Красиві місця для фото в Instagram в Празі. Де зробити вдалі фотопоінти?

6737
Facebook Twitter
Красиві місця для фото в Instagram в Празі. Де зробити вдалі фотопоінти?

Стаття приверне увагу всіх туристів, які вміють гідно оцінити видатні місця іноземних держав, а також тих, хто перебуває в пошуку вдалих фотопоінтів для Instagram, адже ми розповімо про основні визначні пам'ятки Праги.

Люди шукають натхнення у всьому новому, тому, ті, хто може собі дозволити подорожувати, наносять візити в європейські країни. Але, ось тепер, коли Україна має можливість перетинати кордон на короткий термін, без оформлення візи, всі охочі можуть організувати туристичну поїздку в будь-яку з країн Європи. Безсумнівно, в кожній державі своя краса, тому, відпочинок вдасться в будь-якому випадку. Під наш приціл потрапило чудове місто з багатою історією, яке є не тільки столицею Чеської Республіки, а й одним з найбільш відвідуваних європейських куточків — Прага. Стаття приверне увагу всіх туристів, які вміють гідно оцінити видатні місця іноземних держав, а також тих, хто перебуває в пошуку вдалих фотопоінтів для Instagram, адже ми розповімо про основні визначні пам'ятки Праги.

Чудові місця чеської столиці

Одне з п'ятнадцяти великих міст Євросоюзу, воно розташоване на берегах річки Влтава. У кожній столиці є свій впізнаваний символ, та Прага не є виключенням, тому, якщо не кожен бачив, то, хоч одного разу чув про Карлів міст. Міст є сполучною ланкою між двома історичними районами: Старем Мєстом та Малой Страной. Він дуже популярний, тому, у 2007 році був відкритий музей Карлова Моста, в якому зібрана вся відома історія про нього. Хештег Карлів міст, та Ви на його тлі — вразить друзів та залишить масу вражень на довгі роки. Обов'язково варто відвідати Старомєстську площу та Старомєстську Ратушу, там Ви знайдете не тільки багато красивих місць для фото, але і знання для розуму, адже історія ратуші тісно пов'язана з історією самої держави. На лівому березі Влтави знайдете Pražský hrad (Празький Град), який є найбільшим замком середньовіччя в світі.

У нього є три входи, які охороняються правоохоронцями. Дочекайтеся того моменту, коли буде відбуватися зміна варти — видовище, яке викликає захоплення навіть у бувалих мандрівників.

Нетуристичні стежки Праги

Praha — місто, яке варто відвідати всім, адже тут можна знайти приємне дозвілля на будь-який смак: любителям архітектурних пам'яток, цінителям пива, завзятим шопперам, запеклим культуристам та шукачам таємниць та секретів. Оглянувши всі туристичні місця, залиште час просто побродити вуличками, та Ви пізнаєте Прагу у всій її красі. Не виключено, що, при неспішній прогулянці, Ви натрапите на цікаві куточки та унікальні пам'ятники, які приховані від очей метушливих туристів, такі як:— празькі дворики. Вони можуть здивувати вже тим, що потрапити туди можна лише через під'їзд, і, тому, Ви не зустрінете там автомобілів, тільки клумби з квітами, лавочки для відпочинку та дитячі каруселі;— голуб Пікассо, який розташувався перед собором Святої Людмили;— живі скульптури. Один з цікавих елементів празьких вулиць — це люди в образі різних героїв;

— магазини унікальних авторських маріонеток. Ці твори мистецтва сподобаються не тільки маленьким мандрівникам, а й багатьом дорослим;— зелені зони. Звичайні для жителів міста, але незвичні для деяких іноземців, вони служать островом відпочинку від суєти та піших прогулянок.

Підбиваючи підсумки, варто підкреслити, що, крім зазначених пам'яток, є багато привабливих будівель та споруд, таких як: Національний театр, танцюючий будинок, астрономічний годинник і багато інших. Варто врахувати, що, навіть йдучи туристичним маршрутом, можна знайти заклади, в яких можна смачно та недорого поїсти. Також, фахівці UP-STUDY ділячись досвідом підкреслюють, що немає проблем дістатися до Праги з будь-якого куточка Європи, через те, що існує багато дешевих автобусних турів, та й лоукостер пропонують перельоти за дуже доступними цінами.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини