Конференція 3D Printing Forum 2019 — інформація про захід

4760
Facebook Twitter
Конференція 3D Printing Forum 2019 — інформація про захід

Восьма конференція 3D Printing Forum пройде 8 жовтня у залі EXPO Krakow, Республіка Польща. Що буде у програмі конференції цього року? Дізнаєтесь про це з нашого огляду.

Восьма конференція 3D Printing Forum пройде 8 жовтня у залі EXPO Krakow, Республіка Польща. Це єдиний захід у даній європейській державі, присвячений промисловому застосуванню технологій друку, скануванню та 3D-дизайну. Що буде у програмі конференції цього року? Дізнаєтесь про це з тексту нижче.

Лекції та 3 тематичні зони

Попереду у всіх учасників події очікує більш ніж 12 лекцій, презентацій та дискусій щодо адитивних та вимірювальних технологій, а також моделювання CAD. Серед запрошених гостей, які поділяться своїм досвідом, будуть вчені та практики, котрі прямо та опосередковано пов'язані з індустрією цифрових технологій, або використовують їх щодня. 3D Printing Forum — це не тільки конференція, а й виставкова зона, де будуть представлені промислові 3D-принтери, 3D-сканери, графічні планшети та спеціалізоване програмне забезпечення CAD.

Під час Форуму 3D-друку також будуть представлені такі 3D-принтери, як Stratasys F120, MakerBot Method X та Formlabs Form 3.У зоні «Постоброблення» (Postprocessing) буде можливість дізнатися більше про остаточне оброблення 3D-відбитків (наприклад, полірування, лакування).

В області, присвяченій друкованим матеріалам, будуть представлені випробування на удар, міцність, на вигин та потужність, на розрив обраних ниток та смол. Як завжди, учасники будуть насолоджуватися смачними закусками та кавою, а також обідом під час передбаченої перерви.

У теорії та на практиці. Чого очікувати від лекторів?

Конференція буде відкрита лекцією професора Хелени Додзюк, старшого професора Інституту фізичної хімії Польської академії наук, автора єдиної публікації підручника з інкрементних технологій у Польщі. Програма, в основному, присвячена питанням, пов'язаним з використанням 3D-друку у промисловості. Томаш Віковський, менеджер MakerBot EMEA Territory, розповість, як 3D-друк вводить індустрію в еру Індустрії 4.0. Кшиштоф Духновський, у свою чергу, представить переваги адитивних технологій у порівнянні з традиційними методами виробництва, такими як механічна обробка. Водночас, Матеуш Гацек з VPI Polska розповість про використання 3D-сканерів у виробництві вуглецевого волокна на прикладі автомобільної промисловості.

Заслуговує на увагу презентація медичних програм цифрових технологій. Мачей Лис, член дослідницької групи HEART (дослідницька група з ембріології серця та анатомії, кафедра анатомії Ягеллонського університету Collegium Medicum), представить досягнення групи, очолюваної доктором Матеушем Холді. Команда HEART працює над інноваційним глобальним методом візуалізації людського серця з використанням комп'ютерної томографії та 3D-друку.

В останній частині конференції у присутніх студентів локальних установ освіти та фахівців, зацікавлених у розглянутих напрямках буде можливість почути поради щодо 3D-моделювання та оптимізації для друку у ZBrush. Також випаде шанс перейняти досвід компаній, які впровадили програмне забезпечення IRONCAD у свої процеси проєктування та поліпшення продукту.

Індустріальна осінь у Кракові

Конференція 3D Printing Forum буде проходити у залі EXPO Krakow першого дня третьої Міжнародної виставки кріплення та сполучної техніки FASTENER POLAND та ювілейної 10-ї Міжнародної виставки матеріалів, технологій та композитних виробів KOMPOZYT-EXPO. Ярмарок триватиме до 9 жовтня, тому є можливість відвідати три галузеві заходи в одному місці за ці два дні.

Детальніша інформація, програма та нюанси щодо участі доступні на офіційному сайті заходу: http://bit.ly/Forum-Druku-3D-2019.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць 0 грн

Вступайте на осінь 2022 та отримуйте курс польської мови 50-100 годин безкоштовно

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини