Молодіжні програми обміну

7771
Facebook Twitter
Молодіжні програми обміну

Стаття буде корисною для молоді від 17 до 35 років через те, що ми розглянемо варіанти участі в програмах обміну різного типу та в різних країнах.

На сьогодні, існує багато програм міжнародного обміну, причому, не всі передбачають участь тільки студентів. Проекти такого роду користуються популярністю, через те, що вони відкривають масу можливостей, серед яких: шанс, подивитися незвідані Вами держави, добре заробити, дізнатися нову культуру та ментальні особливості. Вибір дійсно великий, є можливість виїхати з метою роботи на літо — Work and Travel, рік прожити в іншій державі, на забезпеченні сім'ї, котра приймає — Au Pair, програма навчання в іншому ВНЗ — Erasmus та інші цікаві варіанти. Якщо Ви цілеспрямована людина, яка має пристрасть до пізнання нового з мінімальними витратами, тоді Вам точно вдасться знайти проект для себе. Стаття буде корисною для молоді від 17 до 35 років через те, що ми розглянемо варіанти участі в програмах обміну різного типу та в різних країнах.

Різновиди молодіжних програм

Варто зауважити, що існують деякі обмеження в кожній з програм, тому, потрібно знайти ту, яка задовольнить Ваші запити, та під критерії якої підійдете Ви. Розглянемо найпопулярніші:1. Work and Travel USA, Poland та інші варіанти. Суть полягає в тому, що студенти, на час літніх канікул, відправляються в іншу країну з метою тимчасового працевлаштування. Програма передбачає трудову діяльність, в основному, у сфері обслуговування. По закінченню дії договору, є право подорожей країною, терміном до 1 місяця.
2. Програми, які стають доступні завдяки тому, що університет, в якому навчається студент, підписує двосторонні договори з вищими навчальними закладами інших країн, на підставі яких, відбувається обмін студентами на один або два семестри.

3. ERASMUS + — це програма від Європейського Союзу, яка розвинена в багатьох аспектах, але, виділимо, що вона є проектом міжнародного обміну студентами, молодими викладачами, аспірантами та науковими співробітниками. Має багаторічний досвід, та допомагає готувати молоді кадри в освітній сфері, а також, активно працює в напрямку молоді та спорту.
4. Au Pair. Цей напрямок обміну не обов'язково для студентів. Більше підходить для вільних молодих людей, які хочуть пожити деякий час в іншій державі, при цьому не витрачатися та мати перспективи на майбутнє. За умовами, кандидат проживає в сім'ї, яка щомісяця виплачує якісь кошти на власні потреби, в обмін, цей громадянин доглядає за дітьми і виконує нескладну роботу. На перспективу, по закінченню договору, якщо участь відбувалося на території Європи, ця людина може вступити на бюджетне відділення в європейський ВНЗ.

Переваги молодіжних програм обміну

Безсумнівно, участь в таких проектах — це колосальний досвід, який можна поєднати з багатьма цікавими та корисними речами. Варто відзначити наступні переваги, в залежності від обраної програми:
— безцінний досвід, нові методи викладання, цікаві методики та прийоми;
— шанс дослідити нову державу та ознайомитися з архітектурою та мистецтвом;
— поліпшити мовні навички;
— познайомитися з новими цікавими людьми;
— добре заробити та отримати досвід роботи у високо цивілізованому суспільстві;
— можна отримати шанс, налагодити контакти для майбутнього постійного працевлаштування.

Підсумовуючи, фахівці UP-STUDY підкреслюють, що для молодих людей, з активною життєвою позицією, завжди знайдуться варіанти побачити світ, з найменшими витратами та високою ефективністю. Українські абітурієнти, які навчаються за кордоном намагаються максимально скористатися такими можливостями через те, що це шанс набути досвіду та пустити коріння в стабільній країні. Ці молодіжні програми не тільки сприяють розвитку науки та культури, а й зміцнюють міжнаціональні стосунки та створюють дружні та партнерські взаємозв'язки.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини