Масштабна подія Польщі «Printed Conference» вже позаду. Що варто виділити?

4676
Facebook Twitter
Масштабна подія Польщі «Printed Conference» вже позаду. Що варто виділити?

Зовсім недавно, у середині жовтня 2018 року у Конгрес-центрі ICE, Краків, Республіка Польща, відбувся захід «Друкована конференція», на якому основною темою був тривимірний друк, його специфіка та останні досягнення.

Зовсім недавно, у середині жовтня 2018 року у Конгрес-центрі ICE, Краків, Республіка Польща, відбувся захід «Друкована конференція», на якому основною темою був тривимірний друк, його специфіка та останні досягнення у даному напрямку. Подія складалася з однієї з найбільших конференцій у галузі у поєднанні з міні-3D-друком та зоною Innovator. Стати частиною заходу мали можливість всі зацікавлені особи.

Варто зауважити, що цей захід друкованої конференції було присвячено людям, пов'язаним з інкрементальними технологіями — як зі світу науки, промисловості, стартапів, так і бізнесу. Понад 200 учасників конференції отримали можливість розширити свої знання з тем, пов'язаних з технологіями 3D-друку, їх застосуванням у різних галузях промисловості та бізнесу, а також просторовим дизайном. Також, проекти такого роду є відмінною можливістю завести нові знайомства, налагодити взаємини для розширення діяльності та просто провести час з користю для майбутніх просувань кар'єрними сходами у компанії експертів різних напрямків, що і вдалося зробити учасникам випуску поточного року.

Ян Вітовський розповів про використання 3D-друку в операційних залах при запуску MedApp, а доктор Влодзімеж Адамський з авіаційного заводу у Мелеці представив тенденції у галузі авіації та застосування технологій у виробництві кращих машин у світі. Цікавим акцентом була промова д-ра Даніеля Зелінського, який у легкій формі розповів про те, як мистецтво переплітається з новими технологіями.

За словами самих учасників цієї важливої у національному масштабі події, величезна цінність друкованої конференції — це можливість обмінятися знаннями та налагодити відносини у галузі.Один з відвідувачів «Printed Conference» особливо підкреслив, що він, як і інші учасники події безмежно радів прибуттю до Кракова з такого важливого приводу. Тільки цього одного дня випала нагода зустріти вкрай цікавих людей та отримати більше контактів, ніж за кілька років старанного напрацювання корисних взаємозв'язків.Інноваційна зона (Innovator) та міні-траги були відкриті для відвідувачів та викликали великий інтерес як у жителів Кракова, так і у гостей Польщі з-за кордону. У зоні інноваторів було показано 4 кращих представлених проекти, у тому числі тривимірний біомагнетик та прототип зап'ястя, який повинен у недалекому майбутньому замінити гіпс. Журі, після довгих обговорень, вирішило нагородити дизайн Анджея Закріцького та Рафала Вробеля з відділу робототехніки та мехатроніки в AGH. Описи представлених проектів можна знайти на сайті www.PrintedConference.com.У зоні виставки була можливість побачити принтери, котрі працюють, дізнатися про можливості різних технологій, подивитися різні відбитки та сканувати своє обличчя у 3D форматі. Найбільший інтерес викликали приклади комерційного використання роздруківок, наприклад, для виробництва ламп у супермаркеті «Гусар`я», який був надрукований Omni3D. Серед експонентів були: Omni3D, Atmat, Bibus Menos, CadXpert, 3DFly, 3D Gence, Smarttech3D.З кожним роком подія все більше набирає обертів, залучаючи не тільки фахівців галузі з Польської Республіки, а й з-за кордону. Нові технології не стоять на місці, та це стосується безпосередньо 3D-друку. Уже сьогодні, крім промисловості та побуту, вона використовується у протезуванні, та навіть кулінарному мистецтві.

Захід був частиною Krakow Startup Week #startKRKup. Наступне видання відбудеться восени 2019 року також у Кракові, Польща.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини