Конференція PsychoScience 2019 — подробиці про подію

6093
Facebook Twitter
Конференція PsychoScience 2019 — подробиці про подію

Варшавська конференція з психологічних інновацій PsychoScience 2019 покликана допомогти тим, хто хотів би представити результати попередніх досліджень ширшій групі. Більш детально читайте в нашому огляді.

Для деяких аспірантів захист роботи — це кульмінація добрих декількох років навчання та кінець пригод з освітою. Для інших це тільки початок — реальні наукові проблеми та дослідницька кар'єра. Варшавська конференція з психологічних інновацій PsychoScience 2019 покликана допомогти тим, хто хотів би представити результати попередніх досліджень ширшій групі, та таким чином почати зусилля з відкриття докторської дисертації, що дозволить психології розширити свої знання для всіх вчених, зацікавлених у галузі науки.

Інформація про конференцію з психології 2019 року.Зустріч організована з ініціативи керівництва факультету психології в Університеті економіки та гуманітарних наук у Варшаві (Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie) та наукового кола експериментальної психології та психофізіології в АЕХ.

Як взяти участь у події, яка запланована на осінь?

Будь-який студент-психолог, попри локацію установи вищої освіти, який хотів би стати частиною цього масштабного заходу та представити свою роботу, повинен відправити структуровану тезу (250-300 слів) до 20 вересня, а всю статтю — до 30 жовтня 2019 року. Організатори хочуть різноманітності представлених тем, тому підготовлена ​​робота може стосуватися будь-яких питань в області психології.

Друга Варшавська конференція психологічних новин PsychoScience 2019 — це відповідь на необхідність створення простору для наукового розвитку людей, які знаходяться на початку наукової кар'єри, а також досвідчених науковців. Організатори прагнуть до того, щоб контент охоплював всю область психології та теми, пов'язані з різними питаннями у цій області. Спільною рисою презентації повинна бути їх своєчасність,

тому що необхідно зосередитися на результатах досліджень, які були підготовлені за останні два роки.

Взяти участь у заході запрошуються студенти, аспіранти та науково-педагогічні працівники та інші зацікавлені особи. Це унікальна можливість представити результати власних наукових досліджень у наступних формах:

 • Усний виступ на конференції (польською або англійською мовою) — 15 хвилин, презентація результатів дослідження.
 • Постерна промова (постер польською або англійською мовою) — презентація результатів дослідження під час постерної сесії.
 • Публікація повного тексту статті польською мовою у рецензованій постконференційованій колективній роботі.
 • Публікація повного тексту статті англійською мовою у журналі PsychoScience.

Макет статті:

 • титульний лист, на якому слід вказати ім'я, прізвище та приналежність автора (назва університету);
 • назва глави;
 • введення (яке включатиме мету статті);
 • методологія;
 • результати;
 • обговорення;
 • висновки;
 • бібліографія;
 • анотація до 250 слів польською та англійською мовами;
 • ключові слова.

Вхідні квитки на PsychoScience

Захід відкритий для всіх локальних студентів. Варто відзначити, що не обов'язково бути студентом-психологом, щоб взяти участь у ньому. Якщо Ви цікавитеся психологією та хочете дізнатися щось нове в області, якій присвячена подія, можна відвідати її в якості слухача.

Участь у конференції безкоштовна, але потрібно попередньо пройти реєстрацію. Подробиці та форму заявки можна знайти за адресою http://psychoscience.vizja.pl/.

Всі питання слід надсилати на адресу psychoscience@vizja.pl.

Зустріч пройде зовсім скоро — 12 жовтня 2019 року.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини