та професійне виконання можуть розраховувати експерти у галузі, для яких робота також є пристрастю. І ще, чим раніше Ви почнете свій професійний шлях, тим швидше досягнете бажаних результатів, тому варто подбати про перший досвід ще під час навчання.

Акція, що може Вас зацікавити

28 стипендій на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини