Створіть свій стартап у співпраці з люблінськими компаніями!

7134
Facebook Twitter
Створіть свій стартап у співпраці з люблінськими компаніями!

Даний захід є унікальною можливістю для початку власної справи студентами польських університетів, які мають цікаві ідеї та готові при кваліфікованій підтримці втілити їх у життя.

Набір на програму прискорення від Smart Foodies Business Academy — перший такий проект у Люблінській провінції! На учасників чекає не тільки потужна доза бізнес-знань, а й можливість співпрацювати з люблінськими компаніями, які, серед іншого, допоможуть створити робочий прототип та відкриють доступ до своїх клієнтів. Даний захід є унікальною можливістю для початку власної справи студентами польських університетів, які мають цікаві ідеї та готові при кваліфікованій підтримці втілити їх у життя. Також взяти участь у цьому проекті можуть підприємці-початківці, молоді люди з активною життєвою позицією та інші зацікавлені особи.

Люди або команди, які мають ідеї для інноваційного продукту, обслуговування, програмного забезпечення, застосування або процесу у фармацевтичній, біотехнологічній, медичній, дієтичній або харчовій промисловості, можуть взяти участь у програмі.

Метою проекту є надання знань та розвиток підприємництва у місті Любліні та Люблінській області, Республіка Польща, а також синергія великих компаній з новими стартапами. Завдяки цій комбінації можна буде швидко протестувати бізнес-ідеї учасників та залучити потенційних клієнтів під час реалізації програми. Кращі ідеї будуть втілені у життя, причому координувати їх будуть експерти бізнес-сектора даного регіону.

В ході цього проекту, учасники отримають:

— здатність створювати робочий прототип та представляти його потенційним клієнтам;

— підтримку наставників, експертів та інвесторів на кожному етапі створення продукту;

— доступ до ресурсів, що забезпечує ефективну роботу протягом всієї програми;

— встановлення довгострокового співробітництва у різних формах з компанією, котра інкубує продукт.

Варто зауважити, що це вигідні умови для обох сторін, де одна з них буде отримувати прибуток, а друга, у перші роки становлення — надійного партнера та порадника.

Програма розпочнеться з семінарів стосовно створення ціннісної пропозиції, побудови бізнес-моделі, проведення інтерв'ю з клієнтами, використання Lean Startup та розвитку клієнтів, застосовуючи вибрані онлайн інструменти, корисні при створенні прототипів та розвитку бізнесу, а також презентація бізнес-проектів для інвесторів.Учасники будуть розділені на три групи семінарів. Тренування пройдуть 9-10 червня або 16-17 червня в Любліні (по одній даті на вибір).

Після етапу семінару, учасники представлять свої ідеї та інноваційні роботи у готовому вигляді в Демонстраційний день перед люблінськими компаніями, які й будуть являтися можливими партнерами.

Підприємці виберуть кращих ініціаторів, з якими вони будуть продовжувати свою співпрацю, дозволяючи їм отримати доступ до своїх ресурсів та знань.Окремим учасникам будуть надані додаткові семінари з маркетингу та продажу та 12-тижневе наставництво, у ході якого ідея буде прискорена під опікою експертів Академії Startup та представників компаній, що беруть участь в Академії Smart Foodies Business Academy.

Якщо у Вас є інноваційна ідея, та єдине, що блокує перед початком власного бізнесу — це нестача ресурсів, кличте на допомогу Smart Foodies Business Academy вже сьогодні та реалізовуйте свій проект у співпраці з компаніями Любліна. Ви можете відправляти свої заявки через веб-сайт проекту: www.smartfoodies.pl. Набір триває до 3 червня.Проект організований містом Люблін у співпраці з Академією Startup.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини