Консорціум за участю Гданського університету на третьому місці у програмі Innovation Incubator 2.0

6256
Facebook Twitter
Консорціум за участю Гданського університету на третьому місці у програмі Innovation Incubator 2.0

Консорціум знаходиться на 3-му місці у рейтинговому списку переможців програми Інноваційного Інкубатора 2.0 (Innovation Incubator 2.0). Що ж дає висока позиція? Про це Ви дізнаєтесь прочитавши запропонований огляд.

Консорціум, що складається з Гданського технологічного університету (лідер), Гданського університету, Гданського медичного університету та SPV PG Excento знаходиться на 3-му місці у рейтинговому списку переможців програми Інноваційного Інкубатора 2.0 (Innovation Incubator 2.0). Що дає висока позиція? У першу чергу, великі інвестиції та співфінансування у розмірі 1 100 000,00 злотих для зміцнення позиції Гданського університету серед лідерів інновацій.

У рамках програми Innovation Incubator 2.0., консорціум буде здійснювати попередній проект, просувати наукові досягнення поморських дослідників та зміцнювати співробітництво між науковим та діловим середовищем. Три Поморських університети запланували, серед іншого зустрічі з представниками бізнесу з метою презентації технологічної пропозиції, результатів наукових досліджень або дослідницьких послуг, а також участі у наукових та ділових ярмарках та виставках.

Консорціум як один з 24 претендентів на участь у конкурсі цього року, виявився у трійці кращих консорціумів з найвищим рейтингом рекомендованої команди. Високе третє місце у рейтинговому списку лауреатів конкурсу підсилює позиції Гданського університету серед лідерів інновацій. Співфінансування для консорціуму становить 90% від прийнятних витрат, тобто 1 100 000 злотих. Співфінансування Гданського університету становить 282,333,34 злотого. На першому місці у конкурсі

був консорціум з лідером — Варшавським університетом, а на другому — консорціум на чолі з Ягелонським університетом у Кракові.

Innovation Incubator 2.0. — це проект міністра науки та вищої освіти у рамках позаконкурсної програми «Підтримка управління науковими дослідженнями та комерціалізацією результатів НДДКР у наукових підрозділах та на підприємствах», що реалізується у рамках Оперативної програми інтелектуального розвитку на 2014-2020 роки (Міра 4.4).

Три поморських університети — Гданський, Гданський технологічний та Гданський медичний, а також центри трансферу технологій, що діють у рамках своїх структур, реалізували другу редакцію проекту — «Інкубатор інновацій +», завершену у січні 2019 року.

Можливість співпраці з Гданьським технологічним університетом та Гданським медичним університетом у 2017-2018 роках у рамках проекту «Інновація + інкубатор» послужила імпульсом для швидкого розвитку Центру трансферу технологій Гданського університету. Між університетами створена унікальна платформа для взаємного обміну знаннями, досвідом, стандартами діяльності та кращими практиками в області, пов'язаній з комерціалізацією результатів наукових досліджень.

Підтримка лідера Консорціуму, тобто Гданського технологічного університету на кожному етапі реалізації проекту, сприяла фінансуванню UG (у рамках проекту «Інноваційний інкубатор») попередніх робіт (дослідні послуги, закупівля матеріалів, сировини, захист патентів) 12 проектів. Крім того, CTT UG запустила свій власний веб-сайт (з жовтня 2017 року його відвідали майже 30 тисяч користувачів), базу даних технологічних пропозицій та інформаційний бюлетень, який дозволив підвищити позиціювання інформації, що публікується Групою в Інтернеті. У 2017-2018 роках CTT UG розмістила на сайті 35 технологічних тизерів, щодо яких 86 пропозицій про співпрацю були передані бізнес-середовищу.

У рамках нового проекту Innovation Incubator 2.0 Центр трансферу технологій UG планує організувати внутрішній конкурс, всередині якого будуть відібрані проекти, що допомагають отримати співфінансування для проведення передпроектної роботи та/або просування результатів досліджень. Інформація про конкурс буде публікуватися як на основному сайті Гданського університету, так і на сайті Центру трансферу технологій Гданського університету.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини