Національний конгрес вчених-географів відбудеться у Вроцлаві

6285
Facebook Twitter
Національний конгрес вчених-географів відбудеться у Вроцлаві

Цієї осені, наукове коло студентів-географів ім. Джуліана Чижевського запрошує всіх ентузіастів географії взяти участь у 42-му Національному науковому конгресі. Подія відбудеться 25-27 жовтня 2019 року.

Цієї осені, наукове коло студентів-географів ім. Джуліана Чижевського (Koło Naukowe Studentów Geografii im. Juliana Czyżewskiego), яке працює в Інституті географії та регіонального розвитку Вроцлавського університету, запрошує всіх ентузіастів географії, студентів, членів географічних наукових кіл та докторантів взяти участь у 42-му Національному науковому конгресі. Подія відбудеться 25-27 жовтня 2019 року у Вроцлавському Університеті, Республіка Польща. Гаслом поточного випуску стане «Географія коли-небудь та сьогодні».

Захід, організований KNSG, відбудеться в Інституті регіональної географії та розвитку Вроцлавського університету, площа Університетська (Uniwersytecki) 1, у залі 336 головної будівлі зазначеної установи вищої освіти.

План цього масштабного осіннього заходу

Офіційний початок конференції передбачається у п'ятницю, 25 жовтня 2019 року о 9:45. Протягом дня заплановані тематичні панелі: експертні та студентсько-докторські, а наприкінці відбудеться перша польова сесія під назвою «Львів? А-нні, це Вроцлав» (Lwów? A nie, to już Wrocław).

Наступний день конференції буде присвячений другій польовій сесії у Злотому Стоку (Złotym Stoku), а у неділю виступи учасників будуть продовжені. Закриття конференції передбачає нагородження ораторів за кращі виступи та підведення резюме заходи.

Що є метою конгресу 2019 роки?

Організація 42-го Національного конгресу наукового клубу географів покликана підкреслити роль, яку географія грає у сучасному світі, її розвиток та пізнання. Важливим посланням, котре стоїть за цією подією, є інформування громадськості про те, що «робота географа полягає не у тому, щоб рахувати міста, річки, гори, океани та пустелі» (Antoine'a de Saint-Exupéry, Маленький принц). Воно (послання) зачіпає багато важливих аспектів, пов'язаних з повсякденним життям, а також завдання, які стоять перед учасниками та громадянами індустріально розвинених країн відповідно до принципу Чарльза Лайєлла «Сьогодення — ключ до минулого».

Кілька слів про наукове коло студентів-географів ім. Джуліана Чижевського

 • Студентський науковий гурток географії Джуліана Чижевського (KNSG) — один з найстаріших наукових клубів Вроцлавського університету. Він був заснований у 1945 році, та найближчим часом виповниться 75 років його ефективного існування.
 • На даний час KNSG об'єднує понад 40 осіб, які займаються питаннями, пов'язаними з дослідженнями наук про Землю. Через великий різноспрямований інтерес, Коло розділене на три секції, в яких проводяться різні дослідницькі проекти.
 • соціально-економічна географія та картографія;
 • географія туризму.
 • Кожне дослідження проводиться під керівництвом промоутерів, що спеціалізуються у конкретній галузі. Завдяки цьому всі проекти виконуються правильно, та студенти з перших років мають можливість навчатися на високому рівні.

  KNSG організовує лекції у рамках проекту «KNSG для шкіл» — завдяки яким можна дізнатися багато корисної та передовий інформації. Також вони беруть участь у конференціях, наукових лекціях та семінарах, обіймаючи посади з питань, пов'язаних з навколишнім середовищем. Зрештою, члени клубу виконують дослідницькі проекти, які є статутною діяльністю KNSG.

  Більш детальна інформація на сайті заходу: https://www.facebook.com/events/2298064376943190/

  Акція, що може Вас зацікавити

  Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

  Акція 499 євро 9990 грн

  Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

  Завантажте гід абітурієнта

  З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

  Останні статті та новини