Мода на зайняті канікули

275
Facebook Twitter
Мода на зайняті канікули

Cеред студентів вже давно стало модно проводити офіційні канікули та будь-який інший вільний час продуктивно, з максимальною користю та віддачею, та саме про це ми поговоримо детально у статті.

Згідно з дослідженнями, проведеними Deloitte, у Польщі три чверті студентів здобувають освіту в обраному напрямку, при цьому всіляко набувають додаткові компетенції, та більш ніж 70 відсотків з них описує це як дуже корисні дії. Стажування — це хороший варіант для придбання додаткових навичок. Є за що боротися, тому що кращі стажисти часто отримують свої перші пропозиції про роботу після закінчення договору. Від цього виграють й роботодавці, які завдяки студентам, котрі практикують, набувають нову перспективу, творчі ідеї та готують персонал до роботи. З викладеного матеріалу зрозуміло, що серед студентів польських та інших європейських університетів вже давно стало модно проводити офіційні канікули та будь-який інший вільний час продуктивно, з максимальною користю та віддачею, та саме про це ми поговоримо детально у статті.

Думка польських студентів про свою готовність до майбутньої роботи

Вищезгадане дослідження вказує, що 50% студентів оцінюють свою підготовку до майбутніх професійних обов'язків всього у 61%. Респонденти вважають, що їх підготовка до процесу пошуку роботи залишає бажати кращого. Зібраний матеріал також показав, що при виборі літніх стажувань найбільш важливими факторами є можливість вчитися та набиратися досвіду роботи в окремих компаніях, отримувати нові навички, а також перспектива працевлаштування за повної зайнятості.

Фахівці UP-STUDY підкреслюють, що польські студенти, часто, вибирають стажування у компаніях із сучасною та інноваційною репутацією. Вони шукають пропозиції від виробників та дистриб'юторів відомих брендів або глобальних корпорацій, які дають можливість для розвитку, а також

перспективи роботи у міжнародному середовищі. Одними з таких роботодавців є завод AVON Operations Polska в Гарволіні, Amazon у Вроцлаві та багато інших.

Друга за величиною косметична фабрика в Європі або інші подібні компанії — це місце, де студенти технічних та економічних факультетів шукають свій перший професійний досвід. Можливість отримати спеціальні знання та дізнатися про стандарти роботи у великій міжнародній корпорації є привабливим початком на шляху професійного життя.

Де шукати місце стажування?

Вибираючи компанію, багато хто прагне поборотися за стажування у корпорації, тому що великі компанії часто вкладають кошти у своїх співробітників та пропонують їм цілий ряд спеціалізованих курсів, у тому числі мовні курси, управління проектами, підготовку презентацій та управління часом. Підтримка навчання є ще одним інструментом розкриття потенціалу молодих співробітників. Якщо Ви не можете самостійно знайти місце проходження або не знаєте з чого почати, рекомендуємо звернутися до бюро кар'єри, яке існує майже при кожному ВНЗ, моніторити інтернет видання, що пропонують різні, у тому числі й міжнародні практики, а також просто особисто відправитися до компанії, котра цікавить, та дізнатися про необхідність Вашої роботи.

Підсумовуючи, зауважимо, що у багатьох виникає питання: «Чи варто проводити час канікул на літніх стажуваннях?».

Природно, це особиста справа кожного учня, але досвід, отриманий під час них, є ключем, з допомогою якого студент ефективно відкриває двері для подальшої кар'єри. Навіть якщо відразу після завершення стажування у тій чи іншій компанії немає вакансії, вона може з'явитися пізніше. Практики також дають прекрасну можливість порівняти теоретичні знання з бізнес-реальністю, надихають на вибір спеціалізації або іншої області навчання.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини