Відгуки студентів про вступ з UP-STUDY

4990
Facebook Twitter
Відгуки студентів про вступ з UP-STUDY

Дана стаття буде корисна абітурієнтам, але особливо їх батькам, бо ми розглянемо критерії відбору компанії посередника, надамо відгуки студентів, про роботу фахівців компанії UP-STUDY.


При зростаючому попиті, пропозиція також активно зростає. Той факт, що навчання за кордоном, а саме в Республіці Польща, має великий попит серед українських абітурієнтів, породило безліч компаній-посередників, які беруть на себе більшу частину обов`язків, котрі стосуються вступу до установи вищої освіти. На жаль, не всі компанії сумлінно виконують покладені на них зобов'язання, і не завжди дотримуються умов договору. У зв'язку з цим, потрібно дуже ретельно вибирати собі помічника на цьому терені, щоб отримати максимум вигод, з мінімальними витратами часу та коштів, та, в кінцевому підсумку, досягти поставленої мети, тобто — гарантовано вступити в бажаний вищий навчальний заклад. Дана стаття буде корисна абітурієнтам, але особливо їх батькам, бо ми розглянемо критерії відбору компанії посередника, як повинен виглядати процес вступу з кваліфікованим помічником, а також надамо відгуки студентів, про роботу фахівців компанії UP-STUDY.

Параметри вибору компанії для вступу до ВНЗ Польщі

Звичайно, коли Ви наважуєтеся скористатися допомогою фахівця, хочеться бути впевненим у позитивному вирішенні ситуації, а також у тому, що компанія вирішить більшу частину організаційних питань. Варто вибирати компанію, скориставшись порівнянням претендентів за такими критеріями:

 • наявність великої кількості позитивних відгуків, та пояснення-реакція на негативні, якщо такі є;
 • масштабність компанії, наявність представництв в інших містах;
 • організація компанією конкурсів на знижки за навчальний рік в ВНЗ, які вона представляє, адже це є свідченням того, що компанія серйозна та має великі зв'язки та можливості;
 • позитивна думка студентів, які вже вступили з допомогою конкретних фахівців, яка передається «з вуст в уста»;
 • додаткові програми, наприклад, безкоштовні мовні курси.

Саме таким параметрам відповідає центр польської освіти UP-STUDY, який надає повний спектр послуг освіти для студентів з України, корті бажають навчатися в найкращих польських ВНЗ.

Процес вступу з центром освіти UP-STUDY

Запам'ятайте, якщо Ви вибрали нашу компанію — це перше та найголовніше рішення, яке Ви прийняли самостійно, в іншому Вам допоможуть наші фахівці, починаючи від вибору університету, закінчуючи інформуванням у візовому питанні, та трирічною підтримкою UP-SUPPORT. Процес вступу з центром освіти виглядає так:

 1. Заповнити анкету на сайті компанії.
 2. Зустрітися в нашому представництві для співбесіди та підписання договору.
 3. Отримати запрошення від обраного ВНЗ.
 4. Поїхати на навчання.Все пройде гладко, Ви будете впевнені у вступі та спокійні, щодо оформлення та врегулювання всіх деталей.

Відгуки студентів, які вступили з нашою компанією

Для Вас ми зібрали найсвіжіші відгуки від студентів з України, які отримали повний спектр послуг від нашої компанії. Вони такого змісту:

 1. Оксана Заверуха, «Мої враження про програму UP-STUDY тільки позитивні. Все було прекрасно організовано. Мені сподобався персональний підхід Програми при підготовці документів, інформували про зміни в Університеті та прикордонних службах. Менеджери завжди ввічливі та відповідальні. Я бажаю Вам й надалі залишатися такими, як Ви є та допомагати знайти своє місце в житті студентам».
 2. Тимур Чконія, студент Академії Фінансів та Бізнесу Вістула: «Все було дуже добре організовано. Я був здивований швидкістю та якістю роботи. Також, я був задоволений щирим ставленням працівників UP-STUDY. Я дуже вдячний цій організації за допомогу. Мене вразив привітний колектив. Дуже гарне обслуговування. Моя повага UP-STUDY. Я бажаю UP-STUDY успіхів, процвітання, здійснення мрій та досягнення цілей ».
 3. Кирило Князькин: «Хочу подякувати польській команді UP-SUPPORT за оперативне вирішення щоденних непередбачених ситуацій. З вами вчитися в Польщі спокійніше. Спасибі за те, що Ви є та я радий що вибрав саме UP-STUDY!».

Отже, не тільки під час вступу наша компанія надає свої послуги. Ми дбаємо про своїх студентів й після закінчення вступної кампанії. Варто уточнити, що UP-STUDY має 26 представництв на території України, і 3 — в Польщі. Цілодобова підтримка в РП допомагає, щорічно, сотням українським студентам виходити з ситуацій будь-якої складності, а також вселяє впевненість, що вони в безпеці. Вибір за Вами, але тисячі українських студентів вже зробили вибір на користь нашого посередництва, та ні хвилини не пошкодували про це.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини