Молодіжні програми обміну

13602
Facebook Twitter
Молодіжні програми обміну

Стаття буде корисною для молоді від 17 до 35 років через те, що ми розглянемо варіанти участі в програмах обміну різного типу та в різних країнах.

На сьогодні, існує багато програм міжнародного обміну, причому, не всі передбачають участь тільки студентів. Проекти такого роду користуються популярністю, через те, що вони відкривають масу можливостей, серед яких: шанс, подивитися незвідані Вами держави, добре заробити, дізнатися нову культуру та ментальні особливості. Вибір дійсно великий, є можливість виїхати з метою роботи на літо — Work and Travel, рік прожити в іншій державі, на забезпеченні сім'ї, котра приймає — Au Pair, програма навчання в іншому ВНЗ — Erasmus та інші цікаві варіанти. Якщо Ви цілеспрямована людина, яка має пристрасть до пізнання нового з мінімальними витратами, тоді Вам точно вдасться знайти проект для себе. Стаття буде корисною для молоді від 17 до 35 років через те, що ми розглянемо варіанти участі в програмах обміну різного типу та в різних країнах.

Різновиди молодіжних програм

Варто зауважити, що існують деякі обмеження в кожній з програм, тому, потрібно знайти ту, яка задовольнить Ваші запити, та під критерії якої підійдете Ви. Розглянемо найпопулярніші:1. Work and Travel USA, Poland та інші варіанти. Суть полягає в тому, що студенти, на час літніх канікул, відправляються в іншу країну з метою тимчасового працевлаштування. Програма передбачає трудову діяльність, в основному, у сфері обслуговування. По закінченню дії договору, є право подорожей країною, терміном до 1 місяця.2. Програми, які стають доступні завдяки тому, що університет, в якому навчається студент, підписує двосторонні договори з вищими навчальними закладами інших країн, на підставі яких, відбувається обмін студентами на один або два семестри.

3. ERASMUS + — це програма від Європейського Союзу, яка розвинена в багатьох аспектах, але, виділимо, що вона є проектом міжнародного обміну студентами, молодими викладачами, аспірантами та науковими співробітниками. Має багаторічний досвід, та допомагає готувати молоді кадри в освітній сфері, а також, активно працює в напрямку молоді та спорту.4. Au Pair. Цей напрямок обміну не обов'язково для студентів. Більше підходить для вільних молодих людей, які хочуть пожити деякий час в іншій державі, при цьому не витрачатися та мати перспективи на майбутнє. За умовами, кандидат проживає в сім'ї, яка щомісяця виплачує якісь кошти на власні потреби, в обмін, цей громадянин доглядає за дітьми і виконує нескладну роботу. На перспективу, по закінченню договору, якщо участь відбувалося на території Європи, ця людина може вступити на бюджетне відділення в європейський ВНЗ.

Переваги молодіжних програм обміну

Безсумнівно, участь в таких проектах — це колосальний досвід, який можна поєднати з багатьма цікавими та корисними речами. Варто відзначити наступні переваги, в залежності від обраної програми:— безцінний досвід, нові методи викладання, цікаві методики та прийоми;— шанс дослідити нову державу та ознайомитися з архітектурою та мистецтвом;— поліпшити мовні навички;— познайомитися з новими цікавими людьми;— добре заробити та отримати досвід роботи у високо цивілізованому суспільстві;— можна отримати шанс, налагодити контакти для майбутнього постійного працевлаштування.

Підсумовуючи, фахівці UP-STUDY підкреслюють, що для молодих людей, з активною життєвою позицією, завжди знайдуться варіанти побачити світ, з найменшими витратами та високою ефективністю. Українські абітурієнти, які навчаються за кордоном намагаються максимально скористатися такими можливостями через те, що це шанс набути досвіду та пустити коріння в стабільній країні. Ці молодіжні програми не тільки сприяють розвитку науки та культури, а й зміцнюють міжнаціональні стосунки та створюють дружні та партнерські взаємозв'язки.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

28 стипендій на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини