Короткий виклад переговорів з нерухомості у Кракові

6343
Facebook Twitter
Короткий виклад переговорів з нерухомості у Кракові

7 січня у Кракові, Республіка Польща, в Офісі інноваційного центру, що належить Nowy Styl Group, о 16:30 відбулася друга зустріч з нерухомості.

7 січня у Кракові, Республіка Польща, в Офісі інноваційного центру, що належить Nowy Styl Group, о 16:30 відбулася друга зустріч з нерухомості. Це була також можливість проінформувати про правила та етапах наступного конкурсу «Кращі жінки у сфері нерухомості». Дана подія не є разовим заходом, тому зацікавленим особам варто стежити за подальшими випусками на офіційному сайті.

Real Estate Talks — це безкоштовні мережеві зустрічі для індустрії нерухомості, будівництва та суміжних галузей. Той, хто зареєструвався раніше на сайті заходу, може взяти участь в ньому. Кожна із зустрічей складається з одного цікавого тематичного блоку та змішаного бізнесу, де люди, які беруть участь у події, можуть обмінюватися знаннями, досвідом, встановлювати нові контакти та ділові відносини.

Роберт Джитко, власник IMAGINE Tenant Representation підкреслив, що він з самого початку спостерігає за ініціативою Top Woman in Real Estate та сильно вболіває за успіх та розвиток цього заходу. Це інноваційна ідея, яка дозволяє жінкам виділятися у сфері нерухомості своїми успіхами. Та це дійсно гідна справа, адже у даній галузі багато чудових жінок. Зустріч з нерухомості у Кракові — відмінна ідея для об'єднання взаємин, бізнесу та спілкування. Здавалося б, це так очевидно та просто, але, дивлячись на багато зустрічі такого роду, на бізнес «міксери», гала-концерти, конференції, ярмарки, крім відносин, які є у кожного з учасників, організатори не використовують концепцію мереж на щоденній основі.

Схоже на те, що кожен, хто був у Кракові завдяки цій зустрічі, напевно зможе насолоджуватися результатами події та неодмінно зробить все, щоб стати частиною Real Estate Talks у наступних випусках.

Тема минулої зустрічі стосувалася відносин та контактів. Це очевидне запитання з точки зору професійної діяльності та не тільки, але виявляється, що за часів, коли різні інструменти соціальних мереж захопили суспільство, класичні мережі стають наукою, на яку варто звернути пильну увагу. Це була тема всієї зустрічі, та завдяки лекції та семінарам Артура Сойки, тренера мережі, який був більш «знайомий» учасникам зустрічі, всі присутні отримали багато корисної інформації. Та хоча початок зустрічі виглядав скоріше як перший день у школі, кінець легко порівняти із закінченням навчального року. На зустріч прийшло близько 60 чоловік. Це викликало багато цікавих дискусій, та останні учасники покинули місце після 21:00.

Наступні заходи Real Estate Talks пройдуть у всіх великих містах Польщі у таких місцях та датах:

— березень 2019 року — Вроцлав

— березень 2019 року — Познань

— квітень 2019 року — Лодзь

— червень 2019 року — Варшава — зустріч з переможницями Top Woman 2019 року

— вересень 2019 року — Гданськ

— кінець листопада 2019 року — ВаршаваОрганізатори будуть повідомляти про події на https://www.topwoman.pl/real-estate-talks/ та у соціальних мережах.

До речі, ввечері була також можливість отримати інформацію про наступний випуск та категорії конкурсу «Кращі жінки у сфері нерухомості». Можливість подачі заявок була запущена 15 січня 2019 року та триватиме до 25 лютого.

У випуску 2019 року було додано кілька нових категорій, у тому числі: PR та маркетинг, консалтинг та право, управління активами та майном, банківська справа та фінанси, інжиніринг та кращі команди, котрими управляють жінки, до складу яких входить не менш ніж 60% жінок, які зробили щось особливе у минулому році.

Придбати квиток на урочистий захід Top Woman in Real Estate можна: https://topwoman2019.evenea.pl

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини