Подорожі Європою

6039
Facebook Twitter
Подорожі Європою

У статті ми розглянемо питання, які стосуються важливих деталей організації поїздки за кордон, а також пам'ятки, в деяких європейських містах.

Мріючи про подорожі Європою, кожен уявляє щось своє: одні вважають за краще блакитні береги Франції, інші — засніжені вершини Швейцарії, треті — прогулянки старовинними містами Республіки Польща, але всіх об'єднує жага мандрів та можливість побачити зблизька культуру та особливості іноземних держав. Раніше, для українських громадян було трохи проблематично виїхати за кордон, бо, незалежно від терміну перебування, потрібно було оформляти відповідну візу. Тепер, завдяки підписанню домовленості між Європейським Союзом та Україною про безвізовий режим, процедура перетину кордону — значно спрощена, якщо поїздка триватиме до 90 днів в півріччі. Ну, а якщо Ви студент іноземного ВНЗ, тоді, маючи на руках чинну візу категорії D, подорожі Європою стануть доступні як ніколи. У статті ми розглянемо питання, які стосуються важливих деталей організації поїздки за кордон, а також пам'ятки, в деяких європейських містах.

Як продумати поїздку в іноземну державу?

Все залежить від того, в яку країну Ви збираєтеся, на який термін та на якій підставі. У будь-якому випадку, вартість буде прямо залежати від виду транспорту, та інших умов, а також від того, хто буде організовувати поїздку. Якщо Ви вирішили нанести візит в країни ближнього зарубіжжя, наприклад, до Польщі, тоді все можна спланувати самостійно. Проблем виникнути не повинно ні на одному з етапів реалізації, але всі подорожі треба готувати за такою схемою:— вибрати країну та місто;— вирішити питання з документами (якщо це країни, в які можна в'їхати по безвізу та у Вас біометричний паспорт, тоді оформити страховку та уточнити суму, яка потрібна для 1 дня проживання в цій країні; якщо старий закордонний паспорт — тоді оформити візу);

— підібрати вид транспорту (авіа, залізниця, автобус) оформити квитки в обидва боки;— забронювати готель в безпечному районі;— зробити план попереднього маршруту, а також зазначити пам'ятки, які обов'язково хочете відвідати;— збирати валізу та вирушити в дорогу.

Зараз існують авіаквитки за низькими цінами на конкретні дати, тому, якщо любите подорожувати літаком, можна підібрати порівняно дешеві варіанти, та підлаштуватися, при можливості. Також, є недорогі автобусні тури, наприклад, в Париж на три дні можна поїхати за 124 євро, включно з готелем та сніданком. Фахівці UP-STUDY, ділячись особистим досвідом переконують, що автобусні туристичні тури в Європу значно дешевші, ніж авіатранспортом, при чому — більш насичені.

Європейські країни та пам'ятки

Безсумнівно, в кожній країні є що подивитися, тому, все залежить від Ваших пріоритетів. Найближчим, доступним та цікавим варіантом завжди виступає Польща. Прекрасний Краків здивує прогулянкою Королівським замком, яку можна продовжити Ринковою Площею та, звичайно, відвідати Казімеж. Вроцлав з його кольоровими будиночками, загадковими пам'ятниками, Ратушею та костелом святої Ельжбети залишать незабутнє враження на все життя. Виявивши бажання податися далі, наприклад, до Франції, Ви будете радіти як діти в Діснейленді, а ввечері, можна відвідати знамените кабаре Мулен Руж. Відмінна ідея відвідати Італію, таємнича Долина Храмів Сицилії, Галерея Уффіці у Флоренції, Печерні міста Сассі ді Матера, Базиліка Святого Марка, список нескінченний, тому не зволікайте. При чому, потрапити туди, як і в Польщу, можна дуже дешево не тільки з Києва, а й зі Львова, літаком або автобусом.

Підсумовуючи, варто сказати, куди б ви не поїхали, це внесе в життя більше яскравих фарб та позитиву, ніж залишатися постійно на одному насидженому місці. Не бійтеся виходити із зони комфорту, адже зміна обставин — це вже 50% відпочинку, а те, що завдяки безвізу Європа стала ще ближче, в черговий раз має переконати кожного, не відкладати подорожі в довгий ящик. Беріть паспорт в руки, підшукуйте лоукост, пакуйте валізи, та BON VOYAGE.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини