Найбільший авторський ярмарок моди — Fashion Meeting 12 і 13 жовтня у Вроцлаві

7094
Facebook Twitter
Найбільший авторський ярмарок моди — Fashion Meeting 12 і 13 жовтня у Вроцлаві

Стрімко наближається найвідоміша виставка моди польських незалежних дизайнерів Fashion Meeting. Цього разу ярмарок стане частиною фестивалю усвідомленого шопінгу. О подробицях дізнаєтесь з нашого огляду.

Стрімко наближається найвідоміша виставка моди польських незалежних дизайнерів Fashion Meeting. Цього разу ярмарок стане частиною фестивалю усвідомленого шопінгу, який буде представлений у Вроцлаві у Заїзної-Домбі — CZ Czasopczasrzen по вулиці Трамвайній 12-13 жовтня. Це буде подія, що об'єднує кілька заходів, у рамках яких можна вигукнути у знак солідарності: #Свідомо! Вхід вільний.

Акцент усвідомленого шопінгу — це елемент, який вже видно у назві майбутнього ярмарку. Йдеться про модний ярмарок Fashion Meeting — Купи Свідомо (www.fashionmeeting.pl). Варто зауважити, що учасники будуть мати справу з 22-м виданням цього заходу, а це доводить його безсумнівний успіх та якісну пропозицію, яка дивує всіх відвідувачів, попри категорію населення та країну походження, чимось новим.

Поточного разу все буде інакше. Ці унікальні та найбільші ярмарки моди та дизайну вже стали частиною новітньої історії Вроцлава. Є багато причин для цього!

Fashion Meeting — це навчання тому, як не втратити себе у темних сторонах сучасного споживання, як усвідомлено купувати та створювати світ моди, а не бути тільки його одержувачем та спостерігачем. Уточніть свій смак, щоб черпати натхнення та надихати інших!

На сайті будуть представлені до двохсот експонентів та понад п'ятдесят тисяч товарів, серед яких можна знайти багато дивовижних колекцій! Відзначимо, що мова йде про польських дизайнерів, які приїдуть на ярмарок з різних куточків цієї європейської країни.

Чоловіча, жіноча, дитяча мода, дизайн та мистецтво — всі ці сфери зустрінуться в одному місці та в один час, відкриваючи багатий вибір. Як і у попередніх випусках, у всіх присутніх буде унікальна можливість особисто поспілкуватися з дизайнерами, придбати доступні моделі на сайті та замовити індивідуальні речі. Важливо відзначити, що участь у заході абсолютно безкоштовна.

Модний одяг, сумки, аксесуари, ювелірні вироби, вироби ручної роботи, корисний дизайн, графіка, дизайн рослин — Fashion Meeting буде включати це та навіть більше, чекаючи постійних відвідувачів та нові обличчя на головному та супутніх заходах.

Одночасно з ярмарком Fashion Meeting у Zajezdnia Dąbie, будуть проводитися заходи, які стануть справжнім святом для людей, що цінують красу, здоров'я, унікальний дизайн, мистецтво, смачну їжу та усвідомлений шопінг. Цими подіями будуть: Ярмарок натуральної краси, Вроцлавська виставка плакатів та ілюстрацій, Дикий ярмарок — фестиваль тропічних інтер'єрів та нова подія на кулінарній карті Вроцлава: Oriental Wild Feast — зустріч фургонів з їжею, під час якої оригінальні гастрономічні ідеї та кращі концепції ресторанів, що пропонують страви східні кухні, будуть представлені для всіх зголоднілих.

Двадцять друге видання Fashion Meeting — це цілий комплекс заходів. Організатори закликають усіх молодих людей, а також громадян та нерезидентів шановного віку усвідомлено купувати продукти, які виникають з пристрасті, створені локально у малих підприємствах, поважаючи людську працю. Під час ярмарку учасників чекатимуть компанії, які самостійно створюють свої продукти, дотримуючись принципів чесної торгівлі та навколишнього середовища.

Всі, хто зацікавлений стати частиною подій, запрошені до Вроцлава по вул. Трамвайній 1-3. Вже з 12 по 13 жовтня, з 11.00 по 18.00, Zajezdnia Dąbie — CK Spacetime подарує учасникам модне, красиве, художнє та повноцінне свято.

Детальну інформацію про події, що відбуваються паралельно з виставкою Fashion Meeting, можна знайти на заходах Facebook:

  • Fashion Meeting, том 22, www.facebook.com/events/310401372957958
  • Ринок натуральної косметики Natural Beauty, www.facebook.com/events/2359770927420335
  • Wroclaw Fair плакати та ілюстрації, www.facebook.com/events/906268113099830
  • Дикі шоу, www.facebook.com/events/311748022798866
  • Дике східне свято, facebook.com/events/522140531689688

Партнер: Time-Space — Центр культури та місцевих ініціатив

Патронат: Вроцлав — Місто зустрічей

Організатори: Fashion Meeting, Natural Beauty, Вроцлавська виставка плакатів та ілюстрацій, Dzikie Targi, Dzika.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини