Популярні творчі професії в Європі

7575
Facebook Twitter
Популярні творчі професії в Європі

У даній статті ми розглянемо такі актуальні питання: “Які творчі професії будуть популярні у найближчому майбутньому в Європі?”, та “Якими навичками необхідно буде володіти фахівцям креативного напряму?”.

Існує стереотипна думка, що сьогодні творчі спеціальності не мають попит у абітурієнтів, тому що ринок праці перенасичений ними. Зрозуміло, це помилкове судження. Мудрий роботодавець, для поліпшення якості та продуктивності праці, буде шукати кваліфікованого працівника з креативним підходом до справи, нестандартним мисленням та комунікативними навичками. Сучасний європейський ринок праці потребує справжніх професіоналів творчого напряму. З цієї причини, у даній статті ми розглянемо такі актуальні питання: “Які творчі професії будуть популярні у найближчому майбутньому в Європі?”, та “Якими навичками необхідно буде володіти фахівцям креативного напряму?”.

Перспективні творчі спеціальності

1. Science-художник. Завдяки успішній взаємодії мистецтва та науки, виникла ця престижна професія. Людина даного виду діяльності повинна володіти навичками у сфері Science Art та використовувати наукові знання у своїй творчій практиці для створення арт-об'єктів.

2. Куратор креативної творчості. Він спеціалізується на управлінні арт-групою, до завдання якої входить реалізація конкретного проекту.

До такої групи включені, як творчі люди, так і фахівці з аналітичним складом розуму.

3. Архітектор. Ця спеціальність поєднує у собі креативне та інженерне мислення. В майбутньому, вона трохи трансформується, завдяки розвитку високих технологій. Отже, професіоналу такого профілю необхідно освоїти 3D моделювання, взаємодію з роботизованою технікою та інноваційні розробки у створенні міської інфраструктури.

5. Медіадізайнер. Багатопрофільний фахівець, тому до його завдань входить створення медіапроектів — віртуальних світів, анімацій, ігор, додатків. Також, він займається художнім оформленням медіасереди, розробкою сценарію та контролем взаємодії працівників під час робочого процесу.

Навички, необхідні для творчих професій

На думку футурологів, у майбутньому, щоб бути конкурентоспроможними на міжнародному ринку праці, слід зробити ухил на розвиток у декількох напрямках — це поєднання творчості та аналітичних здібностей. Нижче, ми познайомимо Вас із найбільш важливими якостями, якими повинен володіти професіонал своєї справи в майбутньому:

— глобальність. Працівник повинен вміти переробляти величезний обсяг інформації, аналізувати та розробляти стратегії на міжнародному рівні;

— agile методологія. Володіння таким способом мислення дозволить співробітникам творчої сфери розробляти, адаптувати до змін та управляти проектами для підвищення ефективності своєї діяльності або організації у цілому;

— комунікація. Для того, щоб створювати вигідні колаборації, втілювати свої ідеї у життя, напрацьовувати клієнтську базу, будувати ділові відносини з закордонними партнерами, бажано розвивати або вдосконалити свої навички спілкування;

— загальна освіченість. Творчі люди вважають, що для побудови успішної кар'єри їм необхідно знати тільки своє ремесло, але для кваліфікованого фахівця даного напрямку потрібно компетентність й в інших галузях.

Підбиваючи підсумки, ми можемо сказати, що конкурентоспроможні та сильні фахівці творчого профілю завжди будуть цінуватися на європейському ринку праці. Для того, щоб Вам стати ефективним та обізнаним співробітником міжнародного рівня, фахівці UP-STUDY рекомендують займатися саморозвитком, бути гнучким до інноваційних впроваджень та стежити за світовими тенденціями. Праця та завзятість — це запорука Вашої успішної кар'єри та професійного росту.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць

Вступайте на осінь 2021 та отримуйте курс польської мови на 50-100 годин безкоштовно

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини